Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó ez az exnek?

Miért jó ez az exnek?

Figyelt kérdés
Párom előző kapcsolatából született egy kislány,aki ma már 5 éves. Eddig az anyuka nem engedte a gyereket a közelünkbe,de egyszer véletlenül pont anyósomnál volt a kislány,amikor mi megjelentünk. A gyerek nem szaladt haza,ott volt velünk és játszott a kislányunkkal,aki 4 éves. (Eddig az anya mindig azt mondta hogy azért nem engedi látni a gyereket,mert a gyerek fél az apjától... Érdekes most nem félt!) Nagyon jól el van a két gyerek együtt,és a kislány ha meglátja hogy ott áll az autónk anyósomék előtt rögtön rohan át hozzánk. A gond a következő: akárhányszor veszünk neki akármilyen játékot,legközelebbi találkozásnál a kislány mindig mondja a sogórnőmnek,hogy megint elszedték a játékát az anyjának a kisebbik gyereke,aki fiú vagy az anyja testvérének a kislánya,vagy éppen az anyja legkisebb testvére. Mit tehetnék ebbe az esetben? Jelzem szóba sem állunk az exszel,se én se a párom. Bármit veszünk neki már 2-3 nap múlva nincs meg a gyereknek.
2009. szept. 21. 10:52
1 2 3 4 5 6
 31/52 A kérdező kommentje:
12:49-es mert a szüleimhez nem hozhatom láthatáskor.
2009. szept. 21. 12:53
 32/52 anonim ***** válasza:
100%

Értem hogy nem akarod terhelni Őket, de honnan veszed, hogy nem látnák szívesen? Lehet hogy nagyon örülnének miután jobban megismernék, hogy lett még egy "unokájuk".


De az utánam lévő válaszoló megmondta az alternatívát erre is... Szerintem megérné erre megoldást keresni, megbeszélni szüleiddel, vagy ha valamiért (bár én sem értem) végképp nem akarod Őket bevonni, akkor csak a pároddal.

2009. szept. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg önálló lakást nem terveztek?
2009. szept. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 A kérdező kommentje:
Nem igazán tudjuk most még a külön lakást megoldani,max az albérletet,de az is nagyon visítva. A szüleim mondták,hogy nem hozhatjuk ide,és én megértem őket.
2009. szept. 21. 13:05
 35/52 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Szerintem ez esetben is megéri követelni a láthatást, maximum nem teljes hétvégére viszitek el (egyelőre), hanem este, délután hazaviszitek. Ettől még talán az anyuka is engedékenyebb lesz (mármint, ha már muszáj engednie, még mindig ez a jobb verzió számára, legalább éjjelre otthon van a gyerek).
2009. szept. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a program a már említett kirándulás (az spec ingyen van és rengeteg variációja létezik), állatkert, vidámpark, cirkusz, vagy csak szimpla piknik. Nem muszáj hazavinni.
2009. szept. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
100%

Hát én speciel nem laknék olyan helyen, ahová nem vihetem a saját gyerekemet. Ennyit erről. NEm mondtam, hogy ott is kell aludnia annak a gyereknek, de egy délutánra miért ne mehetne oda???


Már több mindent javasoltam, de szerintem feleslegesen.

Nekem úgy tűnik, apukának és neked is így jó ez, ahogy van.


Akkor viszont azt javaslom, ne zavarjátok össze a gyereket azzal, hogy ajándékokat adtok neki, közben valójában NINCS apukája. Akkor ne erőltessétek az anyósnál együtt levést, inkább felejtsétek el ezt a gyereket, NEKI ezzel tesztek a legjobbat. És ez a legfontosabb. Remélem nektek is.

2009. szept. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
100%
Nem az ő gyereke!
2009. szept. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 A kérdező kommentje:
13:17-es Miért ne lakna apárom olyan helyen ahova nem vihetné a gyereket. Eddig látni sem láthattuk így nem kellett hazavinni. Most találkozunk a gyerekkel,és mivel az én szüleim nem engedik,hogy idejöjjön,azért a párom költözzön el hagyja itt a családját,dobjon el 7 évet,mert a gyerek nem jöhet ide.
2009. szept. 21. 13:20
 40/52 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon félrevezetően fogalmazol. Eddig is láthatta volna, csak nem tett érte semmit.

Milyen szülő az ilyen, akinek szintén van gyereke és megtiltja egy embernek, hogy odavigye a gyerekét??? Akár 1-2 órára? Én ismétlem, nem laknék ilyen helyen. De minden ember más.

Az éveket meg nem is értem, a gyerek 5 éves de ti 7 éve vagytok együtt?

No, tökminegy, sokminden furcsaság van itt, legkevesebb, hogy szegény gyereknek eltűnnek a játékai, amiért eredetileg kiírtad a kérdést. Ennél sokkal nagyobb bajok vannak itt, kérem szépen.

2009. szept. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!