Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben? A...

Mit tennétek a helyemben? A párommal van probléma, mert nagyon sokat iszik.

Figyelt kérdés

Most várom a harmadik gyereket. Már több, mint 6 éve vagyunk együtt.

A mai történet: fél 5-kor kaptam egy telefont, hogy menjek érte a kocsmába, mert a wc-be beájult. Állandó éjszakás, állítólag ma éjfélkor végzett. Én mennyek érte két kisgyerekkel és óriási hassal? (veszélyeztetett terhes vagyok) Persze én rosszul lettem, azt hittem megszülök, még több mint 10 hét van hátra. Szóltam az anyjának, hogy hozza haza. Most alszik. Mit tegyek? Szeretem, de undorító az állandó piaszag. Volt nála 6 ezer forint, azt mind elitta. Nagyon rossz anyagiak vannak itthon. 25 négyzetméteres lakásban élünk. Nem engedett el ultrahangra mert "nem lesz kaja" erre elitta a pénzt. Teljesen kivagyok. Mit tennétek? A szüleimhez nem tudok menni. Elegem van. Annyiszor megígérte, hogy többet nem iszik.

Mért szülök gyereket neki? Mert védekezés mellett lettem terhes és képtelen vagyok az abortuszra.


2013. febr. 17. 06:39
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/130 anonim válasza:
6%

Jól bebukott a kérdező!! Itt azt írja 16évesen szül, a belinkelt kérdésnél 17-et ír. Itt azt írja az első spirál mellett, ott azt fogamzásgátló mellett...

Törölni kellene ezeket!!!

2013. febr. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/130 anonim ***** válasza:

"Soha nem igényeltem semmilyen segélyt."

Ezt írja a kérdező a belinkelt kérdésben. Akkor a GYES mi? Mivel életében nem dolgozott, 16-17 évesen már szült, most meg a 3-at szüli 21 évesen, aztán megy anyaságira. Előreláthatóan 29 éves koráig egyáltalán nem fog dolgozni.

2013. febr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/130 anonim ***** válasza:
3%
A legkisebb gyermek 16 éves koráig otthon maradhat,mint főállású anya! /Ha nem változtattak még ezen a törvényen!/
2013. febr. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/130 anonim ***** válasza:
Ha iszik a parod meg meg is ver akkor mindenkeppen valtoztatnod kell mert ez csak rosszabb lesz sajnos.Van aki azt irta h menjetek anya otthonba az lenne a legjobb megoldas nektek ha mar se a szulok se baratok nem tudnak segiteni.Azok akik szindnak h nem kellett volna 16 evesen gyereket szuli azoknak abban igazuk van h akkor gondolkozhattal volna de ezen mar segiteni nem lehet se megvaltoztatni.A problematokat most kell megoldani ami azon mar hiaba csamcsognak h mi lett volna ha....igen is lepj le ettol az allattol a gyerekeidet meg ne add oda senkinek szeresd oket mert nekik a fontos es h minnel hamarabb jobb korulmenyek koze keruljenek.
2013. febr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/130 anonim ***** válasza:
90%

Lassan megismerhetjük a kérdező egész életét:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2013. febr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/130 anonim ***** válasza:
93%
úristen, minden nap kiír vmi kérdést, nincs jobb dolgod kérdező??
2013. febr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/130 anonim ***** válasza:

Válj el mielőbb!


[link]

2013. febr. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/130 anonim ***** válasza:

Én csak azon csodálkozom,hogy a védőnőd még nem tett semmilyen lépéseke.25 négyzetméter három kisgyereknek,kettő felnőttnek iszonyatosan kevés.Emellett pedig az anyagi helyzetetek sem jó.Te magad írtad a kérdésedben.Ultrahangra nem mentél,hogy maradjon pénz ennivalóra,a párod pedig elkocsmázta.

Tudod kérdező,ezek a tényezők mellett,ha én lennék a védőnőd a gyerekek már nem lennének nálad.

A személyiségedről csak annyit,hogy Te egy általad hazudott,kitalált világban szeretnél élni.Addig hazudsz másoknak,míg magad is elhiszed.Javasolnám,hogy sürgősen keress fel egy pszichológust.Még tud rajtad segíteni!

Kezeltesd ki magad,gyógyulj meg,fogd meg a gyerekeidet és menj anyaotthonba,ha máshova nem tudsz!

2013. febr. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/130 A kérdező kommentje:

Míg a gyerekek nincsenek széjjelverve, nem éheznek, értelmesek és tiszták, addig miért is vinnék el innen? Igen, tény, hogy nem vagyunk gazdagok és nagyon kicsi a hely, de a gyerekeim normálisan vannak nevelve. Sem az óvódában, sem pedig itt ahol lakunk soha nem volt rájuk panasz.

Persze, nekem kéne doki, talán lesz is. De most egyenlőre elég a nődokihoz eljárkálnom, azt is alig tudom megoldani.

2013. febr. 24. 16:28
 130/130 anonim válasza:

te minek szülsz gyereket ha a pasid egy alkesz?

És azok a gyerekek ezt szagolják 25 négyzetméteren?

2013. ápr. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!