Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a főnökötök...

Mit tennétek, ha a főnökötök rendszeresen flörtölne a feleségetekkel, ő meg viszonozná?

Figyelt kérdés
Üdv, tanácsot szeretnék kérni. 1 éve van új munkahelyem és ezáltal új főnököm is aki egy vidám, normális fazon és nem lenne vele semmi problémám, ha nem vetett volna szemet a feleségemre vagy legalábbis nem flörtölne vele. Voltak rendezvények az elmúlt évben és volt amelyikre a feleségemet is vittem. A főnök már rögtön lecsapott rá és elkezdte kétértelmű szövegekkel bombázni, ezen eleinte mosolygott mindenki, aztán folytatta tovább privát vacsorákon és munkatársak előtt is. Feleségem mindig csak mosolygott, meg belement vele oda-vissza szurkálódásokba. Nekem ez már rögtön nem tetszett, ennek hangot is adtam, de megnyugtatott azzal, hogy ez ártalmatlan semmiség. De ahogy viselkedik, mikor szóba kerül a főnök vagy mikor a közelében van nem ezt mutatja. Nekem ebből elegem van, amit csinálnak az túllépett egy határt, de patthelyzetben vagyok mert ezt csak a feleségemmel tudom megbeszélni, a másik féllel nem, ez egyértelmű. Rohadtul nem tetszik és nem akarom hogy találkozzanak, de állandóan jön velem és valamennyire el is várt, hogy ahogy mások is viszik a párjukat, én is vigyem. Nem tudom hogy kezeljem ezt az egészet, dühös vagyok és zavar amit csinál/csinálnak. Mit tehetnék, hogy ez be legyen fejezve?
2013. jan. 7. 00:00
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

1./ Valamelyiküket le kellene cserélned.

2./ Közölnöd kellene a feleségeddel, hogy te ezt nem tűröd el. Döntsön, mi a fontosabb, a jó viszony veled vagy a főnököddel.

3./ Elkezdesz későn hazajárni, ha anyuka kérdezi az okát közlöd vele, hogy találtál egy olyan jó fej nőt mint a főnököd férfiban és nagyon jól esik neked ez az ártalmatlan semmiség.

2013. jan. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Szia..

Ez egy kellemetlen szituáció,de azt kell mondjam a feleséged hibát követett el,hogy a te főnököddel belement egy ilyen ártatlannak tűnő flörtbe...mi jön le a pasasnak?! Itt ez a kis nőcske a férje szeme előtt "cicázhatok" Vele,te meg csak nézel ki a fejedből,hogy mi van körülötted!

Asszonykádat leállítani sürgősen,viselkedjen,ne jópofizzon,vívja ki magának a tiszteletet ,ezáltal te is tisztelve leszel,nem egy szánalmas balféknek fognak nézni...

Nőként írom ezt neked!

Ne vidd magaddal!!!

2013. jan. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
42%
Nem lehet, hogy csak imponál neki az, hogy egy férfi bókol neki? Te szoktad dícsérni?
2013. jan. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
86%

00.10-es vagyok

persze,h imponál!

Melyik nőnek ne tetszene ez...de itt egy kényes helyzet heló

A férj főnökéről beszélünk....még ha tetszik is duplán vigyázok,mint egyébként más "kisérletező" pasival!

A bókot megköszöni és passz..de a kérdező nem ezt írta...

itt asszonyka is "pezseg" ez pedig több,mint gáz!

2013. jan. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

1. Igen tudom, hogy balféknek néznek, én is ennek érzem magam, mert le se sz.rják hogy én is ott vagyok, pontosabban a feleségem. Oké, a főnök szemelte ki, de azért nem kellett volna belemenni ebbe és hülye helyzetbe hozni. Észrevettem ahogy néznek egymásra és nekem ez rohadt megalázó más emberek, főleg munkatársak előtt.

2. Kap bőven dicséretet, mert "kapós" a pasasok körében ezt már sikerült leszűrnöm a 7 év alatt, mióta ismerem, viszont ezeket eddig normálisan kezelte és sosem nézegetett más felé, pedig voltak olyanok is, akik rámenősen próbálkoztak. Én meg hiába dicsérem, az már nem elég izgalmas számára.

2013. jan. 7. 00:23
 6/34 A kérdező kommentje:
Sikerült elvennem egy gyönyörű nőt, de reméltem, hogy pár év múlva ez nem fog kiütközni ilyen formában, vagy legalábbis nem fogja senkinek viszonozni a közeledést, mert ahhoz túlságosan bíztam benne. Elég eszes ahhoz, hogy tudja, nem lécelünk le a férjünk nyálcsorgató haverjaival, de úgy tűnik a főnököm különleges hatással van rá és nem bír magával.
2013. jan. 7. 00:28
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántásnak szánom, de mégsem lehet olyan eszes nő. Ha az lenne tudná, hogy a főnök milyen szerepet szánna az életében az alkalmazottja feleségének. És jelen állapotodban nem hiszed el, de néhány év múlva hálás leszel a mostani főnöködnek. Felnyitotta a szemedet. Igen, fájdalmas nem csak nézni hanem látni is. Most látod, hogy ki a feleséged.
2013. jan. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

00.10-es vagyok

Most neked kell határozottnak lenned,ne engedd a közelébe egyenlőre szerintem,az ördög nem alszik!

Úgy gondolom,hogy a nejed a szépségével támogathatja a te megítélésedet,úgy hogy intelligens és maximális tiszteletet követel magának,akár a főnöködtől is a kedves,de tartózkodó viselkedésével.

Irigyelt ember lehetnél általa is,de most csak szánakozva beszélnek a hátad mögött gondolom!

Most is azt mondom,hogy állítsd le!!!Keményen,határozottan!

2013. jan. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Tudod,munka ide vagy oda, elküldeném a főnökömet a p*csába, a feleségemmel együtt. Aztán kíváncsi vagyok meddig lenne ilyen izgalmas egy használt nő.
2013. jan. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
88%

Egyébként kérdező.

Van gyönyörű, vonzó, huszonéves nő ismerősöd?

2013. jan. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!