Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt kérjek tesomtól...

Mennyi pénzt kérjek tesomtól amiért vigyáztam a gyerekére?

Figyelt kérdés

Tegnap itthon voltam és mivel ugyse mentem sehova mondtam h ne vigye bébiszitterhez a gyerköcőt ne adjon rá ki pénzt. Kérdezzem mikor jön reggel,mondta h legkésöbb fél9re. Mondtam az jó,mivel ma vossza kell mennem mert hétfőn melo,és igy is közel 5 órás út áll elöttem.

De még mindig nem jött haza,este buliba ment és még mindig a pasijánál döglik. Hivtam fél 10 fele akkor azt mondta h most indul.

Szivességet teszek neki,ő meg átvág mikor tidja h dolgom lenne. Vonatot már nem hiszem h elérek,egy ismerősöm vosz majd vissza kocsival,de benzint kell fizetnem neki. 10.000ft-ra gondoltam h annyit elbehajtpk rajta ha megjön. Nem sok ez?


2013. márc. 17. 12:01
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
10%
Mégis hova jársz dolgozni, 100 kilométerre?
2013. márc. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
64%
Na ezért nem kell tini fejjel szülni. Én megmondanám neki, hogy ideje lenne anyaként viselkedni és nem pasiknál dögleni vasárnap délben is. Telefonálj rá, és mond meg, ha nincs otthon 20. perc múlva egyedül marad a gyerek a házban. Erre csak megijed és megjelenik. Ha bulizni van pénze akkor a te benzinedet is kitudja fizetni.
2013. márc. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
12%
Nem hiszem, hogy vonattal, vagy busszal ne tudnál eljutni, legalább egy hozzád közeli városból oda, ahova mész. És akkor csak addig vitetnéd magad kocsival és máris olcsóbb lenne.
2013. márc. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
9%
Kérj kölcsön a vonatra és ha tudod majd megadod, de pénzt kérni azért mert vigyáztál a saját testvéred gyerekére, eléggé pofátlanság lenne.
2013. márc. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
9%
Nem biztos hogy kamasz, attól mert valakinek gyereke van nem azt jelenti hogy nem mehet el néha szórakozni. Soha nem kérnék a saját testvéremtől azért pénzt hogy vigyázok a gyerekére. El is süllyednék szégyenemben.
2013. márc. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
95%

ma 12:24

Szerintem az nagyobb szégyen, ha valakinek gyereke van, s egy idegen pasinál döglik még délben!

2013. márc. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 A kérdező kommentje:

De nem érek el vonatot már :S

Vonstra lenne pénzem de benzinre nem számoltam. Több száz kilométerre dolgozok,egy hete kezdtem,csak dolgokért jöttem haza amik még kellenek. Igy is kevés a pénzem fizuig épp h megleszek... :S

1,5 éves a gyerek,a pasija b 6-7 hónapja van meg,és nővérem 28 éves.

2013. márc. 17. 12:33
 18/59 anonim ***** válasza:
73%

10 ezer Ft utiköltségre elég húzós. Nem tudom honnan hova kell utaznod, de vannak a neten telekocsi szolgáltatások. Ez az egyik legjobb: [link] A fiam egyetemista, rendszeresen így utazik Tolna megyéből Pestre hét végén, 1000-1500 Ft-ért, attól függően, hogy hány utasa van az autónak. Még nincs olyan késő, szerintem találsz magadnak alkalmas autóst.

Amúgy a tesódtól ez tényleg elég bunkó dolog. Még akkor is az lenne, ha a szomszéd utcában laknál. Egy bébiszitterrel, akinél ketyeg az óradíj, biztosan nem merte volna ugyanezt megtenni.

2013. márc. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 A kérdező kommentje:
Minden hétvégén bulizik,mog otthon voltam én vigyáztam rá sokat,de már akkor is sokszor visszaélt vele,nem jött meg időben. Az utóbbi 2honapba már bébiszitternek fizet
2013. márc. 17. 12:36
 20/59 anonim ***** válasza:
95%
Bárki bármit ír, ne törődj a cseszegetésekkel.Nehogymár neked legyen emiatt lelki problémád, meg az ő szórakozása miatt neked kelljen azon fájnia a fejednek, hogy a saját dolgod hogy intézed.Ezt senkitől nem lehetne elvárni, testvér ide vagy oda.Nem neked szülte a gyereket, örüljön, ha kap segítséget, de ne vegye természetesnek, neked is van saját életed, így is nagyszerű felajánlás volt, pláne, hogy már nem először él vissza vele.Sokan azt mondanák, hogy köszi de ezek után oldd meg te a dolgaidat.Mégis it képzel, mindent megengedhet magának, mert úgy gondolja neked testvéri kötelességed akár a saját károdon is asszisztálni a bulizását meg a gyerekfelügyeletet?Na ne már....
2013. márc. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!