Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben? A...

Mit tennétek a helyemben? A párommal van probléma, mert nagyon sokat iszik.

Figyelt kérdés

Most várom a harmadik gyereket. Már több, mint 6 éve vagyunk együtt.

A mai történet: fél 5-kor kaptam egy telefont, hogy menjek érte a kocsmába, mert a wc-be beájult. Állandó éjszakás, állítólag ma éjfélkor végzett. Én mennyek érte két kisgyerekkel és óriási hassal? (veszélyeztetett terhes vagyok) Persze én rosszul lettem, azt hittem megszülök, még több mint 10 hét van hátra. Szóltam az anyjának, hogy hozza haza. Most alszik. Mit tegyek? Szeretem, de undorító az állandó piaszag. Volt nála 6 ezer forint, azt mind elitta. Nagyon rossz anyagiak vannak itthon. 25 négyzetméteres lakásban élünk. Nem engedett el ultrahangra mert "nem lesz kaja" erre elitta a pénzt. Teljesen kivagyok. Mit tennétek? A szüleimhez nem tudok menni. Elegem van. Annyiszor megígérte, hogy többet nem iszik.

Mért szülök gyereket neki? Mert védekezés mellett lettem terhes és képtelen vagyok az abortuszra.


2013. febr. 17. 06:39
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/130 anonim ***** válasza:
96%
Egyáltalán, hogy tudtál ilyen emberrel lefeküdni, aki a klotyóba esik hajnalban részegen. Na mindegy, menjetek külön és próbálj meg boldogulni egyedül, mert pár év és masszIv alkoholista párodat is ápolhatod.
2013. febr. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/130 anonim ***** válasza:
100%

..."szex(ami mostanában rohadt fájdalmas, de a kedvéért még azt is elviselem..."


Hát ne is haragudj kedves kérdező, de igen buta vagy. Most már 3 gyermekért vagy felelős, itt már nem az a lényeg, hogy a drága párod mit kap otthon. Ezt a kérdést nem is kellett volna feltenned, mert tudhatod, hogy egy ép eszű nő mit tenne ebben az esetben. A válaszokon meg ne sértődj meg, ide most valószínűleg anyukák írtak, akik beleképzelték magukat a helyzetedbe. Senki nem élne szívesen egy ilyen trógerrel. Munkából egyből a kocsmába? Az igen!

Már ma reggel ki kellett volna vágnod azt az alkoholistát. Felhívni az anyját, hogy a fiát vigye haza hozzájuk, majd menjen át hozzád a cuccaiért.

Ugye Te sem akarod, hogy a gyerekeid egy alkesz mellett nevelkedjenek? Dobd ki a francba, ha fontosak vagytok neki, akkor észhez tér. Ha meg nem, akkor nem kár érte!

2013. febr. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/130 anonim ***** válasza:
85%

Én sem vagyok abortuszpárti, de a te esetedben mind3 gyereknél azt kellett volna tenned. Nyomorban fognak felnőni vagy így vagy úgy. De ezen már kár keseregni.

El kell hagyni, mert nem lesz pénzetek. Elissza. Bár az ilyen ember nem tudom, hogy tud tükörbe nézni.

Mivel ilyen kiszolgáltatott helyzetbe hoztad magad ( 8 általános, 3 gyerek, nincs szakma, de gondolom még csak nem is dolgoztál soha) muszáj valakit találnod aki befogad és segít vagy szenvedsz továbbra is a gyerekek apja mellett ( ahogy ők is) és reménykedsz benne, hogy rosszabb nem lesz, pl nem fog megverni és ilyesmik.

Sajnálom a helyzeted.

Hány évesek a gyerekek és te mennyi vagy?

2013. febr. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/130 A kérdező kommentje:

4 éves a nagy, a középső 20 hós. A hasamba meg 28 hetes, lassan 29. Miért hajtogatjátok már annyit az abortuszt?

Hogy tudtam vele szexelni? Szerelemből. Ő volt az első. És nem mindig részeg.

2013. febr. 17. 08:44
 35/130 A kérdező kommentje:
ja én 22 vagyok. Lemaradt bocs.
2013. febr. 17. 08:45
 36/130 anonim ***** válasza:
100%
Apropó, megértem, ha nem vállalod az abortusz. De!! A védekezésnél nem gondoltál két rétegre, pedig ugye már egyszer besikerült, de nem törődtél vele, erre véletlenül besikerült egy harmadik is. Akkor még mindig ott van az örökbe adás lehetősége.
2013. febr. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/130 anonim ***** válasza:
100%
Úristen....
2013. febr. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/130 anonim ***** válasza:
98%

18 évesen szülted az elsőt. Mit csináltál te 14-18 éves korodig hogy csak 8 általánosod van? Arra nem gondoltál hogy tanulnod kéne, mert így egyedül nem fogsz tudni eltartani három éhes szájat?

Egy iszákos férjjel élsz együtt 25 m2 -en aki akkor is megdug ha az fáj, elissza a lóvét amiből a gyerekeknek ételt tudnál venni és később majd pelust a harmadiknak?

Amúgy rétinégerek vagytok? Mert akkor megértem ezt az átgondolatlan életmódot és az iskolázatlanságot is.

2013. febr. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/130 anonim ***** válasza:
97%

+30-as vagyok

Akkor szexszelj vele szerelemből és csináljatok még vagy 6 gyereket.

Úristen...

Csak a gyerekeket sajnálom, téged nem, megérdemled a sorsod! Csak azt nem értem, miért is jöttél most ide panaszkodni??????????

2013. febr. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/130 anonim ***** válasza:
65%

Sajnos nagyon sokan mondják, hogy küldd el a férjed, meg abortusz. Ugye ez a legkönnyebb megoldás. Így látatlanul.


Megértelek. Nekem részeges volt az apám. Örültem, hogy elváltak a szüleim. Aztán apám részegen a vonat alá sétált, nem derült ki, hogy szimplán baleset volt-e.

Láttam anyámat erősnek, de tudom, hogy rég megbánta, hogy egyedül maradt.



Aztán felnőttként jöttem rá, hogy talán más megoldás is van.


Beszélj vele őszintén, így, ahogyan leírtad. Gondolom, még nem szembesült ezzel. Fényképezd le, hogy milyen undorítóan néz ki részegen! El fogja szégyellni magát. Mondd neki, hogy a gyerekek pl. félnek ilyenkor tőle, vagy bármit, ami ráébresztheti, hogy nem jó ez így.


Ha nem megy el elvonóra, akkor egyezzetek meg, hogy otthonról visz enni, inni. Ha dohányzik, vedd meg neki Te a cigit! Ne vigyen magával pénzt! Kevésbé fog kísértésbe esni. Otthon ne tarts alkoholt, sört se! Egy darabig ne hívjatok meg se barátot, se kollégát, a baba megszületésekor sem! A szexről. Nem kell Neked lefeküdni vele, hogy ....., gondolom érted. Megkapja majdnem, amit akar, Te mint kismama is védett maradsz.


A 8 általánost meg ne szégyelld! Hányónk szülei nem jártak középiskolába, és neveltek egyetemista gyereket!

Rajtad áll, hogy tanulj! Akár egy OKJ-s képzés.

2013. febr. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!