Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt kérjek tesomtól...

Mennyi pénzt kérjek tesomtól amiért vigyáztam a gyerekére?

Figyelt kérdés

Tegnap itthon voltam és mivel ugyse mentem sehova mondtam h ne vigye bébiszitterhez a gyerköcőt ne adjon rá ki pénzt. Kérdezzem mikor jön reggel,mondta h legkésöbb fél9re. Mondtam az jó,mivel ma vossza kell mennem mert hétfőn melo,és igy is közel 5 órás út áll elöttem.

De még mindig nem jött haza,este buliba ment és még mindig a pasijánál döglik. Hivtam fél 10 fele akkor azt mondta h most indul.

Szivességet teszek neki,ő meg átvág mikor tidja h dolgom lenne. Vonatot már nem hiszem h elérek,egy ismerősöm vosz majd vissza kocsival,de benzint kell fizetnem neki. 10.000ft-ra gondoltam h annyit elbehajtpk rajta ha megjön. Nem sok ez?


2013. márc. 17. 12:01
1 2 3 4 5 6
 31/59 Bence_ ***** válasza:
100%

Tesód nem neked fizet.

Az úti költségedet fizeti.

Mivel te nem tudod ezért ő állja.

2013. márc. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
100%

Normális esetben eszembe se jutna pénzt kérni a hugomtól azért, mert vigyáztam a kicsire.

Viszont igy, hogy a saját szórakozása miatt eléggé kiszúrt Veled, az utazás többlet költségét bizony elkérném.

2013. márc. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
94%
Legkozelebb ne vallalj ilyesmit hisz nem eloszor csinalta akkor szamithattal ra.A penzt meg elkerni mindenkepp!!
2013. márc. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
100%
A benzinpénzt mindenképpen kérd el.A nővéred majd máskor elgondolkodik a dolgokon.
2013. márc. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
100%

minimum az útiköltséget elkérném, ha ennyire felelőtlen. sok vagy nem sok, ha ennyi az annyi, akkor bizony ne várja, h zsebből fizesd, csak mert neki pasizhatnékja támadt.


szüleitekre nem tudtad volna bízni a kicsit, h elérd a vonatot?

legközelebb ne tűrd el, h hülyét csináljon belőled.

2013. márc. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
28%

Miért nem mész haza reggel az első járattal? Vagy úgy se érnél be a munkára?

Velem is fordult elő ilyen,csak más helyzettel, én 16 vagyok,suliba kellett beérnem nekem 75 km volt,én egy kislányra vigyztam,de mamám miatt lekéstem az utolsó vonatot így mentem reggel az első vonattal,pont beértem az első órámra :D

2013. márc. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
87%
Az ország másik felébe nem fog elérni így. Írta, hogy ott is lakik,hisz odaköti a munkája, csak hazament most pár dolgáért.
2013. márc. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 A kérdező kommentje:
És még mindig nem jött meg... De félóra múlva át tudni jönni egy barátnője ha addig nem érne haza,mert ismerösöm se akar tul késön vissza érni.
2013. márc. 17. 15:59
 39/59 A kérdező kommentje:
Apukánk,meg nagyszülők nincsenek. Anyukánk is másik városbs dolgozik és nem tudott hazajönni most. Tesom van csak otthon a gyerekkel.
2013. márc. 17. 16:04
 40/59 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem ért oda??????????? Azért ez a pofátlanság netovábbja.Hacsak valami nagyon durva oka nincs rá, de ez...ez felháborító.Mindenképp kérd el minimum az utiköltséget és jódarabig ne vállald el a felügyeletet.Gondolkozzon már!
2013. márc. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!