Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a főnökötök...

Mit tennétek, ha a főnökötök rendszeresen flörtölne a feleségetekkel, ő meg viszonozná?

Figyelt kérdés
Üdv, tanácsot szeretnék kérni. 1 éve van új munkahelyem és ezáltal új főnököm is aki egy vidám, normális fazon és nem lenne vele semmi problémám, ha nem vetett volna szemet a feleségemre vagy legalábbis nem flörtölne vele. Voltak rendezvények az elmúlt évben és volt amelyikre a feleségemet is vittem. A főnök már rögtön lecsapott rá és elkezdte kétértelmű szövegekkel bombázni, ezen eleinte mosolygott mindenki, aztán folytatta tovább privát vacsorákon és munkatársak előtt is. Feleségem mindig csak mosolygott, meg belement vele oda-vissza szurkálódásokba. Nekem ez már rögtön nem tetszett, ennek hangot is adtam, de megnyugtatott azzal, hogy ez ártalmatlan semmiség. De ahogy viselkedik, mikor szóba kerül a főnök vagy mikor a közelében van nem ezt mutatja. Nekem ebből elegem van, amit csinálnak az túllépett egy határt, de patthelyzetben vagyok mert ezt csak a feleségemmel tudom megbeszélni, a másik féllel nem, ez egyértelmű. Rohadtul nem tetszik és nem akarom hogy találkozzanak, de állandóan jön velem és valamennyire el is várt, hogy ahogy mások is viszik a párjukat, én is vigyem. Nem tudom hogy kezeljem ezt az egészet, dühös vagyok és zavar amit csinál/csinálnak. Mit tehetnék, hogy ez be legyen fejezve?
2013. jan. 7. 00:00
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Nem akarlak megbántani, de sajnos adódik egy elég logikus kérdés az eddig leírtak alapján:


Ha ezt csinálja a nejed a szemed láttára, akkor vajon miket művelhet a hátad mögött??!

2013. jan. 7. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
53%

Hát én ismerek néhány nőt, aki 35 évesen kb. 25-nek néz ki. Az egyik én vagyok, csak annyi a bibi, hogy fiatalosnak fiatalos is vagyok, de nem vagyok jó nő. Viszont ismertem egy csodaszép lányt, most 40 körül járhat, max. 28-29-nek saccolnám. Csak azért írom, hogy egy jó nő 35 évesen még nem fog 35-nek kinézni.


Amúgy meg a feleséged nincs tekintettel rád. Állj ki magadért. És vele beszéld meg, ha problémád van. Az is lehet, hogy csak féltékennyé akar tenni. De lehet, hogy tényleg nem érdekli mit érzel.

2013. jan. 7. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
78%

A 2-es válaszolóval értek egyet.Vívja ki magának a tiszteletet,és ezáltal Te is tisztelve leszel.Ülj le vele megbeszélni,mond el mit érzel,hogy ezzel megaláz.Állítsd le,nem durván,de határozottan!És egy ideig ne vidd magaddal céges rendezvényre,ha ez megoldható.Amúgy kérdező,tetszik ahogy a feleségedről beszélsz,hogy nem szidod!

Aki meg azt írta,hogy egy 30-as nőnek max 5 éve van hátra aztán már nem jó nő és oda a szépség,üzenem,nagyot téved!Gondolom 20-on éves vagy,akinek egy 35éves már öreg:))))Én kb 8 évet simán letagadhatnék,ha akarnék.De nem szoktam,mert büszke vagyok a koromra.41/N

2013. jan. 7. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Kilépnék a cégtől, és elválnék az asszonytól vagy visszacsalnám a főnök cégének riválisával, vagy annak feleségével.
2013. jan. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
77%

Első körben nem vinném magammal a céges rendezvényekre. Ez egy jó darabig megoldás lehet. Viszont sajnos nem biztos. Tudod belegondoltam, hogy ez még inkább alkalmat adhat arra, hogy a pasi felvegye privát is a kapcsolatot a feleségeddel (mondjuk facebookon...) Ha meg már privát kapcsolat van, akkor semmit nem tudsz tenni.


Ahogy leírtad, nem tűnsz alaptalanul féltékeny típusnak. Tehát egyértelmű hogy a feleségednek is megtetszett a főnök. Nem hinném hogy anyagi megfontoltság lenne benne. A főnököd házas? vannak gyerekei? mondjuk ez is befolyásolhatja a kapcsolatuk folytatását.


Mindenesetre ne legyél féltékeny és ne mutasd hogy zavar a dolog. Mondom egyelőre ne vidd magaddal. És ültesd le, és mondd meg hogy téged baromira zavar ahogy viselkedik és nem tűröd hogy a kollégáid előtt nevetségessé tegyen téged. És pont. Nem kell hogy meghallgasd a magyarázatot. Ekkor legyél férfi, és karakán. Nem kell minősíteni amit tesz, de határozottan vissza kell utasítani, és megmondani hogy otthon maradsz és kész.


Az sem igazán megoldás, hogy másik munkahelyet keresel, ha ez egyébként tetszik neked. És a főnöködet tényleg felesleges leszidni hiszen a pasi dolga az, hogy próbálkozzon. Erre azt fogja neked mondani, ha mégis szóvá teszed, hogy a te hibád hogy nem tudod féken tartani a nődet és egyébként sem lépte át a határt. nyilván nincs rád tekintettel, mert ő a főnök, másrészt ha a nő hagyja magát, akkor miért ne :)


Szerintem mást nem tudsz tenni. Mindenesetre alapvetően a viszonyod ne változzon a feleséged felé, legyél vele olyan amilyen eddig. De azért tartsd nyitva a szemed. Titkos smsek, furcsa távollétek... akkor egyértelmű hogy privát találkoznak, és akkor már vége mindennek. Maximum elköltözöl és kivárod amíg a főnököd pofára ejti a nejedet. Aztán majd haza kullog. De nekem így már nem kéne, de te tudod.


Azért arra figyelj, nehogy teherbe essen véletlenül és a végén a főnök gyerekét nevelgesd. Szóval ha mostanság esik teherbe, akkor mindenképpen csináltass dns tesztet miután megszületik.


34/N

2013. jan. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

Ejj, már megint a rendes emberek szívnak. Mert te annak tűnsz, Kérdező.

Ahogy már írták, határozottan mondd meg a feleségednek, hogy neked ez nem tetszik. Persze, bele lehet menni némi viccelődésbe. Hiszen a fleséged szép nő, és talán hiányzik is neki az érzés, hogy mindenki bomlik utána. De legyenek határok. Még most döntse el, hogy neki melyik élet a fontosabb: amelyikben minden szembejövő férfit le tud venni a lábáról?

Vagy az, amelyiket melletted él. Amelyikben megbecsülöd, szereted és tiszteled, nem pedig csak a szépségére gerjedsz rá.

2013. jan. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

Nálatok ilyen gyakran van céges buli?Oda mindig kötelező elmenni?Nem hiszem.Mindig vinned kell a feleséged? Azt sem hiszem, hogy nem tartanák meg nélkületek...

Én kerülném,ill. nem vinném magammal.Ki fog derülni, úgyis, hogy csak ártalmatlan flört tényleg.mert ha nem, akkor biztos felveszik egymással a kapcsolatot.


Megkockáztatom, döntsd el mi a fontosabb,a munkahelyed,vagy a házasságod.Mert ha megteheted, én m.helyet váltanék a helyedben.

Van sok olyan m.hely,ahol nem kötelező a családi pofavizit,sőt céges bulik sincsenek, csak egy évben 1-2 x.


Ha meg már úgyis összejöttek, nincs kérdés....

2013. jan. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Sajnos én írok neked egy igazságot, nem fog tetszeni,de mindenkit annyira néznek hülyének,amennyire akarja.Tehát ezt félig-meddig köszönheted magadnak,hiába van szép feleséged,ő evvel vissza is él.Gondolom neked nincs is akkora önbizalmad,akkor ezt a feleséged tudja,hogy te már az ő külsejétől el vagy olvadva.Legyél férfi, állj a sarkadra.Az is szomorú,de igaz,hogy ha ezt előtted megcsinálja akkor mit csinál a hátad mögött?Ki tudja mi van köztük a főnököddel...:S
2013. jan. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
0%
kiváncsi lennék kérdező,hogy te hány nővel flörtölsz a munkahelyeden amiről az asszony nem tud...:)
2013. jan. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

hiába dicsérem, az már nem elég izgalmas számára


Ezek a te szavaid, az első oldalról, az 5 hosszászólás.

Azt gondolom, ez mindent elárul,már nem vagy elég neki.

Sajnos kiabrándult belőled.

KÉnyes helyzet, de a feleségnek kell menni!

2013. jan. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!