Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a főnökötök...

Mit tennétek, ha a főnökötök rendszeresen flörtölne a feleségetekkel, ő meg viszonozná?

Figyelt kérdés
Üdv, tanácsot szeretnék kérni. 1 éve van új munkahelyem és ezáltal új főnököm is aki egy vidám, normális fazon és nem lenne vele semmi problémám, ha nem vetett volna szemet a feleségemre vagy legalábbis nem flörtölne vele. Voltak rendezvények az elmúlt évben és volt amelyikre a feleségemet is vittem. A főnök már rögtön lecsapott rá és elkezdte kétértelmű szövegekkel bombázni, ezen eleinte mosolygott mindenki, aztán folytatta tovább privát vacsorákon és munkatársak előtt is. Feleségem mindig csak mosolygott, meg belement vele oda-vissza szurkálódásokba. Nekem ez már rögtön nem tetszett, ennek hangot is adtam, de megnyugtatott azzal, hogy ez ártalmatlan semmiség. De ahogy viselkedik, mikor szóba kerül a főnök vagy mikor a közelében van nem ezt mutatja. Nekem ebből elegem van, amit csinálnak az túllépett egy határt, de patthelyzetben vagyok mert ezt csak a feleségemmel tudom megbeszélni, a másik féllel nem, ez egyértelmű. Rohadtul nem tetszik és nem akarom hogy találkozzanak, de állandóan jön velem és valamennyire el is várt, hogy ahogy mások is viszik a párjukat, én is vigyem. Nem tudom hogy kezeljem ezt az egészet, dühös vagyok és zavar amit csinál/csinálnak. Mit tehetnék, hogy ez be legyen fejezve?
2013. jan. 7. 00:00
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Vannak helyes nők, de nem ütik meg azt a szintet, mint a feleségem.
2013. jan. 7. 00:54
 12/34 anonim ***** válasza:
45%

Akkor gyorsan barátkozz össze valakivel, aki übereli az asszonyt és fontos, hogy fiatalabb legyen nála. Gondolom a feleséged 30 körüli. A nő legyen 20 éves. És találkoztasd őket össze, mindhármat.


Megérdemli azt a megaláztatást, amit akkor fog érezni,ha a főnök a fiatalabbat fogja zabálni a szemeivel.

2013. jan. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
88%
Hát nem tudom, biztos én vagyok túl büszke ember, de én ezt biztos nem tűrném el. Egyértelmű, hogy a főnököd nem tisztel téged, de attól, hogy főnököd még nincs joga megalázó helyzetbe hozni téged. Ha nem állsz ki magadért, akkor más sem fog és előfordulhat, hogy más helyzetekben is megalázó helyzetekbe hoz. Azon is elgondolkodnék, hogy jó nőt vettem-e el.
2013. jan. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Gondolom te nem vagy házas és nem ismered a nőket se. Bármennyire is furcsa, nem akarom megalázni a nejemet főleg nem 20 éves fruskákkal bajlódni. Felhúzni amúgy sem tudnám ilyennel mert ő nem az a típus, tudja magáról, hogy milyen és hogy az embereknek tetszik. Válni sem akarok csak ezt az egészet helyretenni és megértetni minden idiótával, jelenleg a főnökömmel, hogy a feleségem hozzám tartozik és nem egy préda.
2013. jan. 7. 01:04
 15/34 A kérdező kommentje:
Bocs, ez még az utolsó előttinek szólt.
2013. jan. 7. 01:05
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
"...hogy a feleségem hozzám tartozik és nem egy préda." - ezt a feleséged tudná megértetni mindenkivel, ha akarná. Amúgy nem biztos, hogy ő is így érzi, a viselkedése nem ezt mutatja.
2013. jan. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

Tény és való, hogy ismerem annyira a nőket, amennyire ismerni szeretném, de én magam is nő vagyok :))


Ezzel nem te alázod meg, hanem ő, saját magát.

Tudod az ember nem becsüli meg azt, amije van, addig ameddig rá nem döbben, hogy elveszítheti. És egyelőre ő az, aki porig aláz téged. Nyíltan flörtöl, a kollégák rajtad röhögnek... A beszélgetés eredménytelen.

Más megoldást nem sűrűn látok azon kívül, hogy letöröd a szarvát.


Vagy b*szd le a főnököt, de azt mondtad, ezt nem akarod.

2013. jan. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé elfogult vagy a feleségeddel szemben, ami nyilván érthető. De észre kéne venni, hogy ezt az egész ügyet ő zárhatta volna le a leggyorsabban, de a leírásod alapján nem nagyon volt(van) rá szándéka.
2013. jan. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
36%
Tudomásul kell venned, hogy a feleséged nagyobb perspektívát lát a főnöködben, mint benned. Ez nem meglepő, hiszen egy ilyen nő, amilyennek leírtad, nyilván nem arra vágyik, hogy valami kis lótifuti csicska mellett élje le az életét. Jobb, ha beletörődsz a helyzetbe, és keresel egy olyan nőt, aki illik hozzád.
2013. jan. 7. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
50%

Utolsó ez így hülyeség.

A feleségéről nem azt regéli, hogy eszes nő lenne, és ha jól értem már nem is olyan fiatal. Max még 5 évig mutat jól, ha 30 körül mozog, utána pápá szépség és nem marad semmi.

Szóval nem nagyon ugrálhat.

Ha egy magasabb kaliberű férfit akar, ahhoz olyat kéne tudnia, amit más nem tud, de így lazán leváltja bárki, aki egy 10-essel fiatalabb, ha még esze is van, akkor főleg.

2013. jan. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!