Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben? A...

Mit tennétek a helyemben? A párommal van probléma, mert nagyon sokat iszik.

Figyelt kérdés

Most várom a harmadik gyereket. Már több, mint 6 éve vagyunk együtt.

A mai történet: fél 5-kor kaptam egy telefont, hogy menjek érte a kocsmába, mert a wc-be beájult. Állandó éjszakás, állítólag ma éjfélkor végzett. Én mennyek érte két kisgyerekkel és óriási hassal? (veszélyeztetett terhes vagyok) Persze én rosszul lettem, azt hittem megszülök, még több mint 10 hét van hátra. Szóltam az anyjának, hogy hozza haza. Most alszik. Mit tegyek? Szeretem, de undorító az állandó piaszag. Volt nála 6 ezer forint, azt mind elitta. Nagyon rossz anyagiak vannak itthon. 25 négyzetméteres lakásban élünk. Nem engedett el ultrahangra mert "nem lesz kaja" erre elitta a pénzt. Teljesen kivagyok. Mit tennétek? A szüleimhez nem tudok menni. Elegem van. Annyiszor megígérte, hogy többet nem iszik.

Mért szülök gyereket neki? Mert védekezés mellett lettem terhes és képtelen vagyok az abortuszra.


2013. febr. 17. 06:39
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/130 anonim ***** válasza:
92%

Egyáltalán abban a kis 25 m2-es lakásban van fürdőszoba? Hogyan oszlik fel az a lakás? Hova teszitek majd a kisbabát?

Szegény gyerekek... idióta szülők!

2013. febr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/130 anonim ***** válasza:

Azt mondtad, hogy nem akarsz anyukádhoz menni. Nekem 1 kislányom van, de ha ilyen lenne a párom, és bizony a gyermekem testi és szellemi fejlődése lenne veszélyben, akkor lejjebb adnék az arcomból (nem neki szültem), és odaállnék anyám elé, hogy bocsi, hibáztam, igaz 3x, de most nagy szükségem van rád, kérlek ne haragudj.

Az én apám is alkoholista volt, és bár anyuval elhagytuk, hamarabb kellett volna. Borzasztó emlékeim (is) vannak azokból az időkből. Te is ezt akarod?

Szerinted így milyen élete lesz a 3 gyereknek, akiket annyira szeretsz? Szerintem minden valamire való ÉDESANYA a legjobbat akarja a gyerekének, úgy ahogy (remélem) Te is és az anyukád is.

2013. febr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/130 anonim ***** válasza:
75%
Ez a kérdés kamu. A második oldlaig olvastam a hozzászólásokat. Egy nyolc általánost végzett nem ír ilyen szépen, mint a kérdező. Szóval kamu. Meg az élethelyzet is. Az iylen nem a neten kérdezget, mert annyira primitív, hogy nem képes rá.
2013. febr. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/130 anonim ***** válasza:
93 Ez már az én fejemben is megfordult.
2013. febr. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/130 A kérdező kommentje:

92-es, mint azt már említettem, anyu kidobott. Akkor miért is kéne bocsánatot kérnem?


Utolsó, attól még, hogy 8 általánosom van, tudok írni:) És nem azért van 8 általánosom, mert segg hülye vagyok, hanem azért, mert életet adtam, nem pedig elvettem...


A másik dolog, miért hangoztatjátok az éhezést??? Már mondtam, hogy NEM ÉHEZÜNK!

2013. febr. 17. 15:10
 96/130 A kérdező kommentje:
jaj bocs lemaradt: persze, hogy van fürdő. Ahogy bejössz ott a főzőfülke, abból nyílik a fürdő. Tovább mész ott a szoba és abból meg az erkély nyílik. Egyébként nem putrinak hívják, minigarzon a hivatalos neve. És tényleg nem vagyunk cigányok.
2013. febr. 17. 15:21
 97/130 anonim ***** válasza:
53%
hát pedig eléggé putri ez 5 embernek. inkább hagyod h a gyerekeid ilyen putriban nőjenek fel minth odamenj anyádhoz és segítséget kérj :s szánalom a köbön, hányni tudnék az ilyen emberektől. szerencsétlen gyerekek...
2013. febr. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/130 A kérdező kommentje:
Hányj... te is kerülhetsz még ilyen helyzetbe, remélem majd minden egyes percben szembe hányod magad.
2013. febr. 17. 15:43
 99/130 anonim ***** válasza:
6 evvel ezelott is ivott a parod??? Arra kellen rajonni h miert iszik.Az o szulei nem tudnanak segiteni??Ha tudjak h iszik akkor neked nem tudnanak segiteni????vagy legalabb elbeszelgetne a fiaval....Vele milyen a kapcsolatod???Vsgy azt tudod csinalni meg h elveszed a pasid fizeteset akkor nem tudja elinni.
2013. febr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/130 anonim ***** válasza:
Vagy baratno, testver, rokon....valakid csak van akihez tudnal menni.
2013. febr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!