Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben? A...

Mit tennétek a helyemben? A párommal van probléma, mert nagyon sokat iszik.

Figyelt kérdés

Most várom a harmadik gyereket. Már több, mint 6 éve vagyunk együtt.

A mai történet: fél 5-kor kaptam egy telefont, hogy menjek érte a kocsmába, mert a wc-be beájult. Állandó éjszakás, állítólag ma éjfélkor végzett. Én mennyek érte két kisgyerekkel és óriási hassal? (veszélyeztetett terhes vagyok) Persze én rosszul lettem, azt hittem megszülök, még több mint 10 hét van hátra. Szóltam az anyjának, hogy hozza haza. Most alszik. Mit tegyek? Szeretem, de undorító az állandó piaszag. Volt nála 6 ezer forint, azt mind elitta. Nagyon rossz anyagiak vannak itthon. 25 négyzetméteres lakásban élünk. Nem engedett el ultrahangra mert "nem lesz kaja" erre elitta a pénzt. Teljesen kivagyok. Mit tennétek? A szüleimhez nem tudok menni. Elegem van. Annyiszor megígérte, hogy többet nem iszik.

Mért szülök gyereket neki? Mert védekezés mellett lettem terhes és képtelen vagyok az abortuszra.


2013. febr. 17. 06:39
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/130 anonim ***** válasza:
97%

Kezd nekem is az az érzésem lenni, hogy puszta kitaláció ez az egész téma. Ez az idióta itt hahaházik a rétinéger szón, amíg a párja részegen fetreng? Na ne!

Örökbe adás sem? Hát akkor tudod mit, továbbra is szexelj vele szerelemből, szülj neki még vagy hat kölköt, de ne gyere ide panaszkodni! Amilyen rózsát szakítottál, olyat szagolsz! Sok boldogságot!

2013. febr. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/130 anonim ***** válasza:
94%

Itt ülsz majd' három órája a gép előtt. Az a két kicsi gyerek nem kelt fel enni kérni? És a férjed még mindig piaszagúan fetreng?

Gratulálok hogy van kedved kacarászni a válaszainkon. Inkább sírnod kéne ha tényleg valós a sztorid hogy a harmadikat szülöd a nyomorba.

A szüleid mit szóltak mikor 16 évesen felhagytál a sulival a szülés kedvéért? Csak laktál valahol a nyomortanya előtt is. Nem féltik az unokáikat?

2013. febr. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/130 A kérdező kommentje:
Most akkor az abortuszt lecseréltétek arra, hogy kamu kérdés?
2013. febr. 17. 09:12
 54/130 A kérdező kommentje:

Persze, tiporjatok csak belém, minnél többen. Nem írok többet, megyek főzök. sziasztok.

Ui:miért ne lehetne bekapcsolva a gép 3 órája?:O

2013. febr. 17. 09:14
 55/130 anonim ***** válasza:
94%
Ha igaz a kérdés, akkor az első és a harmadik gyerek nem volt tervezett.Tehát a másodikat direkt szülted 20 négyzetméterre nyomorba alkesz pasival? Ez mindent elárul rólad és kár is megpróbálni segíteni mert sajnos nem tudod felfogni ész nélkül.
2013. febr. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/130 anonim ***** válasza:
73%
4 éves a nagy, akit 16 évesen szültél, te most 22 vagy...értem!
2013. febr. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/130 anonim ***** válasza:
96%
16 évesen lett terhes és 17 évesen szült. Igaz így sem jön ki a 22, de gondolom a matek nem az erőssége.
2013. febr. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/130 A kérdező kommentje:

Bármennyire is le akartok buktatni, nem fog sikerülni, ugyanis sajnos igaz a sztorim. Egyébként még nem töltöttem be a 22 évemet, de ennyinek mondom magam, azt hiszem ez szívem joga.

Egyébként aki kíváncsi a gyerekeimre, az írjon privit és küldök képet. Ha már ennyire nem hisztek nekem. Ja, és a képekből az is kiderül, hogy nem vagyunk rétinégerek:D

2013. febr. 17. 09:33
 59/130 anonim ***** válasza:
97%

Én sem töltöttem be a 66-ot, csak 34 vagyok, de ha a vonaton az ellenőr kérdezi akkor annyinak mondom magam, ez azt hiszem nekem is szívem joga. :DD


Amúgy meg miért panaszkodsz? Te vállaltál 21 évesen 3 gyereket, senki nem tartott pisztolyt a fejedhez.

2013. febr. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/130 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne küldözgess senkinek sem magatokról képet csak azért, mert be akarod bizonyítani a kérdésed valódiságát. Egyrészt olyan képet küldhetsz amilyet akarsz, senkinek nem muszáj elhinni, hogy ti vagytok.

Másrészt meg rengeteg gonosz ember van, ne add ki magatokat.

2013. febr. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!