Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósom eltette a pénztárcám,...

Anyósom eltette a pénztárcám, és letagadja, hogy nála van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Együtt élünk, 10 teljes napja! Reggel vettem észre, hogy nincs meg a pénztárcám. Kértem a férjemtől pénzt, hogy elmehessek bevásárolni. Közben felfedeztem, hogy bent van anyósom asztalán. Mikor ebédnél rákérdeztem, miért van nála, letagadta. De a saját szememmel láttam! Nem volt benne sok pénz, kb 3-4 ezer forint, meg egy papír a legfontosabb telefonszámokkal. Próbáltam beszélni a férjemmel, erre rám förmedt, hogy miért vádolom lopással az anyját. :S Ebéd óta senki nem szól hozzám, most én vagyok a házisárkány.
2009. szept. 10. 17:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
94%
hát ez anyósod nem normális,h pénztárcádat elvette...ez már sok,ez már oly mintha lenyúlna más cuccát.
2009. szept. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
94%
Talán menjetek be a férjeddel együtt az anyádhoz a pénztárcáért.
2009. szept. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
100%
Ha láttad az asztalon, akkor miért nem mentél be érte és hoztad ki????
2009. szept. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
96%

Kukkants be és nézd meg ott van e még a tárca,ha igen fogd karon a férjed és mutasd meg neki,hogy ott van...így meg van oldva a tárca visszakerül és a férjed is neked fog hinni.

Nemhiszem,hogy anyós lopni akart volna,inkább csak puhatolózni nincs e pasid...

A lopás az én nagyanyám reszortja volt...anyámék nászajándékait(csak apézt) lenyúlta...:/

2009. szept. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:
100%
hat sztem menj be es vedd vissza tole, en azt tennem, na hogy allsz?sikerult valamit tenni az ugyben?kivi vagyok sikerult e visszaszerezned,de miert vette el?:-Svan baj nala az tuti ha elvette, eloszor arra gondoltam lehet csak becsuszott az ulogarnituraba, vagy vmi, mert egyszer en ugy jartam, de te azt irod elvette, ez kulonos,irj majd,hogy mi van??
2009. szept. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehet, hogy neki is ugyanolyan pénztárcája van, és tévedésből vitte be a tiédet?
2009. szept. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim ***** válasza:
93%
18.00 as vagyok.. mi az,hogy férjed mondja h te vádolod??igenis jogos h vádolsz mivel a pénztárcába sok minden van benne ami fontos,meg érték...ugyanaz neki milyen érzése lenne ha pl.te anyukád elvenne tőle pénztárcáját???
2009. szept. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 A kérdező kommentje:
Láttam az asztalán a pénztárcát, mert nyitva volt az ajtaja. Elmentem reggelizni, gondoltam utána visszakérem. Megkérdeztem az anyósom, hogy miért vette el a tárcám. Letagadta Mondtam, hogy láttam az asztalán. Kinyitotta a szoba ajtaját, az asztalon nem volt semmi. A szobájába már nem engedett be. A tárcám a táskámban volt, kint lógott a fogason. Más azt hiszem nem tűnt el.
2009. szept. 10. 18:07
 9/77 anonim ***** válasza:
100%
Én felforgatnám (jó látványosan a házat), de anyós szobájába de se benéznék. Ha nem találnám sehol, akkor mondanám a páromnak, hogy nézzünk körbe az anyukájánál. Hátha "ott tetted le, véletlenül". Ha ott lesz (és sunyiban nem viszi ki), akkor elég egy szempillantással jelezned anyósodnak, hogy tiszta a kép. A párod is venni fogja a lapot.
2009. szept. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok, az a pénztárcám volt amit elvitt, amit a 17. születésnapomra kaptam a nagymamámtól, aki meghalt. Ezért fontos számomra, hogy visszakapjam. A férjem azt mondta, biztos elvesztettem.
2009. szept. 10. 18:09
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!