Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósom eltette a pénztárcám,...

Anyósom eltette a pénztárcám, és letagadja, hogy nála van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Együtt élünk, 10 teljes napja! Reggel vettem észre, hogy nincs meg a pénztárcám. Kértem a férjemtől pénzt, hogy elmehessek bevásárolni. Közben felfedeztem, hogy bent van anyósom asztalán. Mikor ebédnél rákérdeztem, miért van nála, letagadta. De a saját szememmel láttam! Nem volt benne sok pénz, kb 3-4 ezer forint, meg egy papír a legfontosabb telefonszámokkal. Próbáltam beszélni a férjemmel, erre rám förmedt, hogy miért vádolom lopással az anyját. :S Ebéd óta senki nem szól hozzám, most én vagyok a házisárkány.
2009. szept. 10. 17:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/77 anonim ***** válasza:
97%

figyelj te kis aranylelkű lány. Magadra is gondolj, ne csak a férjedre és az "látszat békére". Állj ki magadért. Milyen dolog az hogy a férjed, aki életed párja nem hisz neked egy ilyen ügyben?

Milyen férj? nem ezt érdemled az tuti. Jól is teszed ha elmész onnan és ne is menj vissz addig míg férjed ki nem deríti hogy mi volt és majd ha rájön, mert ekőbb utóbb minden kiderül, hagyd hogy sokáig esedezzena bocsánatodésr. Ez nagyon csúnya dolog, főleg hogy házasok vagytok, és mi lesz később?

NE HAGYD MAGAD, legyen benned tartás, húzz el onnan!

Drukkolok, hogy minél előbb kiderüljön mindenki számára a családban!

27/L

2009. szept. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/77 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én már akkor eljöttem volna mikor bezárják az ajtót

Azért kicsit gáz attól félnek ,hogy áttúrnám a szobát vagy onnan lopnák nem mintha a szobájukba mennék de akkor is zavarna.

2009. szept. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/77 anonim ***** válasza:
100%
Így van,neharagudj de az a férfi aki inkább az anyjának hisz(jelen esetben feltételezem,hogy ismeri az alkoholmámorban úszó mami eszközeit és jellemét) az egy segg.Most már te lennél elvileg a családja,neked kellene hinnie.N is lépnék a helyedben,bár nálam ez amolyan családi ártalom,mert apám is mindig az anyjának hitt...még akkor is amikor azzal vádolta anyut a qva nagyanyám,hogy apámat megcsalta.3 hónapos voltam amikor sírva hazaköltözött mamihoz.Majd apám visszédesgette,megígérte nem bántja.Anya elhitte,hazament és kis híjján agyonverte:/Meneküldj amíg lehet...
2009. szept. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/77 A kérdező kommentje:

Köszönöm. 16 éves korom óta vagyunk együtt, tavaly házasodtunk össze. Eddig a szüleimnél laktam, megkért hogy költözzek ide. Sajnos szeptember elsejétől munkanélkülin vagyok, így nehezen, de belementem.

8 év alatt soha nem mondott még ilyet nekem a párom, hogy hazudok.

2009. szept. 10. 18:35
 25/77 A kérdező kommentje:
Az, hogy zárják a szobát, nem baj, hisz mi is. Nem érdekel a magánéletük. De ez a pénztárca ügy több a soknál.
2009. szept. 10. 18:38
 26/77 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg a fejleményeket... Kíváncsiak vagyunk rá... Szurkolunk neked!
2009. szept. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/77 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Hazajött anyós, vett mirelit kaját, és nekiállt megcsinálni. Bejelentettem neki, hogy ma a szüleimnél alszom. Azt mondta, oké. Mintha csak elmondtam volna neki hogy ma csütörtök van.

A férjem azt mondta, kocsival elvisz a szüleimhez. :S

2009. szept. 10. 18:50
 28/77 anonim ***** válasza:
100%

Itt valami összeesküvés folyik...

Én még egyszer rákérdeznék a pénztárca dologra, és ha nem adják vissza, akkor az összes cuccommal együtt mennék haza, és többet nem látnának, az tuti. Ha nekik ennyit megért az a pár ezer forint...

2009. szept. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/77 anonim ***** válasza:
80%

Miért nem próbálod "megfenyegetni". Mond neki, hogy elmész a rendőrségre feljelentést tenni, és őt fogod meggyanúsítani. Ki fognak menni házkutatásra. Tapasztalat. :S

Lehet, hogy ettől beijedne. Vesztenivalód nincs.

Vagy egyszerűen vedd el a kulcsot, és dúrd fel a szobáját, ne foglalkozz vele.

2009. szept. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/77 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, szegénykém:S

Őszintén szólva ez nekem már sok lenne... ilyen pasival akarod leélni az életed? Igazából neki sosem Te leszel az első, hanem a tolvaj, iszákos anyja. Lépj le, vissza se menj... Te járnál így a legjobban. Aztán majd találsz valakit, akinek az anyja nem nyúlja le a holmidat, ez biztos;)

Egyébként fel nem foghatom, hogy lehetnek egyesek ilyenek. Ha nem is hagyod el a férjedet, egy jó nagy beszélgetés vele, aztán az anyóssal mindenképp szükséges.

2009. szept. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!