Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben? A...

Mit tennétek a helyemben? A párommal van probléma, mert nagyon sokat iszik.

Figyelt kérdés

Most várom a harmadik gyereket. Már több, mint 6 éve vagyunk együtt.

A mai történet: fél 5-kor kaptam egy telefont, hogy menjek érte a kocsmába, mert a wc-be beájult. Állandó éjszakás, állítólag ma éjfélkor végzett. Én mennyek érte két kisgyerekkel és óriási hassal? (veszélyeztetett terhes vagyok) Persze én rosszul lettem, azt hittem megszülök, még több mint 10 hét van hátra. Szóltam az anyjának, hogy hozza haza. Most alszik. Mit tegyek? Szeretem, de undorító az állandó piaszag. Volt nála 6 ezer forint, azt mind elitta. Nagyon rossz anyagiak vannak itthon. 25 négyzetméteres lakásban élünk. Nem engedett el ultrahangra mert "nem lesz kaja" erre elitta a pénzt. Teljesen kivagyok. Mit tennétek? A szüleimhez nem tudok menni. Elegem van. Annyiszor megígérte, hogy többet nem iszik.

Mért szülök gyereket neki? Mert védekezés mellett lettem terhes és képtelen vagyok az abortuszra.


2013. febr. 17. 06:39
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/130 anonim ***** válasza:
95%
még egy párat biztos szül, persze védekezés mellett
2013. febr. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/130 anonim ***** válasza:
97%
ajj, de buta vagy te kislány. egy cseppet sem tudlak sajnálni, saját magadnak köszönheted mindezt, menjél szüljél még 2 gyereket, látom ez a hobbid.
2013. febr. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/130 anonim ***** válasza:
95%
Nézd kedves kérdező, nem megbántani akarlak, de tökéletesen látszik a 8 általános végzettséged. Iszonyú buta vagy és várhatóan ilyen értelmi színvonalon lesznek a gyerekeid is. Kár, hogy az értelmesen gondolkodók csak 1 max. 2 gyereket vállalnak be, ezért butul el teljesen a nép. Hangsúlyozom nem bántani akarlak a tényeket írom le a kérdésedből és hozzászólásaidból, amiket még adagoltál itt pár oldalon. Legalább azt tedd meg, hogy elkötteted magad!
2013. febr. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/130 anonim ***** válasza:
97%

Figyelj Kérdező, a stílus nem épp megfelelő, de sokmindenkinek igaza van itt.

Egyrészt: 4 éven belül kétszer védekezés mellett teherbe esni? BIZTOS, hogy ti hibáztatok valamit. Ha meg egyszer már sikerült spirál mellett teherbe esni, akkor miért választottátok továbbra is ezt a védekezési módot, ha egyszer már NEM VÁLT BE? Józan ész teljes hiánya...

Másrészt: 17 évesen szültél, mert becsúszott, oké. De minek szültél másodjára is? Ezt nem értem. Épeszű ember ezek után még jobban vigyáz, hogy ne legyen másik, próbálja a gyerek mellett is a tanulmányait befejezni stb. Ti mire számítottatok, amikor tervezetten megszülted a gyereket? Őszintén! Miből gondoltátok, hogy két gyereket könnyebb nevelni, mint egyet?

Amit tehetsz: estin/levelezőn érettségit szerzel. Azzal már ttalán könnyebben találsz munkát. Ha lesz munkád, költözöl. Addig tűrsz.

2013. febr. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/130 anonim ***** válasza:
97%
És még annyit megtehetsz hogy negyedjére nem teszed szét a lábadat ennek az embernek.
2013. febr. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/130 anonim ***** válasza:
97%

Ki mit szakít, azt szagolja.


Neked ilyen lesz az életed. Magadnak csináltad. Ez van. Max. menj el egy anyaotthonba.

2013. febr. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/130 anonim ***** válasza:
100%
Én még kérdeznék, ha van kedved válaszolni. Arra lennék kíváncsi, hogy hány éves a párod, és Te milyen családi körülmények között éltél korábban?
2013. febr. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/130 anonim ***** válasza:
14%

Miért szúrjátok le a kérdezőt,ti hülye válaszadók?Ő legalább ott akarja hagyni.Én is alkoholista apa mellett nőttem fel egyedüli gyerekként,az egész gyerekkoromat tönkretette az apám,de anyámnak meg se fordult a fejében,hogy ott hagyja.És mit kattogtok a 8 általánoson?Legalább tud írni,ami ezen az oldalon nem mondható el mindenkiről.


Kérdező,ne törődj senkivel,hanem menekülj a gyerekeid érdekében.A nyomor kevésbé fog fájni nekik,mint egy ilyen apa.

2013. febr. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/130 A kérdező kommentje:

Ő 25 éves.

Gazdag családban nőttem fel, igaz apa nélkül, de a nevelőapám apám helyett apám volt. Anyámmal soha nem volt túl jó a kapcsolat, de azért megvoltunk:) Szóval bátran mondhatom, hogy mindenem meg volt, ami kellett. Csak betett a túlzott termékenységem+az abortusz ellenességem.


Miért fontos ez?

2013. febr. 17. 10:50
 70/130 anonim ***** válasza:
30%

Jézusom...

Oké,hogy nem akarsz abortuszt,de akkor miért nem adjátok örökbe?Inkább nevelitek fel a nyomorba?

Nem akarlak még jobban elkeseríteni,de ez a helyzet már csak rosszabb lesz.

2013. febr. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!