Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi köze az exnek a gyerekemhez?

Mi köze az exnek a gyerekemhez?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves lányom. Az exem sokszor hív, hogy jönne látogatni.Vesz neki ajándékokat,vinni el ide-oda. A mostani párom viszont ezt nem tolerálja, hiszen ő csak egy ex, ráadásul nem ő a gyerek apja.
2010. júl. 1. 11:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
nekem picit betegnek tünik a pasi ... tuti elkergetném, hogy többet ne is lássam
2010. júl. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

A kislányom egy éves volt, mikor először találkozott az ex-el. Szerintem nem emlékszik rá, a mostani páromat tekinti az apjának.

A vérszerinti apja külföldön él, 2 havonta küldi a gyerektartást (egyszerre a 2 havit), és évente egyszer vagy kétszer látogatja.

2010. júl. 1. 12:28
 23/25 A kérdező kommentje:
Amikor jött, és a kislányom meglátta, nem tudta ki ez. Köszönni sem akart neki, inkább elbújt. Egyrészt oda se adnám neki, másrészt nem is menne el vele, még fagyizni sem.
2010. júl. 1. 12:29
 24/25 anonim ***** válasza:
És nem érti meg az ex, hogy sem te,sem a kislány nem akar vele találkozni? Szerintem akkor beszéld meg a jelenlegi pároddal, hogy először szépen beszélgessen el vele, de ha abból sem ért, akkor viszont határozottabban kell...
2010. júl. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Nem érti. Pedig nem bolond.

Megfutamodni nem akarok (költözés, telefonszámcsere), de nem tudok egyelőre jobb megoldást.

2010. júl. 1. 14:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!