Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyám pasija folyton ver...

Az anyám pasija folyton ver és anyán előtt letagadja, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az anyám pasija sokszor megver és utána anyám előtt pedig letagadja. Nem tudom hogyan bizonyítsambe hogy megver. Próbálkoztam hogy egy nő nevében írok levelet, úgy hogy anyám megtalálja, de utána egy pár napig elment a búsba a pasi, de utána visszakönyörögte magát. Akinek van ötlete hogyan űzzem el kérem segítsen!!
2010. dec. 5. 16:38
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Vedd fel kamerával vagy telóval ha meg tudod oldani.

Nyomok nem látszanak?

2010. dec. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
de hogyan vegyem fel? Kivenné a kezemből... nyomok néha látszanak de azt mondja hogy el is eshettem..
2010. dec. 5. 16:42
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
vedd fel telóval, még ha csak hangot, az is valami. Gyámügy, rendőrség, mindenképp!
2010. dec. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy?fiu/lány?mert ha fiu vagy.és már vagy 18-20 akkor próbáld megvédeni magad.a visszaütés nem mindig vezet jó helyre.meg miért üt?idegs?kiabál?ird le h történik egy ilyen eset?
2010. dec. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg tudod oldani akkor pont amikor incidens van, hivd fel anyukádat úgy hogy csak benyomod a hivó gombot és tovább veszekedtek a teló tőletek nem messze és anyukád hallani fog mindent.
2010. dec. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
sztem ha minden eset után mondod anyudnak.és lássa is rajtad h nem kamuzol akkor el kéne hinnie.hisz miylen az már h az anya nem hisz a saját gyerekének?
2010. dec. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Anyád azért nem hisz neked, mert nem akar. Neki a pasi a fontosabb. Apád nincs, vagy egy unokabátyád, aki meg tudná fenyíteni azt az állatot? Lehet, hogy perverz is. Akkor elégül ki, ha verhet egy gyereket?
2010. dec. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

12 éves fiú vagyok. Úgy történik, hogy hazajövök a suliból és sokszor már be van piálva, és kiabál ordítozik, nem enged el WC-re, nem enged enni, játszani. Legtöbbször utánnam jön és megver. Pl.máma majdnem kitörte a vállamat, és a lábamat.

Emiatt már néha cigizek.(de ők nem tudják, és nem is tudhatják)

2010. dec. 5. 16:45
 9/36 anonim ***** válasza:
82%

Én keményen fejbevágnám magam valamivel, ami nyomot is hagyna. Megkérném egy barátom, hogy szorítsa meg az alkarom, hogy beliluljon. Majd elmennék feljelentést tenni a pasas ellen.

Ha megüt, de nincs nyoma, azzal nem érsz el sokat, tapasztalatból mondom, engem a nevelőanyám vert, szerintem féltékeny volt rá, hogy apámmal nem járhat úgy, mintha egyedülálló férfi lenne. Szúrtuk a szemét a bátyámmal, csak rá nem emelt kezet, én voltam a kicsi.

2010. dec. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
úgy nyomd meg a telódon a gombot hogy a férfi ne vegye észre, ha videót nem is, de a hangokat lehet majd rajta hallani. De egyébként anyukádnak mondtad már ezt? Nem hisz neked?
2010. dec. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!