Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósom eltette a pénztárcám,...

Anyósom eltette a pénztárcám, és letagadja, hogy nála van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Együtt élünk, 10 teljes napja! Reggel vettem észre, hogy nincs meg a pénztárcám. Kértem a férjemtől pénzt, hogy elmehessek bevásárolni. Közben felfedeztem, hogy bent van anyósom asztalán. Mikor ebédnél rákérdeztem, miért van nála, letagadta. De a saját szememmel láttam! Nem volt benne sok pénz, kb 3-4 ezer forint, meg egy papír a legfontosabb telefonszámokkal. Próbáltam beszélni a férjemmel, erre rám förmedt, hogy miért vádolom lopással az anyját. :S Ebéd óta senki nem szól hozzám, most én vagyok a házisárkány.
2009. szept. 10. 17:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/77 A kérdező kommentje:
2 és fél szobás lakásban lakunk, miénk a nagyszoba, a másik 2 szobába be sem tehetem a lábam, mert én "vendég" vagyok. Eddig jó volt a kapcsolatom a férjem anyjával, legalábbis azt hittem. Nem tudom mire jó ez neki. Kulccsal zárják a 2 szobát, esélyem sincs bemenni. Mióta itt lakom (pontosan 10 napja), ma reggel láttam anyósé szobáját.
2009. szept. 10. 18:11
 12/77 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb ne hagyd ott az asztalon ha látod, vedd el. Ha tudod hogy most hol van menj és vedd el, ne foglalkozz az anyóssal.
2009. szept. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/77 A kérdező kommentje:
Nem tudom hová tűnt. Az asztalon nincs. A szobákba pedig nem mehetek be. Ők sem jönnek a mi szobánkba. Az előszobában volt a táskám, abból vette ki.
2009. szept. 10. 18:12
 14/77 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor férjeddel kutas anyósod után..és majd ő is be fogja látni,ő elvette tőled...én úgy felforgatnám a lakást,hát milyen dolog h lenyúl..:/
2009. szept. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/77 anonim ***** válasza:
95%
ha megy nem enged be szobájában akkor én úgy szét törném az ajtaját..
2009. szept. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/77 A kérdező kommentje:

A férjem nem hisz nekem, esélytelen, hogy segítsen nekem. Nem értem, miért hiszi azt, hogy "csak kitaláltam".

Anyósom most indult el boltba, gondolom alkoholt vesz. Kíváncsi leszek, ha hazajön, milyen pénztárcát vesz elő a szatyorból.

2009. szept. 10. 18:17
 17/77 A kérdező kommentje:
Ennyire azért nem szeretném, hogy eldurvuljon a helyzet. :(
2009. szept. 10. 18:19
 18/77 anonim ***** válasza:
100%
Én menekülnék onnan nem normális az anyósod.
2009. szept. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/77 A kérdező kommentje:

Múlthéten kedden költöztem ide, kicsit hamar lenne az elköltözés, nem? Egyébként nekem is ez jutott eszembe.


Felhívtam anyut, hogy ma éjjel náluk alszom. Ha a párom hazugnak nevez, azt hiszem nincs keresni valóm mellette az ágyban.

2009. szept. 10. 18:26
 20/77 anonim ***** válasza:
100%
Szépen csomagolj és menekülj el.
2009. szept. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!