Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósom eltette a pénztárcám,...

Anyósom eltette a pénztárcám, és letagadja, hogy nála van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Együtt élünk, 10 teljes napja! Reggel vettem észre, hogy nincs meg a pénztárcám. Kértem a férjemtől pénzt, hogy elmehessek bevásárolni. Közben felfedeztem, hogy bent van anyósom asztalán. Mikor ebédnél rákérdeztem, miért van nála, letagadta. De a saját szememmel láttam! Nem volt benne sok pénz, kb 3-4 ezer forint, meg egy papír a legfontosabb telefonszámokkal. Próbáltam beszélni a férjemmel, erre rám förmedt, hogy miért vádolom lopással az anyját. :S Ebéd óta senki nem szól hozzám, most én vagyok a házisárkány.
2009. szept. 10. 17:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/77 anonim ***** válasza:
35%

na megint egy kamu sztori.


szóval 8 éve vagytok együtt, 1 éve házasok, de csak 10 napja éltek együtt.


minek házasodtatok össze, ha külön éltek?


ha vki teljesen kiborul és visszaköltözik anyukához, akkor nem az az első dolga, hogy átmenjen a szomszédhoz internetezni és megossza a világhálón keresztül mindenkivel, hogy most hazaköltözött. ilyenkor egy normális ember kisírja magát anyukánál.

2009. szept. 11. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/77 A kérdező kommentje:

Miért lenne kamu? Egyébként hidd el én lennék a legboldogabb ha a tegnapi történet nem lenne igaz. Kívánom neked, hogy sose tudd mit éreztem tegnap és mit érzek most!

És nem mindenkinek van lehetősége az esküvő után azonnal összeköltözni. Úgy terveztük, hogy családi házat veszünk, és anyósék megkapják az emeletet, mi a földszintet. De ez is csak egy álom marad, szerencsére.

A férjem nem jelentkezett tegnap óta, azt hiszem hiba volt belemennem ebbe a házasságba. Azt hittem, ő is ugyanúgy szeret ahogy én őt. Tévedtem. Úgy látszik, csak megszokásból "kérte meg a kezem". És kedves legutolsó:

Amit most érzek, nem oldja meg a sírás. És ez a fájdalom, ami miatt alig aludtam, nem sírásra késztetett, hanem arra, hogy átgondoljam az eddigi életemet, és változtassak.

2009. szept. 11. 07:14
 63/77 anonim ***** válasza:
97%

No, fizetmi semmit, mondd anyósnak, hogy kérje el a férjedtől, hiszen a férjed azt fogadta meg, hogy jóban rosszban veled, így ezt a jót majd ő rendezi feléjük, te pedig köszönöd, hogy ott lehettél 10 napig, nagyon hasznos volt! (Képzeld, ha közös házba teszitek a pénzeteket anyósékkal és akkor történik ez!)

Ennyi, aztán ezt a pasit ezerrel felejtsd el, meg azt is, hogy valaha házas voltál!

Többet ninics is mit beszélni erről, ez nem volt házasság...

2009. szept. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/77 anonim ***** válasza:
90%

Nem megszokásból kérte meg kezed!Most anyuka a Te férjedet össze-vissza uszítja ellened!Ha rám hallgatsz felsem hívod férjed,majd Ő jelentkezik ha kellesz neki Ő keressen.Sosem enged,hogy megalázzanak!Neked is csak 1 élted van!

Én viszont adnék férjednek esélyt.Meg mondanám neki vagy külön élünk a szüleitől 2 esben,vagy elválunk.Ha lépni mer akkor vágjatok bele egy külön közös életbe!

Zsuzsa

2009. szept. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/77 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy a férjem megérdemelne még egy esélyt. Bár leülök vele mindenképpen beszélgetni. Rosszul esik, hogy nem keres. Persze tudja, hogy itthon biztonságban vagyok, nem kell aggódnia de azért felhívhatna vagy valami. A szüleim teljesen ki vannak akadva, hogy így félreismerték őt. Most mennem kell, délután jövök, a könyvtárból.

El kell terelnem a gondolataimat erről a szörnyűségről. :(

Soha nem hittem volna hogy ez velem is megtörténhet.

2009. szept. 11. 07:51
 66/77 anonim ***** válasza:
100%

Kutyából nem lesz szalonna!- igaz a mondás. A férjed sem fog változni. Sőt!

A férjedet jelenleg uszítgatja az anyósod és persze mocskolódik merthát miattad még fertőtlenítővel is ki kellett takarítania!

És azt sem értem, hogy miért írják páran azt, hogy adjál még egy esélyt a férjednek. Simán otthon maradt a szüleivel ezek után és simán lefeküdt aludni és simán szarba hagyott téged.

Na ez az a férfi aki semmire sem lesz jó. Csak arra,hogy bevigyed neki a sört a tv elé. És azt a 8 millió forintot , hidd el , anyuka is számon tartja és ahogy a kisfiát elnézem arra fogja költeni amire mama rábólint.

Bízzál magadban lesz jövőd az "Adam's family" nélkül is!

2009. szept. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/77 anonim ***** válasza:
25%

gondolom örültek a szomszédok, hogy reggel 7-kor megint átmentél internetezni és közölni a világgal, hogy nem hívott fel a férjed.


ááááhhhhh..........dehogy kamu ..... xD

2009. szept. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/77 anonim ***** válasza:
85%

Hü.lyegyerek,az anyóssal élnek együtt 10 napja nem a férjével...OMG


Én sajnállak továbbra is,mondom,apám is ilyen volt,az ilyen sosem változik meg,jobb ott hagyni most mint amikor már gyereketek lesz,illetve lenne.A férjed meg bújjon ágyba az anyjával ha csak mellette tud kiálni...:/Sok szerencsét és erőt kívánok,de még én is benézek hozzád ma...mmint a topikba:D

2009. szept. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/77 anonim válasza:
100%
Különben a férjed mire gyűjtőgeti a pénzét? Szerintem meg elég fura, hogy az anyjától nem tud leszakadni. Mert a félretett pénzből már régen kezdhetett volna veled igazán együttélni saját lakásban.
2009. szept. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/77 A kérdező kommentje:

(A szomszédban a legjobb barátnőm lakik, még szép hogy átjöhetek hozzá.)

Anyós felhívott, hogy "meglett" a pénztárcám, az ágyunk alatt volt. Biztosan odacsempészte, hogy a férjem találja meg. Ugyanis ő hozta a szüleim házába, hogy na meglett, és menjek szépen haza hozzájuk, és sűrűn kérjek elnézést az anyjától. Becsaptam az orra előtt az ajtót!

2009. szept. 11. 17:44
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!