Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben? A...

Mit tennétek a helyemben? A párommal van probléma, mert nagyon sokat iszik.

Figyelt kérdés

Most várom a harmadik gyereket. Már több, mint 6 éve vagyunk együtt.

A mai történet: fél 5-kor kaptam egy telefont, hogy menjek érte a kocsmába, mert a wc-be beájult. Állandó éjszakás, állítólag ma éjfélkor végzett. Én mennyek érte két kisgyerekkel és óriási hassal? (veszélyeztetett terhes vagyok) Persze én rosszul lettem, azt hittem megszülök, még több mint 10 hét van hátra. Szóltam az anyjának, hogy hozza haza. Most alszik. Mit tegyek? Szeretem, de undorító az állandó piaszag. Volt nála 6 ezer forint, azt mind elitta. Nagyon rossz anyagiak vannak itthon. 25 négyzetméteres lakásban élünk. Nem engedett el ultrahangra mert "nem lesz kaja" erre elitta a pénzt. Teljesen kivagyok. Mit tennétek? A szüleimhez nem tudok menni. Elegem van. Annyiszor megígérte, hogy többet nem iszik.

Mért szülök gyereket neki? Mert védekezés mellett lettem terhes és képtelen vagyok az abortuszra.


2013. febr. 17. 06:39
 81/130 anonim ***** válasza:
61%

Nagyon ráérsz te két gyerek mellett. Az állítólagos férjed felkelt már?

Ne haragudjál, de aki segítségre szorul ráadásul még rosszul is volt hajnalban az nem így irkál. A 8 általánosból levehető hogy nincs az értelmi szinted a helyén, de a kommentekből tisztán látszik hogy nem azok a körülményeid amiket feltettél a kérdésben.

Jót szórakozol a válaszokon de ennyi. Találj ki jobbat.

2013. febr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/130 anonim ***** válasza:
83%
drága, engem az ilyenek nem vágnak földhöz, h egy szánalmas kis senki névtelenül, interneten szidjon :) annál okosabb vagyok, tudod, én jártam iskolába, nem csináltattam fel magam 16 évesen ;)
2013. febr. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/130 anonim ***** válasza:
82%
Tisztára olyan vagy, mint párom egyik ismerőse. Csak ő kb 10 évvel idősebb nálad. Ők is a semmire, a putriba vállaltaak gyereket. Az anyuka GYES-éből élnek, mert apuka nem akar dolgozni, anyuka meg sorba szüli a gyerekeket, mert se az abortusz, se az örökbeadás nem jöhet szóba. De azért állandóan panaszkodik, hogy nincs pénzük, nem esznek, a gyerekek is csak keveset. Komolyan, nektek nincs eszetek? Gondolkozz már! Hiába mondják, hogy a gyerek szegénységben is lehet boldog. Aha, persze. A suliban úgyis csúfolni fogják, mert nincsenek menő játékai, szép, új, divatos ruhái, stb. Másrészt nem csak arra kell gondolni, hogy most elég nekik a pelus (max tápszer), 1-2 játék. Azért illene elindítani őket az életben, ha pl egyetemre akar menni, ne diákhitelt kelljen felvennie. Ilyenekre miért nem gondolsz?
2013. febr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/130 anonim ***** válasza:
91%

Úgy látom,mindenki le lett pontozva,aki nem a kérdező pártját fogja és nem bátorítja,hogy szüljön még néhány gyereket.Aki az őszintét írja,az majd kap pár kellemes privát üzenetet,hogy jól folytatódjon a nap.

A kérdés már tényleg elég szánalmas és kamuszagú...

2013. febr. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/130 A kérdező kommentje:

Ja, hogy te úgy értelmezed, hogy én még szeretnék szülni pár gyereket? Hát...neked sem hiszem, hogy 8 általánosnál több van;)

Nos, a lepontozáshoz pedig minimum 2 ember kell:( Ha csak én pontozok le valakit, azt még nem jelzi ki.


Egyébként ebből a sok válaszból talán hárman válaszoltak az én kérdésemre, a többiek aláznak, sértegetnek, kiröhögnek, anyámat csesztetik. Akkor mégis mit pontozzak felfele? Azt, hogy szét van offolva a kérdésem?

Mert itt már azzal is meg lettem gyanusítva, hogy 4 éven belül 2x nem lehet védekezés mellett teherbe esni...

2013. febr. 17. 13:31
 86/130 anonim ***** válasza:
75%
Remélem minél hamarabb törlik ezt a kérdést.
2013. febr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/130 anonim ***** válasza:
De most megis milyen segitseget varsz? Irtak,hogy koltozz anyudhoz,de nem jo,mert nem neki szultel.Akkor maradj a paroddal,hisz neki szultel. Miert gondoltad,hogy ha egyet sem tudnal eltartani egyedul,majd kettot fogsz tudni?(a parunkkal barmikor tortenhet vmi,egyedul is kell tudni boldogulni.) Nem szansz jobb eletet magadnak,a vyerekeidnek? Nem akarsz veluk allatkertbe menni, kesobb osztalykirandulas,stb. ? 25 nm-en kiidegelitek egymast. Tudom,szegenyek vagtytok,de boldogok.... Errol mindig megkerdeznem a gyerekeket is.
2013. febr. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/130 anonim ***** válasza:
88%

Mit tennék, ez a kérdés, igaz?


Hmm. Ha holnap a te helyzetedben kelnék fel, valószínűleg öngyilkos lennék, mert nem látnám a kiutat. Fiatal lennék, képzetlen, két kicsi gyerekkel, eggyel a hasamban. Innen épphogy meg lehet élni. És az életnek szépnek kell lennie, teljesnek, nemcsak "épphogy nem halunk éhen"-nek.


Első lépésként elhagynám a pasast. Égne a fejem, de próbálnék segítséget kérni. Elmennék képezni magam.

2013. febr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/130 anonim ***** válasza:
31%

Mindenkinek igaza van, de nagyon durvák vagytok. Valószínű rájött hogy nem ez a legideálisabb élethelyzet amiben van. Amit én csinálnék a helyedben az az, hogy keresek egy szimpatikus párt akiknek nem lehet gyerekük és nyílt örökbefogadással odaadnám, lemondaék róla. Így lesz esélye a későbbiekben normális életet élni. Normális munkára és keresetre úgysincs így lehetőséged, valószínű előbb-utóbb elvennék a gyereket és ha nem mondasz le róla akkor intézetben fog senyvedni nem pedig egy szép családnál boldogságban élni. A másik kettőt pedig oviba, bölcsibe járatnám, és fél év alatt kitanulnék valami szakmát amit lehet 8 általánossal is. Érettségizni nem hiszem hogy van esélyed, ahhoz mostmár túl sok idő kéne (2-3 év). Ha kitanultam valamit, megpróbálnék elhelyezkedni, vagy dolgozni bármit. Jó lenne ha angolt is tanulnál. A férjemtől pedig akkor válnék el hogyha olyan munkát találnék amivel nem halnának éhen a gyerekek.


Tényleg, nagyon sajnállak, de azért te is hibás vagy valahol. Hogy lehet hogy veled egyidős vagyok és nem csúszott be 2 gyerek és nincs egy tervezett sem? Tanulok ameddig lehet, diplomát szerzek, hogy ne egy alkoholistának "kelljen" szülnöm albérletbe. Ebbe a helyzetbe senki nem kerül be véletelenek sorozata miatt. Azt nem is hiszem hogy a második tervezett volt, amikor terveztétek úgy volt hogy megnyeritek a lottót, vagy mi? Volt lehetőség második gyerekszobára? Nem hiszem.

2013. febr. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/130 anonim ***** válasza:

A 25 nm öt emberre durva.


Mi ketten élünk 40 nm-en, de már tervezzük a költözést, mert ha gyerek is lesz, megőrülünk a szűk helytől.

2013. febr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!