Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyám pasija folyton ver...

Az anyám pasija folyton ver és anyán előtt letagadja, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az anyám pasija sokszor megver és utána anyám előtt pedig letagadja. Nem tudom hogyan bizonyítsambe hogy megver. Próbálkoztam hogy egy nő nevében írok levelet, úgy hogy anyám megtalálja, de utána egy pár napig elment a búsba a pasi, de utána visszakönyörögte magát. Akinek van ötlete hogyan űzzem el kérem segítsen!!
2010. dec. 5. 16:38
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Nagyszüleidhez,keresztszüleidhez nem mehetsz..?
2010. dec. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Bemész a helyi polgármesteri hivatalba,megkeresed a családsegítőket vagy a gyámügyet.Ott elmondod hogy mi történik veled rendszeresen.Az a dolguk h segítsenek neked.Mondd el h félsz tőle,félsz attól is h kiderül az h feljelentetted.

Amit te kitaláltál a telefonhívás nem segít rajtad.Ha anyukád nem hisz neked,mert annyira odavan a pasiért,akkor a férfi azt is kimagyarázza,pláne h tényleg ártatlan abban.

2010. dec. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
rejtsd el valahova a kamerát és vedd fel, vagy ha épp megint bánt verd fejbe a hapsit egy vázával XD én ezt tenném :O ha az anyád helyetted a pasijának hisz az rég rossz :S
2010. dec. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Az amit te mondasz az nem lesz megoldás erre , hogy valaki hivja fel mint a barátnője. Egyrészt kidumálná azt is, anyád pedig ismét bevenné, ugyanis úgy tűnik hogy szerelmes. Főleg hogy nem látja rajtad hogy gáz van és nem hisz neked. Szomorú dolog ez sajnos, hogy a férfit előbbre nézi mint téged. Ráadásul még iszik is, nem tudom hogy legalább azt hogy nem veszi észre rajta. Nem értem. Én a helyedben vagy az osztályfőnöködnek szólnék hogy szóljanak anyukádnak. Vagy pedig megkérnék valakit hogy mint szomszéd hivja fel anyudat és mondja meg neki hogy sokszor hallja a veszekedést amikor ő nincs otthon és hogy szerinte biztos hogy meg is üt téged a férfi mert hallja hogy kiabálod hogy ne bántson stb. Vagy a telefonos módszert irtam még előbb valamivel hogy nyomd be a hivó gombot észrevétlenül.

És mindenképpen azt kell elérned hogy kiderüljön ez a dolog, mert ez sokkal mocskosabb és megbocsájthatatlanabb mintha a férfinak egy nője lenne. Mert az mondjuk úgy hogy az ő kettejük dolga és talán újra megbocsájtana neki anyukád. De ezt nem lehet megbocsájtani amit veled csinál. tehát mindenképpen ezt kéne a felszinre hozni. Egyébként pedig ne félj! Állj ki magadért! Ha az ofővel beszélsz neki kötelessége az anyukádnak szólni, és ha anyukád nem lép akkor ő tudni fogja milyen intézkedéseket kell tenni. A lényeg hogy szólj valakinek aki segíthet!!! Rokon, nagybácsi stb. Ne félj megvédeni magadat, ők tudnak segíteni! Te még nagyon fiatal vagy ahhoz hogy intézkedj ilyen téren. Mindenképpen szólnod kell valakinek! Utána már nem fog tudni bántani téged mert kiderült és remélhetőleg úgy kidobja anyukád hogy a lába nem éri a földet .

2010. dec. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Nincs nagyszülő,vagy egy testvére az anyukádnak? Vaklaki olyan aki mindkettötökhöz közel áll? Beszélj valakivel feltétlen! Annyi ha az osztályfönököd is vagy valamelyik tanárod! És ne cigizz,csak magadnak ártasz vele sajnos.
2010. dec. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
Velem hasonló dolog van. Anyukám új barátja néha engem is ver és igen, kimagyarázza. Szerencsére nagyon sok jó barátom van ezért úgy szoktam intézni hogy soxor ott aludjak vmelyik haveromnál... És a cigi az vviszont szokott segíteni.
2011. márc. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!