Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt kérjek tesomtól...

Mennyi pénzt kérjek tesomtól amiért vigyáztam a gyerekére?

Figyelt kérdés

Tegnap itthon voltam és mivel ugyse mentem sehova mondtam h ne vigye bébiszitterhez a gyerköcőt ne adjon rá ki pénzt. Kérdezzem mikor jön reggel,mondta h legkésöbb fél9re. Mondtam az jó,mivel ma vossza kell mennem mert hétfőn melo,és igy is közel 5 órás út áll elöttem.

De még mindig nem jött haza,este buliba ment és még mindig a pasijánál döglik. Hivtam fél 10 fele akkor azt mondta h most indul.

Szivességet teszek neki,ő meg átvág mikor tidja h dolgom lenne. Vonatot már nem hiszem h elérek,egy ismerősöm vosz majd vissza kocsival,de benzint kell fizetnem neki. 10.000ft-ra gondoltam h annyit elbehajtpk rajta ha megjön. Nem sok ez?


2013. márc. 17. 12:01
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
91%
minek egy ilyen embernek gyerek... szemétség nem szemétség ha ezt gyakran csinálja én bizony ráküldeném a gyámügyet
2013. márc. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
100%
Hát érdekes egy anyuka.Akkor van mentsége,ha valami gond van.Nem hívtad fel,hogy esetleg a gyereke nem jutott az eszébe?Nekem is van kisfiam, de mikor a nagyszülőknél alszik is hívjuk többször is,hogy rendben van vele minden,nem hogy megígérem mikor megyek érte és jóval később sem vagyok ott.
2013. márc. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 A kérdező kommentje:

Probáltam hivni,de nem veszi fel...

A pasija számát is probáltam hivni,de kinyomta.

2013. márc. 17. 16:20
 44/59 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon komolyan mondom.Kerek-perec közöld vele, hogy te levetted róla a kezed, máskor fizessen csak szépen babysitternek és akkor majd ha súlyos ezresek potyognak ki a zsebéből észbe kap, hogy mekkora segítség voltál.Ha megsajnálod máskor is a büdös életben nem lesz ennek vége, ezzel téged is megaláz, h úgy gondolja veled szemben bármit megtehet.Mit képzel?????
2013. márc. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként hogy ismered?Oda fogja adni a pénzt vagy még neki áll majd feljebb?Nem irigyellek, komolyan.Egy kincs vagy, de senkinek ne hagyd magad kihasználni.Még a testvérednek sem.Nem a rabszolgája vagy, hogy kénye-kedve szerint rendelkezzen az időddel.
2013. márc. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
100%
Meg milyen már fel se venni, nem telefonálni, kinyomni...eszébe se jut, h bármi történhet a gyerekével?És ha baj lenne vele, azért hívnád?Ennyire leszarja a saját gyerekét is????Félelmetes tényleg.
2013. márc. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
100%

A benzinpénzt én is elkérném úgy, hogy különben, normális esetben eszembe sem jutna pénzt kérni.


A testvéredbe, mondjuk úgy finoman, hogy nem teng túl az anyai ösztön. A kicsi miatt kéne legalább sietnie, ha már az nem érdekli, hogy esetleg neked is lenne dolgod.

2013. márc. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
100%

Meg a másik dolog, hogy a kérdező az állásával játszik, ha nem ér oda. Holnap reggel gondolom már kezd, s azért nem is régóta dolgozik ott.Hazament az ország másik feléből valamiért, s a tesójának nem az az első, hogy akkor együttlegyen a család, hanem hogy lepasszolja a gyereket, s menjen bulizni.

S nem is érdekli sem a gyerek, sem az, hogy a testvérének vissza kell utaznia....

2013. márc. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
100%

A benzinpénzt én is elkérném úgy, hogy különben, normális esetben eszembe sem jutna pénzt kérni.


A testvéredbe, mondjuk úgy finoman, hogy nem teng túl az anyai ösztön. A kicsi miatt kéne legalább sietnie, ha már az nem érdekli, hogy esetleg neked is lenne dolgod.

2013. márc. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 A kérdező kommentje:

Ha oda is adja,akkor pár nap mulva lehet anyukámtol léri a dupláját mert nincs a gyeteknek ez v az.

Pedig aztán ő se jókedvéből.dolgozik máshol

2013. márc. 17. 16:29
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!