Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben? A...

Mit tennétek a helyemben? A párommal van probléma, mert nagyon sokat iszik.

Figyelt kérdés

Most várom a harmadik gyereket. Már több, mint 6 éve vagyunk együtt.

A mai történet: fél 5-kor kaptam egy telefont, hogy menjek érte a kocsmába, mert a wc-be beájult. Állandó éjszakás, állítólag ma éjfélkor végzett. Én mennyek érte két kisgyerekkel és óriási hassal? (veszélyeztetett terhes vagyok) Persze én rosszul lettem, azt hittem megszülök, még több mint 10 hét van hátra. Szóltam az anyjának, hogy hozza haza. Most alszik. Mit tegyek? Szeretem, de undorító az állandó piaszag. Volt nála 6 ezer forint, azt mind elitta. Nagyon rossz anyagiak vannak itthon. 25 négyzetméteres lakásban élünk. Nem engedett el ultrahangra mert "nem lesz kaja" erre elitta a pénzt. Teljesen kivagyok. Mit tennétek? A szüleimhez nem tudok menni. Elegem van. Annyiszor megígérte, hogy többet nem iszik.

Mért szülök gyereket neki? Mert védekezés mellett lettem terhes és képtelen vagyok az abortuszra.


2013. febr. 17. 06:39
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/130 A kérdező kommentje:
Nagyon tetszik:)
2013. febr. 17. 07:30
 12/130 A kérdező kommentje:
Nem vagyok már 19. Annál azért párral több.
2013. febr. 17. 07:31
 13/130 anonim válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de lesz ott még három gyerek!
2013. febr. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/130 A kérdező kommentje:
Nem lesz több! De nem kell lekezelőnek lenni, mert tudod vannak róla papírok, hogy védekezés mellett lettem terhes.
2013. febr. 17. 07:38
 15/130 anonim ***** válasza:
83%

Hát tudod... akárhogy is nézem ez a Te hibád, hogy még vele vagy, hogy szültél neki! 25 nm-re és egy részeges férjnek 3 gyereket szülni?

Hogy mit tettem volna a helyedben? Már a harmadik részegen hazajövetele után költöztem volna! Véletlen becsúszott terhesség? Nekem is volt. ABORTUSZ! Ilyen élethelyzetben ezen nincs mit meggondolni! Csak a gyerekeket sajnálom!

2013. febr. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/130 A kérdező kommentje:
Van olyan aki képtelen az abortuszra. Mint pl én. Szerintem gyilkosság.
2013. febr. 17. 07:45
 17/130 anonim ***** válasza:
96%

Teljesen mindegy hogy vannak róla papírok hogy védekeztetek, arra nem adnak ingyen albérletet, meg ingyen kaját. Azt munkával lehet megkeresni, dolgozni meg 8 általánossal a kutya nem vesz fel, max közmunkára amiből még magadat sem tudnád eltartani, szóval nincs sok választásod, vele kell maradnod mert rá vagy szorulva.

Előbb kellett volna gondolkodni, arról meg senki nem tehet ha nincs mivel.

2013. febr. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/130 anonim ***** válasza:
85%

Ismerős a helyzet, igazából itt szerintem a probléma h a párod nem bírja a felelősséget meg a kilátástalan helyzetet.

Persze nem az a megoldás h iszik, de a legtöbben ezt teszik.

Valamit gyorsan ki kell találni, mert akkor a piát is abbahagyja.

2013. febr. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/130 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon primitív a gondolkodásod! Az abortusz NEM gyilkosság. Inkább megszülöd a gyereket, és nem tudsz neki kaját adni? Szerinted ezzel jót teszel a gyerekednek? Egy ostoba elv miatt inkább nyomorogtok?

Ha a szeretőd elissza a keresetét, nem tudod fizetni a lakbért, elveszik tőled a gyerekeidet!

2013. febr. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/130 anonim ***** válasza:
92%
És az nem gyilkosság 3gyereket beszülni a nyomorba egy alkesz férjnek?6ezer ft-ból már mennyi kaját tudtál volna venni,vagy a gyerekeknek ami kell.De nem,apa elvedelte.sajnálom a gyerekeid...de nagyon
2013. febr. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!