Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt kérjek tesomtól...

Mennyi pénzt kérjek tesomtól amiért vigyáztam a gyerekére?

Figyelt kérdés

Tegnap itthon voltam és mivel ugyse mentem sehova mondtam h ne vigye bébiszitterhez a gyerköcőt ne adjon rá ki pénzt. Kérdezzem mikor jön reggel,mondta h legkésöbb fél9re. Mondtam az jó,mivel ma vossza kell mennem mert hétfőn melo,és igy is közel 5 órás út áll elöttem.

De még mindig nem jött haza,este buliba ment és még mindig a pasijánál döglik. Hivtam fél 10 fele akkor azt mondta h most indul.

Szivességet teszek neki,ő meg átvág mikor tidja h dolgom lenne. Vonatot már nem hiszem h elérek,egy ismerősöm vosz majd vissza kocsival,de benzint kell fizetnem neki. 10.000ft-ra gondoltam h annyit elbehajtpk rajta ha megjön. Nem sok ez?


2013. márc. 17. 12:01
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
54%
HÁÁÁÁT lesülne a pomfáról a bör ,hogy pénzt kérjek a tesomtól amiért az unoka öccsémmel vagy huggommal töltöttem 1 napot :!!!!!!!!!!
2013. márc. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 A kérdező kommentje:

Azt se szeretném ha utána azt kéne visszahallanom h miattam nincs pénze a gyereknek pelust v bármit venni.

De nekem többletköltség az h nem vonattal tudok menni

2013. márc. 17. 12:06
 3/59 anonim ***** válasza:
97%
Más helyzetben téged tartanálak furának, hogy pénzt kérnél ezért a testvéredtől, elolvasva viszont a kifejtésedet, más a helyzet.Nagyon más.Vajon a babysitternél is ilyen nyugodtan húzta volna az időt, mikor ketyeg az óradíj???Főleg, hogy tudja, dolgod van.Neked a benzin most pénzbe fog kerülni, ha mást nem is, legalább azt mindenképp kifizettetném vele.Máskor majd elgondolkozik...
2013. márc. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
75%
Én nem tudnék pénzt kérni a saját testvéremtől,azért mert vigyázok az unokatesómra.Max a benzinpénzt kérném,hogy fizesse ki.
2013. márc. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
97%
Hátha neked azért kell fizetned a benzit mert lekésted az ő bulizása miatt a buszt akkor minimum azt kérd el.
2013. márc. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 A kérdező kommentje:

Végig olvastad egyáltalán amit irtam?

Én szivességet tettem neki,ő meg arra nincs tekintettel h nekem holnap melo az ország másik felében! Még mindig nem jött meg,holott városon belül max 40perc alatt el lehet érni gyalog mindenhova és akkor nagyon lassan sétál az ember. És fél 10 kor mondta h most indul...

2013. márc. 17. 12:09
 7/59 A kérdező kommentje:
A benzn is több lesz mint 10.000ft,mert ugye a vossua utat is ki kell fozetnem ismerősömnek,és sajna nem is keveset eszik az a kocsi... :S de mást meg nem tidok megkérni
2013. márc. 17. 12:11
 8/59 anonim ***** válasza:
95%

Ne bántsátok a kérdezőt!Világosan leírta, hogy pont ő akart szívességet tenni, hogy a nővére ne fizessen ezért egy idegennek.De ezt a nővére piszkosul kihasználta.

Kedves kérdező, ha ilyeneket is vág majd a fejedhez, h MIATTAD nincs pénze erre, arra, juttasd csak eszébe, h te pont spórolni segítettél volna és önzetlenül, mint egy jó testvér vigyáztál volna az unokaöcsédre.Az viszont piszok dolog, hogy ezért te szívod meg.Egy babysitternél ugyanúgy fizetnie kellett volna vastagon!!!Ez jusson eszébe.Meg a bulizás is gondolom pénzbe került.Akkor nehogy már azon múljon a gyerek pelenkája, hogy Ő nem képes figyelembe venni meddig érsz rá és nehogymár te fizess rá erre.Gondolkozzon csak el ezen!És örüljön, h csak a benzinpénzt kéred el és nem mondod, h soha többet nem vigyázol a kicsire.Mert bármennyire is az unokaöcséd, szép dolog volt amit felajánlottál, és undorító ezzel visszaélni a te veszteségedre.Senki nem élhet még a családja felé sem elvárásokkal, hanem megköszöni szépen a segítséget és igyekszik figyelmbe venni más dolgait...

2013. márc. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
24%
Találd már meg a magánhangzókat a billentyűzeten!
2013. márc. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
85%

"De még mindig nem jött haza,este buliba ment és még mindig a pasijánál döglik. "

Hány éves a gyerek? Milyen sűrűn bulizik, pasizik gyerek mellett? Egyedül neveli a gyereket.


Először én is meglepődtem, hogy pénzt akarnál ezért kérni, de utána olvastam, hogy elég szépen kitolt veled ezzel a nemtörődömségével!

Normális ember ilyen esetben minimum azt kifizeti, amennyi pénzbeli kárt okozott ezzel a másiknak.

2013. márc. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!