Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben? A...

Mit tennétek a helyemben? A párommal van probléma, mert nagyon sokat iszik.

Figyelt kérdés

Most várom a harmadik gyereket. Már több, mint 6 éve vagyunk együtt.

A mai történet: fél 5-kor kaptam egy telefont, hogy menjek érte a kocsmába, mert a wc-be beájult. Állandó éjszakás, állítólag ma éjfélkor végzett. Én mennyek érte két kisgyerekkel és óriási hassal? (veszélyeztetett terhes vagyok) Persze én rosszul lettem, azt hittem megszülök, még több mint 10 hét van hátra. Szóltam az anyjának, hogy hozza haza. Most alszik. Mit tegyek? Szeretem, de undorító az állandó piaszag. Volt nála 6 ezer forint, azt mind elitta. Nagyon rossz anyagiak vannak itthon. 25 négyzetméteres lakásban élünk. Nem engedett el ultrahangra mert "nem lesz kaja" erre elitta a pénzt. Teljesen kivagyok. Mit tennétek? A szüleimhez nem tudok menni. Elegem van. Annyiszor megígérte, hogy többet nem iszik.

Mért szülök gyereket neki? Mert védekezés mellett lettem terhes és képtelen vagyok az abortuszra.


2013. febr. 17. 06:39
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 111/130 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: mire jutottál, mi a terved a jövőre nézve?
2013. febr. 18. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/130 A kérdező kommentje:

Hát, most akkor őszinte leszek!

Egész éjjel járt az agyam. Mit csinálok? Megszülöm a babát és megölöm magam. A gyerekek meg mennek a gyivibe, jó helyük lesz. A párom meg csinál amit akar. Már csak ezt a pár hetet kell kibírnom és vége.


Köszi a válaszokat!

2013. febr. 18. 08:54
 113/130 anonim ***** válasza:

Két dolog kérdező:


Veszélyeztetett terhes vagy,nem szabad szexelni,ne hagyd,a babát veszélyezteted vele.Ő legyen az első,ne a pasi.


Másik: anyaotthon.Google-ben találsz elég sokat,de ha kéred,ide belinkelek neked jópárat,lehet nem az első helyen,de fogadnak,segitenek (rokonom 3 gyerekkel és nagy pocakkal fogadták,3 évig maradhatott mig helyrejött anyagilag)

2013. febr. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/130 anonim ***** válasza:

Persze, most próbálod elhülyéskedni a dolgot. De Te kérdezted, hogy mit tegyél. Nagy részünk írta, hogy hagyd el a pasast. Fiatal vagy még, rengeteg lehetőség, és maga az élet még előtted van! Keresd fel édesanyádat, beszéljétek meg a régi dolgokat. Kérj segítséget tőle, csak amíg talpra nem állsz. Rengeteg olyan képzés van, ami 8 általánosra épül. Szerezz szakmát, azzal már tudsz mit kezdeni. Ne akard a fiatal éveidet, és a gyermekeid gyerekkorát egy alkoholista mellett elrontani. Tudod, ez így szokott kezdődni. Csak hétvégén iszik, meg néha hét közben is, aztán már minden nap. Ezek után tudod mi lehet a következő lépés? Először csak egy pofon, aztán..... Ne akard ezt. Biztos, hogy szereted még, és nehéz lenne/lesz elhagyni, de a saját, és a gyerekeid érdekében kellene meglépned.

Légy erős, és merj lépni. Első lépésként keresd fel édesanyádat. Nem hinném, hogy olyan rossz ember, hogy nem hallgatna meg. Nem azt mondom , hogy ő nevelje fel a gyerekeket, de addig amíg Te helyre jössz tudna segíteni, Te pedig meg tudod hálálni a segítségét, majd amikor ő már idős lesz.

Van egy blog, ahova olyan fiatalok, felnőttek írták le életük történetét, akiket gyermekként bántalmaztak, vagy alkoholista szülők mellett nőttek fel. Ha van időd olvass bele, biztos, hogy motiválni fog arra, hogy egy jobb életet teremts a gyerekeidnek. ( gyerekkonnyek.postr.hu )

2013. febr. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/130 anonim ***** válasza:
87%

Bocsi kérdező, de szedd már össze magad. Ha ez nem kamu kérdés, és te komolyan meg akarod magad ölni, akkor szégyelld magad. Ezt szánod a gyerekeidnek? Szegények ez jutott: egy alkoholista apa, és egy gyáva, jellemtelen anya, aki inkább megöli magát, minthogy megpróbáljon megfelelő életet biztosítani a gyerekeinek.


Az öngyilkosságnál azért már az is jobb megoldás, ha lelépsz a párod mellől. Vagy kérj segítséget, amíg kitanulsz egy szakmát. Állj már a lábadra ember! 3 életért vagy felelős, ezt nem lehet azzal megoldani, hogy a sajátodat eldobod. Kéne neked két nagypofon, hogy észretérj. Kapd össze magad, és rakd rendbe az életed. Az írásodból kiderül, hogy nem vagy vérostoba, így simán meg tudod csinálni. Csak határozd el, és irány előre.

2013. febr. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/130 anonim ***** válasza:
92%

Apukám ivott. Sokat... Verte anyut, elitta a pénzt stb. 2-en vagyunk amúgy. Miután megszületettem, kezdődtek a problémák. Anyunak meghaltak a szülei, nem lépett (talán tudott vna). Apu minket is bántott (volna), de anyu mindig elénk állt és ő kapott helyettünk. Nagyon-nagyon-nagyon szomorú élet vár rátok majd meglátod. Azóta gyűlölöm az ittas embereket, rohadt érzékeny és lelkis személyiség lettem, öcsém pedig agresszív az állandó otthoni feszültségtől. Eltelt 12 év, apu már nem iszik, de ettől még nagyon mély nyomokat hagyott bennünk. 23 éves vagyok amúgy,1 éve szültem a kisfiunkat. A párom házában élünk, DE semmiképpen sem szerettem volna hogy tőle függjek minden szempontból. Szakmám ráhúzással van és most levelezőn tanulok. Gyerek mellett! Ezt azért írtam le, mert tudod igenis lehet tanulni baba mellett, ha 17 évesen szültél, még simán tanulhattál vna, de te belecseppentél egy olyan életbe, hogy örültél h eltartanak, úgy vtál vele h szültél, ezzel van pasi, aki keresi a pénzt, neked semmi dolgod sincs és éppen ezért szülöd őket sorba. De tudod majd eljön az a pont, amikor megbánod h ezt az életet választottad. Csak kicsit kellett vna gondolkodnod és hiába van 8 általánosod, én már 16 évesen sem gondoltam másképp. Gondolom pont ezért nem beszélsz a szüleiddel, mert ellenzik a kapcsolatot és te kiállsz az undorító alkoholista embered mellett. Nagyon nagyon szomorú sors vár rád. En spec rohadt szarul érezném magam ha mást nem a gyerekeim szempontjából h 25 nm-re szüljem őket sorba. Nem érzed magad önzőnek? Szted a gyerekeidnek milyen ez? és milyen lesz ha nőnek? Hogy majd szégyenlik a saját apjukat és anyjukat, nem visznek barátokat, 12 évesen megpattannak otthonról discózni, a lányod 15 évesen szül, mert ezt látták és menekülni akar otthonról, ugyanez a sors vár rá, mint rád. Undorító és rohadtul szánalmas, hogy ha már saját magadat nem nézed, akkor a gyerekeidre lennél tekintettel. Szánalmasan szar anya vagy de tényleg. Szereti az apa a gyerekeit? Ha szeretné őket, nem a kocsmából kéne összevakarni állandóan. Mellesleg meg sztem pont ebből a gyerekzsivalyos környezetből menekül, 25nm... Már ne is haragudj :S

Te meg aztán tényleg eszetlen vagy. Veszélyeztetett terhes vagy és már megint nem a babádat nézed a pocidban, hanem az uradat és szexelsz vele??? Nagyon kiakadtam azon, h ilyen emberek léteznek mint te.

2013. febr. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/130 anonim ***** válasza:
38%
Remélem tényleg megölöd magad, nem csak a szád jár.
2013. febr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/130 anonim ***** válasza:
75%
117.Neked attól jobb lesz? Ettől nagyobb őrültséget el sem követhetne! Ott kell hagyni a férfit és új életet kezdeni!Még fiatal,attól,hogy van 3 gyermeke,vagy lesz,attól még lehet boldog,megtalálhatja a számítását!Persze ehhez tenni kell neki is érte! Én meg remélem,hogy nem gondolta ezt a kijelentését komolyan! Most kicsit maga alatt van,de ott lesz a 3 gyermek,akinek szüksége van az ÉDESANYJUKRA!!!
2013. febr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/130 anonim ***** válasza:
Ne legyél öngyilkos, viszont azt tényleg fontold meg hogy a babáról lemondasz te is meg az apuka is és a kórházban hagyjátok. Onnan van esélye nagyon hamar, napokon belül szerető családhoz kerülni. A baráti körömben volt hasonló (ők voltak az örökbefogadók) és 5 naposan elhozhatták a kórházból a babát.
2013. febr. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/130 anonim válasza:
2013. febr. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!