Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt kérjek tesomtól...

Mennyi pénzt kérjek tesomtól amiért vigyáztam a gyerekére?

Figyelt kérdés

Tegnap itthon voltam és mivel ugyse mentem sehova mondtam h ne vigye bébiszitterhez a gyerköcőt ne adjon rá ki pénzt. Kérdezzem mikor jön reggel,mondta h legkésöbb fél9re. Mondtam az jó,mivel ma vossza kell mennem mert hétfőn melo,és igy is közel 5 órás út áll elöttem.

De még mindig nem jött haza,este buliba ment és még mindig a pasijánál döglik. Hivtam fél 10 fele akkor azt mondta h most indul.

Szivességet teszek neki,ő meg átvág mikor tidja h dolgom lenne. Vonatot már nem hiszem h elérek,egy ismerősöm vosz majd vissza kocsival,de benzint kell fizetnem neki. 10.000ft-ra gondoltam h annyit elbehajtpk rajta ha megjön. Nem sok ez?


2013. márc. 17. 12:01
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
100%
Ja, de bulizni van pénze?Aztán a gyerek mögé bújva kéreget, h szegénynek nem jut erre-arra?Minden családtagját csak kihasználni tudja?Elbulizza a gyerek elől a pénzt és még rád is, anyukádra is anyagi terheket ró?Jó ég, szerencsétlen gyerek!
2013. márc. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 A kérdező kommentje:

Legközelebb nem jövök haza,majd anyához megyek ha nem megy haua vmelyik hétvégén. Ő házvezetőnőként dolgozik pesten egy gazdag családnál.

Csak umokahugim hiányozna.

2013. márc. 17. 16:32
 53/59 anonim ***** válasza:
48%
Na hazaért?
2013. márc. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
83%

Kedves kérdező!


Megdöbbentem azon, amit a testvéredről írtál. A helyedben ugyanazt tenném, amit itt a többiek tanácsoltak - elkérném a benzinpénzt és az életben nem nyújtanék többet a testvéremnek segítséget.


Viszont szöget ütött a fejembe az, amiket írtál a testvéredről. Nekem az jön le, hogy egyáltalán nem jó anya, sőt. Elismerem, hogy egy anyának is szüksége van szórakozásra, de abból, amit itt elmeséltél nekünk az látszik, hogy egyszerűen nem érdekli a gyereke.

Szerintem írj neki egy sms-t, ha nem veszi fel egyik sem a telefont,legalább közlöd velük a mondanivalódat.

2013. márc. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
Mindenképp kérd el tőle a benzinpénzt.
2013. márc. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 Bence_ ***** válasza:
57%

Remélem haza érsz és a munka előtt tudsz pihenni.

Gyereket nagyon sajnálom.

Ezt az anyja gondolom máskor is megteszi. Adná inkább örökbe. Gyereknek is jobb lenne egy olyan környezet ahol érzi, hogy fontos része a családnak. Nem csak nyűg!

2013. márc. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
Hazaért a nővéred? Sikerült elintézni mindent?
2013. márc. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 A kérdező kommentje:
A barátnője irt h 5 körül hazaért... Én is nem rég értem vissza,hulla vagyok alszok egyet..
2013. márc. 17. 21:45
 59/59 anonim ***** válasza:
Nem semmi.Pihend ki magad, aztán legközelebb gondold meg ezt a segítséget. :)
2013. márc. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!