Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nejed nem akarná borotvál...

Ha a nejed nem akarná borotválni a hónalját az nálad válóok lenne?

Figyelt kérdés
2013. febr. 12. 22:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/123 anonim ***** válasza:
77%

Miért vetted el, ha nem tetszik szőrösen?:)

A házasságban változással cseszgetni a másik felet valóban válóok. Olyan, mintha dohányossal házasodnék, és erőszakkal le akarnám szoktatni, mert én nem akarok dohányossal élni.

2013. febr. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/123 anonim ***** válasza:
70%
Én a barátomnál is utálom, mikor már hosszan szőrös a hónalja, olyankor rászólok, és leborotválja, ez kb havonta történik meg. Én meg még télen is rosszul érzem magam, ha szőrös a LÁBAM, pedig senki nem látja, a hónaljamon meg már 14éves korom óta nem volt 2-3mm-nél hosszabb szőr. Egyszerűen hányingerem van magamtól, ha nem lenne divat, én akkor is borotválnám.
2013. febr. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/123 anonim ***** válasza:
12%

"Mondjuk pasiknál meg undorító a szőrtelenítés. Egy teljesen szőrtelen férfi már gusztustalan .... bleeeeee"


És itt különbözünk. Nincs annál szebb, amikor minden egyes kis izom látszik, és minden kis bőrfelülethez hozzá lehet érni anélkül, hogy öklendezzek.

2013. febr. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/123 anonim ***** válasza:
35%

Hihetetlen tényleg milyen igénytelen nők vannak!


Én magamtól undorodnék ha szőrös lenne a hónaljam.

A szőrtelenítésnek olyan alap ápoltsági kérdésnek kellene, hogy legyen egy nőnél mint a fogmosás vagy a fürdés.


Az a nő aki ennyit nem ad magára az nem is igazi NŐ! Az csak nőstény vagy valami hasonló.


25N

2013. febr. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/123 anonim ***** válasza:
60%

"A hónaljborotválást inkább ahhoz hasonlítanám, amikor a nők először hordtak nadrágot. Ez haladás volt. Nem fog eljönni egy olyan kor, amikor nem lesz szabad nadrágot hordani. Ugyanilyen a hónaljszőr. Nem divat, hogy nincs, hanem haladás."


Ezt a férfiakra is érted, vagy csak a nőkre?

2013. febr. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/123 anonim ***** válasza:
93%

Azért belegondoltam, hogy az olyan párokkal, akik ilyesmiben nem tudnak közös nevezőre jutni, vajon mi lesz, ha egyszer igazán komoly próba elé állítja az élet a kapcsolatukat?

Nekem nagyon tanulságos volt ez a kérdés!

2013. febr. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/123 anonim ***** válasza:
74%
Borzasztó, hogy mennyi a mentális beteg, aki nem szereti saját magát úgy, ahogy van, hanem itt leírja, mennyire undorodik saját magától.
2013. febr. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/123 anonim ***** válasza:
67%

Ennyit arról, hogy mennyire mai "divat" a szőrtelenítés!

Kedves ezzel védekező igénytelenek! Ez egy 2000 éves "divat"!


"az első írásosan bizonyított csupasz lábú nőszemély igencsak ókori és keleti jelenség volt, mégpedig Kleopátra. Egyiptomban a szőrtelen test - az intim területeken is - jelentette az ártatlanságot és a kifogástalan külsőt."

[link]

2013. febr. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/123 anonim ***** válasza:
36%
48: divat vagy nem divat, nem gerjedek csupasz nemi szervre és szőrtelen hónaljú egyénre, nem vagyok pedofil! ez a nemi érettség jele, és ha nincs, akkor nem is indulnak be a hormonjaim.
2013. febr. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/123 anonim ***** válasza:
12%

"Ezt a férfiakra is érted, vagy csak a nőkre?"


Hmm...

Ezt a férfiakra is értem, ha majd eljön az ideje. A nőknél már átbillent a mérleg nyelve, és az van kisebbségben, aki nem borotválja. A férfiaknak elég vicces elképzeléseik vannak arról, hogy mit tesz valaki férfiassá. Szerintem az, ha átkarol, és csiklandozza a nyakamat a többcentis hónaljszőr, nem férfias.


Szerintem - persze nem vagyok jós, de - a férfiaknál is egyre elterjedtebb lesz, és pár generáció múlva már nekik is természetes lesz, és eszükbe sem fog jutni, hogy "ßuzis".

2013. febr. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!