Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt kérjek tesomtól...

Mennyi pénzt kérjek tesomtól amiért vigyáztam a gyerekére?

Figyelt kérdés

Tegnap itthon voltam és mivel ugyse mentem sehova mondtam h ne vigye bébiszitterhez a gyerköcőt ne adjon rá ki pénzt. Kérdezzem mikor jön reggel,mondta h legkésöbb fél9re. Mondtam az jó,mivel ma vossza kell mennem mert hétfőn melo,és igy is közel 5 órás út áll elöttem.

De még mindig nem jött haza,este buliba ment és még mindig a pasijánál döglik. Hivtam fél 10 fele akkor azt mondta h most indul.

Szivességet teszek neki,ő meg átvág mikor tidja h dolgom lenne. Vonatot már nem hiszem h elérek,egy ismerősöm vosz majd vissza kocsival,de benzint kell fizetnem neki. 10.000ft-ra gondoltam h annyit elbehajtpk rajta ha megjön. Nem sok ez?


2013. márc. 17. 12:01
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
96%
Én bizony /bár nem vagok anyagias és testvérgyűlölő sem/ benyujtanám a számlát neki. Aki a pasasával hereberél, mikor jól tudja, hogy a gyermekét kellene ellátnia, az igenis fizesse ki - akár a testvérének is! - a helytállásért a megfelelő összeget. Bátran kérj csak egy tizest. Ha nem tennéd, bármikor megtehetné ezt veled. Kapjon már a fejéhez a felelőtlen nővéred! Ha nem fizet ki, soha többet ne nyújts neki segítséget. Majd meglátja, mennyit kér egy babysitter, netán ha magára hagyja a gyereket, a gyámhivatal is megfenyítheti.
2013. márc. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
95%
Miért szegény lánynak kellene telekocsi után kutatgatni?! Legyetek már észnél; haza akar jutni úgy, ahogy tud és minél gyorsabban.
2013. márc. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
8%

tesód gyereke az a te unokahúgod,vagy öcséd

fogalmazhatnál szebben is,mint valami idegenről beszélnél..

egyébként te mondtad neki hogy ne költsön a bébiszitterre

errefel benyújtod a számlát..

oké miatta most lekésed a vonatot,szóval

beszéljétek meg mi legyen..

2013. márc. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
96%
én megmondanám neki hogy mivel a késésének köszönhetően egy ismerösödnek kell elvinnie így fizetheti a benzin pénzt. ha azzal jön hogy nem lesz pelus a kicsire akkor meg megmondanám neki hogy bocs akkor legközelebb a bulizáson fogsz sporolni, és akkor bébiszittere se kell költeni...
2013. márc. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
69%
12:47, a telekocsit csak azért javasoltam, mert a kérdező írta, hogy nem fogja elérni a vonatát. Ez pedig egy kényelmes, és olcsó megoldás, általában több időpontból is lehet választani az induló kocsik közül. A lényeg az, hogy hazajusson, a testvérével ráér még megbeszélni utána is, hogy hajlandó-e vigyázni a továbbiakban a gyerekre, vagy sem.
2013. márc. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
92%
Kedves 23-as, azért ne felejtsük el, h a kérdezőnek az unokaöccse, a nővérkének meg a GYEREKE! Gondolod több kötelessége van a kérdezőnek a gyermek felé, akármilyen felelőtlen is annak az anyja?Ő jó fej volt, nem is akart pénzt kérni, ezt kihasználni úgy, h hátráltatja is a nővér a kérdezőt, mert hát a testvére, vele úgy gondolja megteheti a leggusztustalanabb dolog a világon.A testvérével szemben, illetve a gyermekével szemben is.Főleg, h nem első eset...A kérdező nem "nyújtaná be a számlát" ha a kedves testvére tartja magát a megállapodáshoz és ráadásul még nem neki kéne (nem is keveset) ráfizetnie erre meg idegeskednie...szerinted ha ez örökké így megy az anyuka majd megtanulja, hogy tisztességesen járjon el???
2013. márc. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
12%
a lepontozgatáshoz bezzeg mindenki ért na meg a kritizáláshoz !
2013. márc. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
87%
Engem is lepontoznak, ha a véleményem mások szerint nem helytálló...ahogy másokat is.Mindenkinek joga van ehhez, akár igaza van akár nincs.Ez is egy módja a véleménynyilvánításnak.Nem jelent igazából semmit:)
2013. márc. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
95%
szerintemtem a benzinpenzt nyugodtan elkerhted tole:)
2013. márc. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
87%
*elkerheted
2013. márc. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!