Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósom eltette a pénztárcám,...

Anyósom eltette a pénztárcám, és letagadja, hogy nála van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Együtt élünk, 10 teljes napja! Reggel vettem észre, hogy nincs meg a pénztárcám. Kértem a férjemtől pénzt, hogy elmehessek bevásárolni. Közben felfedeztem, hogy bent van anyósom asztalán. Mikor ebédnél rákérdeztem, miért van nála, letagadta. De a saját szememmel láttam! Nem volt benne sok pénz, kb 3-4 ezer forint, meg egy papír a legfontosabb telefonszámokkal. Próbáltam beszélni a férjemmel, erre rám förmedt, hogy miért vádolom lopással az anyját. :S Ebéd óta senki nem szól hozzám, most én vagyok a házisárkány.
2009. szept. 10. 17:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 A kérdező kommentje:

Összepakoltam a dolgaimat, ami 2-3 napra elegendő. A bátyám fél8 körül jön értem, hazavisz.

Nem az a pár ezer forint érdekel, ha anyósom szól, hogy kell neki, adok szívesen. Anyósom azt mondta, ki fogja számolni mennyivel tartozom nekik emiatt a 10 nap miatt. Kérek majd bátyámtól 15 ezret, lerakom neki az asztalra, hogy d*gja fel magának. Felbosszantott ez a részeg vén pi*sa. :S A férjem közben tv-zik, észre sem veszi hogy mi történik. Apósom meg nem is szól hozzám.

Azt hiszem, komolyan elfogok beszélgetni a férjemmel. Vagy elköltözünk külön, vagy elválunk. Betelt a pohár!!!

2009. szept. 10. 19:05
 32/77 anonim ***** válasza:
96%
Miért nem kerested meg, míg boltban volt?
2009. szept. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/77 anonim ***** válasza:
100%
Szegénykém! Hát bármit is tesz a férjed, ide SOHA ne gyere vissza! Írd majd meg a fejleményeket!
2009. szept. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/77 anonim ***** válasza:
100%
Elváltok. Holnapi programod: az összes holmid elhozása, ügyvéd felfogadása.
2009. szept. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/77 A kérdező kommentje:

1. Én nem turkálok más holmijánál

2. Após itthon volt

3. Kulcsra zárja az ajtót, akkor is ha a konyhába megy ebédelni.


Tegnap közösen sütögettünk anyósommal, olyan volt mintha anyám lenne, ma reggel meg 180fokos fordulás. Nem értem.

2009. szept. 10. 19:16
 36/77 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szerethet téged a férjed ha ennyire érdekli,hogy haza mész.Az oké,hogy emiatt nem akar nagy feszültséget a családba de nyugodtan bemehetne anyuci szobájába körül nézni. Én a helyedbe vissza se mennék oda. Az előző férjemmel a szüleinél laktunk nagyon sokat veszekedtünk anyósék miatt és nagyon megromlott a kapcsolatunk mondtam férjemnek,hogy költözzünk el azt mondta tök jó otthon ő nem költözik sehova viszont nekem nem volt tök jó haza költöztem anyós nagyon boldog volt majd beadtam a válópert és érdekes módon erre tök kiakadt anyós ,hogy képzelem én a válást nem válhatok el (persze mit szolnak a szomszédok) hát én nem úgy terveztem az életemet ,hogy éjjel nappal anyóssal harcoljak miközben férjem rajtunk szórakozik.Elváltam újra férjhez mentem van egy kislányom egy imádni való férjem akinek mi vagyunk az első és az anyós is nagyon rendes.
2009. szept. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/77 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj, de sztem ez egy "összesküvés". És ne fizess neki semmit! Elvégre elötte náltok lakott a pasas, nem?
2009. szept. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/77 A kérdező kommentje:
Elmegyek a szüleimhez, ott nincs net, de délután beülök a könyvtárba. Köszönöm a hozzászólásokat. Várom a további kommenteket!
2009. szept. 10. 19:19
 39/77 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom.Tényleg próbálj meg beszélni a férjeddel, ha továbbra is a "homokba dugja a fejét" akkor válj el,még mindig jobb egyedül lenni, mint egy ilyen "családban" Szorítok, kívánom,hogy rendeződjön a dolog és légy boldog, vagy a férjeddel, vagy azzal aki jobban megbecsül!!(ja, nehogy fizess nekik "lakbért")
2009. szept. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/77 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem se fizess neki egy fillért sem! Kíváncsi vagyok a további fejleményekre, habár a helyedben én is feltúrtam volna a szobát... Habár mondtad, hogy kulcsra van zárva. De az a fenyegetés nagyon jó ötlet!! Közöld a férjeddel, hogy följelented, ha nem adja vissza a tárcát! Megértem, hogy szeretted azt a tárcát, hisz egy számodra kedves személytől kaptad, aki már ráadásul sosem adhat neked.
2009. szept. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!