Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben? A...

Mit tennétek a helyemben? A párommal van probléma, mert nagyon sokat iszik.

Figyelt kérdés

Most várom a harmadik gyereket. Már több, mint 6 éve vagyunk együtt.

A mai történet: fél 5-kor kaptam egy telefont, hogy menjek érte a kocsmába, mert a wc-be beájult. Állandó éjszakás, állítólag ma éjfélkor végzett. Én mennyek érte két kisgyerekkel és óriási hassal? (veszélyeztetett terhes vagyok) Persze én rosszul lettem, azt hittem megszülök, még több mint 10 hét van hátra. Szóltam az anyjának, hogy hozza haza. Most alszik. Mit tegyek? Szeretem, de undorító az állandó piaszag. Volt nála 6 ezer forint, azt mind elitta. Nagyon rossz anyagiak vannak itthon. 25 négyzetméteres lakásban élünk. Nem engedett el ultrahangra mert "nem lesz kaja" erre elitta a pénzt. Teljesen kivagyok. Mit tennétek? A szüleimhez nem tudok menni. Elegem van. Annyiszor megígérte, hogy többet nem iszik.

Mért szülök gyereket neki? Mert védekezés mellett lettem terhes és képtelen vagyok az abortuszra.


2013. febr. 17. 06:39
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/130 A kérdező kommentje:
De mit tehetnék? Bármit amit kér, megkap. Tisztaság van, a gyerekekkel foglalkozva van, főtt kaja minden nap, szex(ami mostanában rohadt fájdalmas, de a kedvéért még azt is elviselem). Nem beszélek vele csúnyán. Mit tehetnék még?
2013. febr. 17. 07:53
 22/130 anonim ***** válasza:
82%
Hat, nagyon nem tudsz mit tenni, próbáljatok rájönni az ivás okára. Az én apám is ivott, szerencsére az anyukám meg merte lépni a válást, meg akkor is, ha anno erős középosztály voltunk, most meg hónap végén alig van mit enni. Én nagyon szeretem apámat, de hálás vagyok, amiért eljöttünk. Amikor egyszer majdnem visszalépett anya, nagyon haragudtam rá... Szerintem menjetek, a gyerekeid meg fogák érteni. 18K
2013. febr. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/130 A kérdező kommentje:

Ki mondott olyat, hogy éheznek a gyerekek??? Jézusom, ne kombináljatok.

És miért is nem gyilkosság az abortusz? Jah, persze azt megértem ha ezzel nyugtatod magad;)

2013. febr. 17. 07:55
 24/130 anonim ***** válasza:
89%
Mivel jobb egy abortusz mint 3 gyerekkel nyomorban élni egész életedben, vagy még az is benne van hogy a férjed elissza mindeneteket/elpatkol (simán megeshet ha ilyen) és a gyerekeket meg elveszik és mennek az intézetbe?
2013. febr. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/130 anonim ***** válasza:
14%

Én sem értem, miért jobb az abortusz (amikor megölünk egy lényt - ami nem gyilkosság???), mint a nehéz körülmények. Sokunk anyja megtehette volna...

Kérdező, szeretet ide vagy oda, a férjednek sem segítesz, ha mindent eltűrsz. Meg kell húznod a határokat.

2013. febr. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/130 anonim ***** válasza:
97%
Mire gondoltál, mikor 8 általánosra, nulla anyagiakra semmi szülői segítségre bevállaltál három gyereket?? mindegy, hogy hogy estél teherbe azokat a gyerekeket fel is kell nevelni. Gondolom még életedben nem dolgoztál, most meg elvárod majd vagy a párodtól vagy az államtól, hogy eltartsanak. Nem tudlak sajnálni. Mások tervezik a gyereket, mind anyagi mind erkölcsi tekintetben! Így jártál. Mit fogsz csinálni, ha már nem tudsz velük gyesen lenni? Hol fogsz elhelyezkedni?
2013. febr. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/130 A kérdező kommentje:

Azzal nem vagyok előbbre, hogy azt mondjátok, miért nem ölettem meg a gyerekeimet. De azért köszi. Namindegy. Pont erre volt most szükségem, nagyon szépen köszi mindenkinek!

Sziasztok!

2013. febr. 17. 08:10
 28/130 anonim ***** válasza:
97%

Huhh, hát így végig olvasva a válaszokat...

Mindenkinek igaza van, viszont lehetne más stílusban is válaszolni.

Te pedig ne háborodj fel a válaszokon, csak mert nem tetszik amit írnak. Miért teszed fel a kérdést, ha minden olyan válaszon "kiakadsz" ami neked nem tetszik?


Egyetértek a legtöbb válaszolóval. Annak a 3 gyereknek nem lesz élete így. Gondolj már bele, milyen lesz már szegényeknek az, hogy nem elég, hogy úgy kell felnőniük, hogy az apjuk alkoholista,de benne van a pakliban, hogy ezt vissza fogják hallani az iskolában is (a gyerekek nagyon gonoszak tudnak ám lenni). Én pl utálnálak mindkettőtöket ezért..Az "apát" azért mert iszik, téged meg azért mert nem teszel ellene semmit, és ezzel megnyomorítod a gyerekek életét. Tudod te,hogy milyen lelki sebeket szerezhetnek így a gyerekek? Olyanokat amikkel még a pszichológus sem tud mit kezdeni....


Állj szépen a sarkadra és vagy te hagyd ott a párod, vagy ő költözzön el. Mondd meg neki, h költözzön el és csak akkor menjen vissza, ha már nem alkoholista. Ha nem érti meg, akkor szeded a sátorfád és szépen elköltözöl másik albérletbe.


A legjobb amit tehetsz, az, hogy elmész a gyámügyhöz és ők segítenek neked felvenni a kapcsolatot olyan alapítványokkal, akik tudnak neked és a gyerekeknek segíteni. Van egy pár olyan alapítvány, ami a gyerekes anyáknak van létrehozva pont az ilyen helyzetekre. Ők majd segítenek neked a lakás ügyében is és esetleg abban, hogy eltudj menni dolgozni vagy tanulni. Mert valljuk be, többet érsz egy érettségivel vagy 1 szakmával, mint 8 általánossal. :)

2013. febr. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/130 anonim ***** válasza:
70%
A szuleidhez miert nem tudsz menni??Lehet ha elkoltonetek egy idore akkor a parod is eszbe kapna h mit veszithet??
2013. febr. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/130 anonim ***** válasza:
91%

Igen, én is úgy gondolom, hogy akkor élj vele és ne panaszkodj!

Egész egyszerűen nem értem, hogy minek szülsz neki 3 gyereket, ha tudod hogy egy rohadt alkoholista.Minek vagy vele? Már rég kidobtam volna, nem megvárom, amíg a harmadik gyereket is megcsinálja.Eszetlen vagy,buta, 25 nm-re szülöd sorban a gyerekeket.És akkor még te sajnálod, hogy mi lesz vele ha kidobod, és mentegeted, hogy jó apa??Hát marha jó apa lehet, aki elissza a pénzeteket.Ha nem lépsz, megérdemled, csak azzal teszik ezt, aki megengedi!

2013. febr. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!