Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben? A...

Mit tennétek a helyemben? A párommal van probléma, mert nagyon sokat iszik.

Figyelt kérdés

Most várom a harmadik gyereket. Már több, mint 6 éve vagyunk együtt.

A mai történet: fél 5-kor kaptam egy telefont, hogy menjek érte a kocsmába, mert a wc-be beájult. Állandó éjszakás, állítólag ma éjfélkor végzett. Én mennyek érte két kisgyerekkel és óriási hassal? (veszélyeztetett terhes vagyok) Persze én rosszul lettem, azt hittem megszülök, még több mint 10 hét van hátra. Szóltam az anyjának, hogy hozza haza. Most alszik. Mit tegyek? Szeretem, de undorító az állandó piaszag. Volt nála 6 ezer forint, azt mind elitta. Nagyon rossz anyagiak vannak itthon. 25 négyzetméteres lakásban élünk. Nem engedett el ultrahangra mert "nem lesz kaja" erre elitta a pénzt. Teljesen kivagyok. Mit tennétek? A szüleimhez nem tudok menni. Elegem van. Annyiszor megígérte, hogy többet nem iszik.

Mért szülök gyereket neki? Mert védekezés mellett lettem terhes és képtelen vagyok az abortuszra.


2013. febr. 17. 06:39
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 101/130 anonim ***** válasza:
91%
én biztos h nem fogok ilyen helyzetbe kerülni, mert ennél több eszem van. sőt, már nem is kerülhetek, ugyanis nem szültem 16 évesen, aztán rá két évvel nem szültem még egy gyereket a 25 nmes lakásomba egy alkoholista hapsinak, majd nem estem harmadjára is ugyanebbe a hibába. mert én képes vagyok olyan dologra, amire te nem: tudok gondolkodni. ugye, h mennyire más lenne minden, ha kicsikét is használtad volna azt a parányi agyadat? vagy most használnád? annyi tanácsot kaptál itt, de te egyiket sem fogadod meg, mert egyszerűen el sem jut az agyadig.
2013. febr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/130 A kérdező kommentje:

Honnan tudod, hogy egyik tanácsot sem fogadtam meg?

Egyébként nem tudhatod mit hoz a jövő... oké, 16 évesen már nem fogsz szülni, ez biztos:) (bár én sem tettem)


U előtti: senki nincs akihez menni tudnánk. Anyósom tud a problémáról, ma reggel ővele hozattam haza a párom. Próbál ő is hatni rá, de nem tud.

Nem ivott még 6 éve. Csak hétvégenként.

2013. febr. 17. 15:58
 103/130 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen mi a kérdés célja? A kérdező egy tanácsot sem fogad meg, csak provokál. Ahhoz képest hogy azt mondja hogy az ittas férjét hajnalban kellett hazavinni, róla nem írt semmit. A gyerekekről sem, pedig ilyen kicsi lakásban mindegyiknek ott kéne lennie a nyakában.

Az ilyen kamu kérdéseket ki kéne törülni.

2013. febr. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/130 anonim ***** válasza:
90%
sztem nem kamu, sajnos találkoztam már ilyen nyomorék emberrel. de sztem abban hazudik h azt mondja nem cigányok. mert tuti azok, ott ez minden napos dolog.
2013. febr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/130 A kérdező kommentje:

Mit akarsz tudni a páromról és a gyerekekről?

A gyerekek most játszanak a legóval. Én meg éhes vagyok, szóval megyek eszem töltött káposztát.

A páromhoz ma egy qrva szót nem szóltam, hál isten már elment dolgozni. Én meg jól kiszellőztettem.

2013. febr. 17. 16:07
 106/130 A kérdező kommentje:
Ha nem gond, tovább nem bizonygatnám, hogy nem vagyunk cigányok, nem gond ugye?
2013. febr. 17. 16:07
 107/130 anonim ***** válasza:
hát ha nem akarsz ebbe elni akkor valamit lepni kel...
2013. febr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/130 anonim ***** válasza:

Árulj már el nekem valamit Kérdező.

Miért írtad ki a kérdést,hogyha egy tanácsot sem fogadsz el?

2013. febr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/130 A kérdező kommentje:

" A kérdező kommentje:


Honnan tudod, hogy egyik tanácsot sem fogadtam meg?

"


Most komolyan mindent bizonygatnom kell? Hát olvassatok már vissza.

2013. febr. 17. 17:33
 110/130 anonim ***** válasza:

"Nem ivott még 6 éve. Csak hétvégenként."


Így szokott kezdődni. Csak ugye élettapasztalat nélkül ezt nem láttad előre.


Szerinted nem lenne jobb nektek nélküle?

2013. febr. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!