Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a főnökötök...

Mit tennétek, ha a főnökötök rendszeresen flörtölne a feleségetekkel, ő meg viszonozná?

Figyelt kérdés
Üdv, tanácsot szeretnék kérni. 1 éve van új munkahelyem és ezáltal új főnököm is aki egy vidám, normális fazon és nem lenne vele semmi problémám, ha nem vetett volna szemet a feleségemre vagy legalábbis nem flörtölne vele. Voltak rendezvények az elmúlt évben és volt amelyikre a feleségemet is vittem. A főnök már rögtön lecsapott rá és elkezdte kétértelmű szövegekkel bombázni, ezen eleinte mosolygott mindenki, aztán folytatta tovább privát vacsorákon és munkatársak előtt is. Feleségem mindig csak mosolygott, meg belement vele oda-vissza szurkálódásokba. Nekem ez már rögtön nem tetszett, ennek hangot is adtam, de megnyugtatott azzal, hogy ez ártalmatlan semmiség. De ahogy viselkedik, mikor szóba kerül a főnök vagy mikor a közelében van nem ezt mutatja. Nekem ebből elegem van, amit csinálnak az túllépett egy határt, de patthelyzetben vagyok mert ezt csak a feleségemmel tudom megbeszélni, a másik féllel nem, ez egyértelmű. Rohadtul nem tetszik és nem akarom hogy találkozzanak, de állandóan jön velem és valamennyire el is várt, hogy ahogy mások is viszik a párjukat, én is vigyem. Nem tudom hogy kezeljem ezt az egészet, dühös vagyok és zavar amit csinál/csinálnak. Mit tehetnék, hogy ez be legyen fejezve?
2013. jan. 7. 00:00
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

"Max még 5 évig mutat jól, ha 30 körül mozog, utána pápá szépség és nem marad semmi.

Szóval nem nagyon ugrálhat.

Ha egy magasabb kaliberű férfit akar, ahhoz olyat kéne tudnia, amit más nem tud, de így lazán leváltja bárki, aki egy 10-essel fiatalabb, ha még esze is van, akkor főleg."


Bocs, de ez elég hülyeség. Én ugyan nem vagyok még 30 körüli nő, de sok olyan nővel találkoztam már, akik 40 körüliek akár és lepipálnak simán jópár tizen-huszonévest. Van 2 lánytestvér a családunkban, anyukám unokatestvérei, mindketten 45 körül mozognak. Divatosan, elegánsan öltöznek, az arcukon alig van ránc, gyönyörű, hosszú hajuk van, simán 30-nak néznek ki, a férfiak meg még mindig csorgatják utánuk a nyálukat.

Velem is történt már olyan, hogy szarabb napokon mellettem állt a buszon vagy akárhol egy idősebb nő, magassarkúban, bundában és úgy éreztem magamat mellette, mint valami béna kislány. Meg eleve..ezek szerint minden nő csak addig értékes, amíg fiatal? Hol van a személyiség, a kisugárzás? Be kéne vésni az eszembe, hogy ha betöltöm egyszer a 35-öt, ássam el magam, mert úgysem kellek senkinek? Elég hülyén gondolkodsz, kicsit jobban körülnézhetnél a világban és nem csak a leamortizált Tesco szökevényekből kiindulni.

2013. jan. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
50%

A rhadék,irigyli,hogy nem neki,hanem a beosztottjának van gyönyörű felesége-ami valszeg nem véletlen,mert ezek után egy gyökér lehet.

A ringyónak meg inponál a magas poziban lévő "úr". Elég szemétség ez veled szembe.Ha tó nincs , hal sincs.Le lehet rázni az ilyen férget.

Hjuu...


Ha végképp nem sikerül beszélni az asszonnyal, szerezz egy huszonéves nőt,tedd féltékennyé a feleségedet. Csak úgy,hogy lássa milyen kis semmiség.

Hát ez tényleg elég felháborító helyzet.

Egyenes megoldás az lenne, hogy beszélsz a főnököddel és az asszonnyal is...De annak tudjuk mi lehet a vége. Persze a bátorság...

Vagy levideózod miközben flörtölnek, és elküldöd nekik e-mailben.Ha az emberek szembesülnek kivülről azzal amit csinálnak, gyakran elrettenti őket.Vagy hangfelvételt is készíthetsz.

2013. jan. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy a nők mindig vonzónak/vonzóbbnak tartják a magasabb beosztású férfiakat-főleg akkor, ha az illető férfi még helyes is (nem írtad, hogy a főnök mennyire jóképű). Én is szívesebben töltöm az időmet felsővezetők társaságában. Mondjuk én nem vagyok férjnél...
2013. jan. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
A szépnél is van szebb, és még fájóbb ha fiatalabb .
2013. jan. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!