Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem lenne anyagi gondjaitok...

Ha nem lenne anyagi gondjaitok veszekednétek a feleségetekkel a pénzköltésen?

Figyelt kérdés
Nem mondhatom, hogy rosszul élünk anyagilag. A havi bevétel nettó 500 ezer felett van. Nincs hitel, csak élnünk kéne. Ebből az összegből én hozok haza 100-at, a többi a férjem. Normális dolog ez szerintetek, hogy havi 30ezer ft-ot magamra költök és ezen megy a vita mindig? Írok egy példát. Veszek magamnak egy aukciós oldalon mondjuk fele áron egy használt arany ékszert. mMrt hiába megengedhetném magamnak az újat, arra sajánlom azért a pénzt, és ezért veszekszik velem. DE nyilván az ember nem minden nap vesz magának ékszert, ez egy nagyon sazélősésge pédla volt. vagy veszek havi 3dvd. vagy egészségesen próbálok élni és különdéle gabontermékeket veszek, meg cukor helyett xilitet ilyesmire gondolok. Nem masszázs, kozmetika stb....

2013. márc. 19. 12:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/77 anonim ***** válasza:
12%

ma 14:17


És tulajdonképpen neked miért fontos bebizonyítani, hogy rossz az én hasonlatom? Ha netalán rossz lenne (de nem az) akkor a kérdező nyugodtan felvásárolhatná az ország ékszerkészletét, mert az én hasonlatom rossz?

2013. márc. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/77 anonim ***** válasza:
92%
Nem igazán értem, hogy ha valaki összeházasodik valakivel, akkor miért nem párként gondolkozik. Mégis mire akarja elkölteni a keresetét, ha nem arra, hogy gondoskodjon a családjáról? Vagy ez csak nekem ennyire egyértelmű? Én havi 90-et keresek (GYED), a férjem 260-at és még sose vágta a képembe, ha vettem magamnak valamit, ami az ő szemszögéből hasztalan, de nekem örömet okoz és én tudom használni. Nyilván nem szoktam ész nélkül költekezni és már egy 10000 feletti tételt megbeszélünk egymással (akkor is, ha ő szeretne valamit). Néha bizony megállapítjuk, hogy várnunk kell x dologra pár hónapot, de ha megengedhetjük maguknak, nem rontjuk el a másik örömét.
2013. márc. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/77 anonim ***** válasza:
84%

Hazassag az , amikor felszamoljuk egymasnak a vecepapirt es a vizhasznalatot? Patikamerlegen mert szeretet az jo? Ez jar az asszonynak , aki a ferfi gyereket kihordja es otthon van vele evekig, hogy alberlönek kezeljek?

Akkor tenyleg az ilyen ne hazasodjon, mert ez nem csalad, ahol 2 percenkent az asszony orra ala dörgöljuk, hogy kevesebbet keres es hogy neki nem tellik es hogy milyen jogon erezne magat embernek?

Kevés a jó ember , es nagyon sok hazassag nem kene megköttessen, ahol a ferfi rabszolgatartókent muködik

2013. márc. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/77 anonim ***** válasza:
19%

"ahol a ferfi rabszolgatartókent muködik"



Basszus már rabszolgatartók is vagyunk :D.... mindezt azért mert egy férfi nem akarja odaadni a fél fizetését a feleségének...

2013. márc. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/77 anonim ***** válasza:
90%

ma 14:25: Hogy miért? Mert miért ne?

Ennyi erővel megkérdezhetnénk, hogy egyáltalán miért válaszoltál a fenti kérdésre? Miért olyan fontos neked, hogy megjelenjen itt a véleményed?

2013. márc. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/77 anonim ***** válasza:
74%

Igen , rabszolgatartó az, aki az anyagi javaktól elzarja a feleseget es nem ad neki beleszólast semmibe, uralkodik fölötte, "anyagi eröszak" ,ez is egy fogalom, ami letezik a törvenykezesben, ugyanúgy mint a nemi eröszak.

Aztan miutan teljesen atveszi az asszony fölött a kontrollt teljesen kisemmizi, es utcara rakja, ennyi.

2013. márc. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/77 anonim ***** válasza:
9%
MIért ne? Na látod itt bizonyítottad be, hogy még te sem tudod megmondani az okát, még te sem tudod, hogy milyen következtetést tudnál levonni belőle. De elárulom: semmilyet.
2013. márc. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/77 anonim ***** válasza:
28%
Óóóó :D nyílván mi csúnya, gonosz férfiak nem akarjuk odaadni a fél fizetésünket, nem akarjuk hogy a másik aranyékszeret vegyen magának, ez csúnyán a női önrendelkezés eltiprása,egyenesen vérlázító elnyomás, ennek csak rabszolgaság lehet a vége. Hogy is képzeljük mi, tényleg nem is értem hogy lehettem eddig ilyen féreg és miért nem adtam oda minden vagyonomat a barátnőmnek, hisz akkor nem lenne elnyomva és nem kerülne az utcára...:D Azért téged sem gyakran hívnak randizni, ahogy elnézem.
2013. márc. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/77 anonim ***** válasza:
62%
Hat az ilyen zsugori fergek ne is hivjanak
2013. márc. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/77 anonim ***** válasza:
69%

ma 14:39:

Már megbocsáss, de te nem arra kérdeztél rá, hogy MIVEL tudom bebizonyítani, hogy nincs igazad, hanem arra, hogy MIÉRT akarom bebizonyítani, hogy szerintem nincs igazad.

A "mivel"-t már taglaltam feljebb, leírtam, hogy szerintem miért rossz a hasonlatod.

2013. márc. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!