Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyám pasija folyton ver...

Az anyám pasija folyton ver és anyán előtt letagadja, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az anyám pasija sokszor megver és utána anyám előtt pedig letagadja. Nem tudom hogyan bizonyítsambe hogy megver. Próbálkoztam hogy egy nő nevében írok levelet, úgy hogy anyám megtalálja, de utána egy pár napig elment a búsba a pasi, de utána visszakönyörögte magát. Akinek van ötlete hogyan űzzem el kérem segítsen!!
2010. dec. 5. 16:38
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Apukám külföldön dolgozik. A nyagybátyámnak nem merek szólni.
2010. dec. 5. 16:46
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
Az előző vagyok. Elfelejtettem mondani, hogy menj el a Gyámügyi Hivatalba, és jelentsd fel!!!
2010. dec. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
90%
Láttad már az "A férfiak, akik utálják a nőket" című filmet esetleg...? Nem ugyanaz a helyzet(őőőőő szerencsére :-O), de kicsit hasonló...
2010. dec. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
96%
ha abnyud nem hisz neked akkor az nem anya.ráadásul ugy nem hiszi el h még piál is a koma.nem semmi.de sajnos azt kell mondanom h rengeteg iylen van MO.on.családon belüli erőszak.jó lenne ha szakemberhez fordulnál először ugy h nem tudna se anyud se apud erről.ők tudják mi a pontos teendő.de 12 évesen semmikép ne üss vissza.inkább fordulj szakemberhez.remélem segitettem
2010. dec. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Már sokszor gondoltam öngyilkosságra. Szerintem az lenne a legjobb...
2010. dec. 5. 16:48
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel, hogy erőszakoskodik veled. Szexuálisan zaklat. Az a perverziója, akkor élvez, ha egy gyereket verhet!
2010. dec. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

16 48as vok.

sztem az lenne a létező legrosszabb megoldás.forldulj szakemberhez.és cselekedj ne csak gondolkodj h ezt kéne tenni-azt kéne tenni.neten találsz megfelelő szakembert akihez fordulj.

2010. dec. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Na azt semmiképp ne tedd!!!!!!!! Semmi jóra nem vezetne, ez a legnagyobb butaság, amit csak tehetsz.
2010. dec. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom 12 évesen még nem tudod hol van a gyámügy...Viszont minden iskolában van gyermekvédelmi felelős igy hozzá kéne fordulni. Ha ezzel se vagy képbe, szólj az osztályfőnöködnek neki kötelessége intézkedni, ebben az esetben ő fog gyámügyhöz, rendőrséghez fordulni.
2010. dec. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

itt egy link.

[link]

megint a 16 48as vok.cselekedj

2010. dec. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!