Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben? A...

Mit tennétek a helyemben? A párommal van probléma, mert nagyon sokat iszik.

Figyelt kérdés

Most várom a harmadik gyereket. Már több, mint 6 éve vagyunk együtt.

A mai történet: fél 5-kor kaptam egy telefont, hogy menjek érte a kocsmába, mert a wc-be beájult. Állandó éjszakás, állítólag ma éjfélkor végzett. Én mennyek érte két kisgyerekkel és óriási hassal? (veszélyeztetett terhes vagyok) Persze én rosszul lettem, azt hittem megszülök, még több mint 10 hét van hátra. Szóltam az anyjának, hogy hozza haza. Most alszik. Mit tegyek? Szeretem, de undorító az állandó piaszag. Volt nála 6 ezer forint, azt mind elitta. Nagyon rossz anyagiak vannak itthon. 25 négyzetméteres lakásban élünk. Nem engedett el ultrahangra mert "nem lesz kaja" erre elitta a pénzt. Teljesen kivagyok. Mit tennétek? A szüleimhez nem tudok menni. Elegem van. Annyiszor megígérte, hogy többet nem iszik.

Mért szülök gyereket neki? Mert védekezés mellett lettem terhes és képtelen vagyok az abortuszra.


2013. febr. 17. 06:39
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/130 A kérdező kommentje:

Mi az a rétinéger? Ilyet még nem hallottam, úgylátszik ti egy új faj vagytok:)

Aha, örökbeadni... van még valami?

2013. febr. 17. 08:55
 42/130 anonim ***** válasza:
100%

Hahaha, nem tudod, mi a rétinéger...?

Szerintem mindenki más érti!

2013. febr. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/130 A kérdező kommentje:
Lefényképeztem már. Egyszer otthagyta nekem a szart a wc-be(se seggtörlés se semmi) azt is levideóztam neki, de egy jót röhögött rajt.
2013. febr. 17. 08:58
 44/130 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt arra gondoltak,hogy romák vagytok e? Amúgy mit csináltál 14 és 18 éves korod között?
2013. febr. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/130 A kérdező kommentje:
Hahaha, cigányra gondolsz? Az nem vagyok. Van bennem mindenféle, de cigány az nincs. Vagy mi az a rétinéger? De most tényleg, csak 8 általánosom van, tudod nagyon buta vagyok:( Mi az, elmondod?
2013. febr. 17. 08:59
 46/130 anonim ***** válasza:
100%

A cigány egyik elnevezése drága. Kezdem úgy érezni hogy ez egy fake kérdés, mert nem igazán a probléma körül forog a társalgás a provokatív viszontválaszaiddal, és nem igazán tűnsz olyannak aki segítségre/tanácsra szorul.

Szerintem egy unatkozó kis tini vagy.

2013. febr. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/130 anonim ***** válasza:
96%

33-as vagyok.

Azért hajtogatjuk az abortuszt, mert sajnáljuk a gyerekeket és reméljük többet nem vállalsz. Azt meg senki nem mondta, hogy vetess el egy 29 hetes magzatot.

Nekem is besikerült 21 évesen, nem vetettük el, de azért hatalmas különbségek vannak köztünk, ami az anyagiakat, az apát és a lakás méretét illeti, plusz én már le is diplomáztam, úgy gondolom így nem rossz körülmények közé szültem. És mivel nem akarok több gyereket igenis odafigyelek. 21 évesen szültem és 6 éve nem estem teherbe, mert odafigyeltem rendesen.

Ezt te is megtehetted volna. Én 21 évesen hibáztam, ami a védekezést illeti, de sokan ezt nem tudják beismerni.

Remélem most már tényleg odafigyelsz.

22 évesen 3 gyerekkel ebben a mai világban, szakma nélkül...te jó ég. Erre a hazardírozás gyenge kifejezés. Ami nem érdekelne senkit, de az a 3 ártatlan gyerek.

2013. febr. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/130 A kérdező kommentje:

14 évesen suliba jártam, szakközépbe. 15 évesen suli, 10. osztály, aztán 16 évesen terhes lettem, év végén megbuktam(hiányzások miatt, nem mentem el pótvizsgázni)

17 évesen megszültem a kislányt.

Valaki kíváncsi még valamire?

2013. febr. 17. 09:01
 49/130 anonim ***** válasza:
100%
3 gyerekkel, végzettség nélkül egy alkoholista mellett a mai MO-n. Szerintem ez minden nő rémálma.
2013. febr. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/130 A kérdező kommentje:

Bárcsak fake lenne, én meg egy tini:) De nem, sajnos. És tényleg nem vagyok kisebbség.

Figyelj én mondtam, hogy nem kaptam innen mást, csak szapulást. Akkor miért ne viccelődhetnék? Kicsit jobb kedvem lett, kisütött a nap.

2013. febr. 17. 09:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!