Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósom eltette a pénztárcám,...

Anyósom eltette a pénztárcám, és letagadja, hogy nála van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Együtt élünk, 10 teljes napja! Reggel vettem észre, hogy nincs meg a pénztárcám. Kértem a férjemtől pénzt, hogy elmehessek bevásárolni. Közben felfedeztem, hogy bent van anyósom asztalán. Mikor ebédnél rákérdeztem, miért van nála, letagadta. De a saját szememmel láttam! Nem volt benne sok pénz, kb 3-4 ezer forint, meg egy papír a legfontosabb telefonszámokkal. Próbáltam beszélni a férjemmel, erre rám förmedt, hogy miért vádolom lopással az anyját. :S Ebéd óta senki nem szól hozzám, most én vagyok a házisárkány.
2009. szept. 10. 17:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 anonim ***** válasza:
100%
Atya ég milyen család ez. Mondjuk ezt a pénztárca dolgot nem hagynám annyiban, remélem a bátyád tett valamit az ügy érdekében, ő mégiscsak férfi, talán tőle beijed a banya. A férjedet meg hagyd a fenébe, aki nem áll ki melletted, az nem való férjnek.
2009. szept. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/77 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha a férjed anyja mellett áll,és nem Te melletted MENEKÜLJ!!Mert ha nem pokol lesz az életed!Anyósod részéről ez egy csel,de ha maradsz anyuci pici fia mellet,anyósod mindent megfog tenni,hogy rosszházaságotok legyen,és Te legyél a háziboszorkány.

Nagyon gonoszak tudnak lenni az ilyen anyósok,engem már félig a sírba vitt!Én most tartok ott,hogy válni fogok.

2009. szept. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/77 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Átjöttem a szomszédhoz, megkértem hadd üljek ide 10 percre! Szóval, jött értem a bátyám, a férjem megkért hogy ne menjek el, azt mondta sajnálja, és ő biztos benne hogy az anyja nem lopta el a tárcámat. A "kedves" anyós azt mondta, hogy a 10 napért fizessek neki 40 ezer Ft-t. Azt hittem menten elájulok. Szállodában kérnek ennyi pénzt az embertől. De ott tisztaság van, kiszolgálnak és kedvesek az emberrel. Szóval, elhoztam mindent ami befért a kocsiba, mondtam a férjemnek hogy holnap várom egy hosszú beszélgetésre. Az anyós azt mondta, örül hogy vére kiteszem a seggem (szó szerint így fogalmazott) a lakásából. És elkezdett fertőtlenítővel lemosni mindent.

Nem tudom mi történt velük tegnap óta. Eddig is tudtam, hogy zárják az ajtót, mert a párom egyik ismerőse ellopott tőlük valamit (állítólag), és ezért zárkóznak be. De már nem érdekel. A férjem kap 1 hónapot hogy lakást vegyen (van 8M ft a bankszámláján, amit eddig gyűjtögetett), vagy elválok tőle. És persze az anyós ki lesz tiltva a lakásból. Köszönöm a hozzászólásokat!

Reggel 7 után megint tudok jönni. Jó éjt mindenkinek.

2009. szept. 10. 21:02
 54/77 anonim ***** válasza:
100%
Szegény!Sajnálom tényleg!Figyi legalább tudod milyen anyós após!Ha boldog éltet akarsz férjeddel,és majd kisbabát akkor zárd ki anyóst,apóst életedből!
2009. szept. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/77 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ügyi vagy csak így tovább....ha nem megy sok helyes pasi rohangál és ne feledd a változatosság gyönyörködtet!üdv a.
2009. szept. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/77 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Nem értem, eddig hogy lehettem ennyire vak. :S

Azt hittem a férjem szülei a tökéletes anyós és após.

2009. szept. 10. 21:09
 57/77 anonim ***** válasza:
82%
Lehet, hogy csak szenilis.
2009. szept. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/77 anonim ***** válasza:
100%
40.000 Ft ?!? Én megmondanám neki, hogy az ellopott pénztárcámban volt 100.000 Ft, vegye ki belőle a 40-et, és adja vissza a maradék 60-at. Ha azt mondja hogy nem is volt benne annyi, akkor lebukott :-)
2009. szept. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/77 anonim ***** válasza:
85%

Milyen igaz az a mondas, hogy lakva ismeri meg az ember a masikat! Most megismerted oket. Hat persze hogy az anyosod vette el a penztarcadat, mert kell neki a pia!!! Arra kellett neki a penz, semmi masra.

Elkezdett fertotleniteni utanad??? Ez nem normalis, azt tudod.

Azert az durva, hogy a ferjed nem all melletted, es nem is erdekli, hogy mi tortent.

Nagyon durva ami tortent, komolyan. Meglopott a sajat anyosod. Es mit akar kiszamolni nektek?

Szerintem ne valjal el a ferjedtol, hanem az anyoshoz soha ne menjetek lakni.

Irjal!

2009. szept. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/77 anonim válasza:
93%
hát igen, ez nagyon durva dolog ám, szerintem meg válj el a férjedtől ha még gyereketek nincs, mert addig még el tudsz tőlle vállni, mert nincs ami össze tartson titeket, az én két nővérem is igy járt pórul, 7 év után előjöttek a vállrángatások, és a férj igy tett mindig a nővéremnek hogy nem érdekel a gondod bajod old meg magad, jah igen és az milyen amikor a férj az anyucikájára hallgat, a feleségnek meg dugó van!!!!!!!!!!!!!, ne járj ugy mint a két nővérem, mert ők igy jártak ahogy le irtam, költözz anyukádékhoz, válj el, és dolgozz, majd vegyél magadnak egy kissebb lakást, hiddel, hogy majd találsz olyan férfit, aki majd meg becsül, és neked fog hinni, nem az anyucikájának, kérem a többi komentelő irókat, hogy ezért engem ne szidjanak le, én 20 éves vagyok, és még csak barátom van, de én már ahogy láttam szemvedni a nővéreimet, hátttt ezek után, már ilyen dolgokban ilyen tanácsokat tudok adni, mert szivem szerint ez a helyes, az ember egyszer él, és jól éljen, ne áldozza ilyen férfira az életét, ugyanis majd ha nekem egyszer gyermekem lesz, és ha lányom lesz ,és ilyen anyósa lesz, az biztos hogy a lányom anyósának a fejét szét fogom rugdosni XD! , tedd azt amit jónak látsz, nem érdemlik meg azt hogy idegeskedj miattuk,
2009. szept. 11. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!