Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósom eltette a pénztárcám,...

Anyósom eltette a pénztárcám, és letagadja, hogy nála van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Együtt élünk, 10 teljes napja! Reggel vettem észre, hogy nincs meg a pénztárcám. Kértem a férjemtől pénzt, hogy elmehessek bevásárolni. Közben felfedeztem, hogy bent van anyósom asztalán. Mikor ebédnél rákérdeztem, miért van nála, letagadta. De a saját szememmel láttam! Nem volt benne sok pénz, kb 3-4 ezer forint, meg egy papír a legfontosabb telefonszámokkal. Próbáltam beszélni a férjemmel, erre rám förmedt, hogy miért vádolom lopással az anyját. :S Ebéd óta senki nem szól hozzám, most én vagyok a házisárkány.
2009. szept. 10. 17:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/77 anonim ***** válasza:
100%
Még hogy kiszámolja mennyivel tartozol? Te meg számold fel neki azt amit ellopott. Plusz a férjedet mocskosul leordítanám a föld alá. Milyen már hogy sz.rba se vesz??? Tisztára mintha 20 éves házasok lennétek, ő tévézik te meg mehetsz a francba?????? Nem ismerted az anyósék elmebajos szokásait azelőtt(ajtózárás)? Inkább lakjatok a pároddal a te szüleidnél, vagy eleve válj el tőle. Ilyen tutyimutyi f.sszal nem maradnék ezek után. A mama meg dugja fel magának. A pénzét meg a fiacskáját is........!!!!!!
2009. szept. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/77 anonim ***** válasza:
100%
Ezek őrültek! Mégis be kéne jutni valahogy, és visszalopni! Mielőbb, mert nyoma vész!
2009. szept. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/77 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ne hagyd magad, sok sikert az ügy rendezéséhez!
2009. szept. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/77 anonim ***** válasza:
100%
mjad ird ám mire jutottatok a férjeddel,anyóssal és mi lett a pénztárcával!
2009. szept. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/77 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy a saját tulajdonodat nem adja vissza? Szépen el kéne neki mondani, hogy azt hitted, hogy jóban vagytok, de hogy nem adja oda a tárcádat, azt ki nem nézted volna belőle. Csak egy kis ijesztgetésnek mondhatnád neki, hogy nem jelented fel, mert az anyósod, de akkor adja oda, kiveheti belőle a pénzt,csak az üres tárcát adja vissza, mondhatod neki, hogy veszel neki pénztárcát, csak ezt adja oda, mert ez emlék. Ezt el kell neki tök nyugisan mondani, mintha nem lennél ideges, hogy lopásról van szó. Azt is mondani lehet neki, hogy tisztán emlékszel, hogy ott hagytad nála, ne nézzen hülyének, ha egyszer saját szemeddel láttad. Végül is milyen dolog az, hogy valaki családon belül lop?
2009. szept. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/77 anonim ***** válasza:
100%
Úristen... Szerintem mondd meg neki, hogy feljelentést fogsz tenni a rendőrségen. Hátha beijed. A férjedtől pedig szépen válj el. Ha most erre képes, képzelem, mi lesz majd 10 év múlva. Üljön szépen az anyjával, ha ő kellett neki.
2009. szept. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/77 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért zárkózik mert saját magából indul ki. Ergo, ha ő nem lopna akkor nem zárná az ajtót. Könnyen meglehet, hogy a szomszéd vázája is ott van.

Én is amondó vagyok menekülj ebből a kapcsolatból amíg lehet. Most már érett nő vagy. Azért mert 16 éves korod óta ő a párod nem jelenti azt, hogy ő mellette kell megöregedned. Megszokásból, hűségből , kötelezettségből. És , ha bármi pénzt kérne tőled mert ott laktál akkor mondjad azt, hogy a te szüleid meg kiszámlázzák a 8 évet amit nálatok lakott a párod. Vajon melyik lesz a több?

2009. szept. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/77 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek válj el, ez a család nem normális!!!! Hidd el jobban teszed, a volt férjem is igazat adott az anyjának mindig! El is váltam, hidd el 100× jobb az életem! Drukkolok, ha még nincs baba MENEKÜLJ! De ne csak az alkoholista vén pic*ától hanem a köcsög -már bocs- férjedtől is!
2009. szept. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/77 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon olvastam végig a válaszokat, de hirtelen felindulásból azt mondtam volna, hogy lopd el te is az övét, de nem megoldás. Tényleg szakits velük, hidd el ez csak rosszabb lesz. Az én anyósom is ilyen düddő volt, el is költöztem tőlük.
2009. szept. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/77 anonim ***** válasza:
100%

Az jó hogy van bátyád,el tudod küldeni a többi cuccodért,a férjeddel meg majd találkozhattok a válóperen.Ez CSAK rosszabb lehet ezután...

Ellenben fel a fejjel,fiatal vagy,gyermeked sincs,megtalálod könnyen majd az igazit!

2009. szept. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!