Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nejed nem akarná borotvál...

Ha a nejed nem akarná borotválni a hónalját az nálad válóok lenne?

Figyelt kérdés
2013. febr. 12. 22:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/123 anonim ***** válasza:
30%

A borotválás csak ma divat, és nem is használ a bőrnek. Sokan kapnak bőrbetegséget miatta.

De ha nem borotválja, vagy éppen borotválja az nem váló ok.

2013. febr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/123 A kérdező kommentje:
Eltünt egy válasz az elöbb még 10 et írt ki. Vajon hova tünt? Mert nem tudtam elolvasni. A helyzet az hogy én finoman is mondogattam neki és mikor összejöttünk mindenhol csupasz volt. Azt mondta csak azért mert gondolta hogy az jön be nem akart leégni és kb 1 évig borotválta csak. Aztán abban maradtunk hogy nyáron leszedi csupaszra télen meg bundás marad alul ezt el tudtam fogadni mivel mondtahogy fél a felfázástól télen s az védi melegíti.de ekkor arra is kitértünk hogy a hónalját viszont mindig borotválja.azt mondta jó. Rejtegetni szokta de meglátom neki. És a teremben mások is szóva tették mert nem ujjatlanban van azt mondta pont ezert mert tudja mások milyenek hanem rövidujjuba de akkor is ha nyujtozik stb látni neki. Nem beszélve a szaunáról ő arra nem gondol hogy mikor megigazítja a haját stb. Látni a dzsumbujt
2013. febr. 12. 22:54
 13/123 anonim ***** válasza:
79%

Nekem a közel 70 éves Anyukám is borotválja a hónalját, és a barátnői is. Nem generáció függő szerintem.


Válóoknak nevetségesen hangzana a bíróságon, de mégis nagyon zavaró lehet.

Nyáron sem borotválja a hónalját? Guszta lehet ujjatlanban :)


És mióta nem? Mert ha a megismerkedésetek előtt sem tette, akkor ne panaszkodj.

2013. febr. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/123 anonim ***** válasza:
28%
Már válaszoltál míg én írtam :)
2013. febr. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/123 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem beszéljétek ezt meg.Mond el neki-ha te a férfi vagy-,hogy neked ez így nem kényelmes,jobban szeretnéd,ha borotválná/gyantáztatná/epilálná.Ez a kettőtök döntése,elvégre te élsz a feleségeddel így azért egy kis beleszólásod neked is van.

Ha igazi szerelem van/volt,akkor nem hiszem,hogy ez válóok lenne.Lehetetlen,megoldhatatlan,kezelhetetlen helyzetek nincsenek,rágjátok ezt a témát jó alaposan.

2013. febr. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/123 anonim ***** válasza:
64%
Kompromisszum: nyírja teljesen rövidre, nem feltűnő, mint a dzsungel, de marad is valami, így nem hivatkozhat arra, hogy betegséget kap el, vagy akármi. Ollóval is vissza lehet vágni, vagy elektromos borotvával pár mm-re meghagyni.
2013. febr. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/123 A kérdező kommentje:
Tudjátok az az igazság hogy nagyon sokszor átbeszéltük már eddig mindig azt mondta leszedi és néha le is szedte de most már nem. Söt ma is azt mondta meg mostanában sokszor hogy ő így érzi jól magát stb.
2013. febr. 12. 22:59
 18/123 anonim ***** válasza:
61%
Nekem nem konkrétan az lenne válóok, hogy nem borotválkozik, hanem az, hogy eligénytelenedett. Na meg ilyen indokkal, hogy melegíti a szőr, nélküle felfázik? Milyen bundája lehet akkor, be se találni a lyukba. Bár ezek után nem is óhajtanék betalálni. Szerintem a szőrös emberek sokkal büdösebbek, ha egy kicsit is izzad, csapzott lesz a szőre és árasztja magából a szagot. Belegonolni is gusztustalan. Volt egy kb. 40 éves tanárom gimiben, akinek olyan hónaljkutyája volt, amilyet még nem láttam, és mindig ujjatlanban járt nyáron, jól nézett ki mikor ágaskodott a táblához írás közben... Ezzel szemben volt egy kb. 70
2013. febr. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/123 anonim ***** válasza:
92%

Ne haragudj, de szétröhögtem magam, ahogy elképzeltem, hogy megkérdezik: Miért váltál el az asszonytól?

Mert már akkora volt a hónalj kutyája, hogy harapott. :D


Komolyra fordítva a szót, ha annyira zavar a helyzet, hogy emiatt a válás is megfordult a fejedben, lehet, hogy tényleg jobb is, ha elváltok. Házasok vagytok, de nem úgy tűnik, mintha érettek volnátok egy komoly kapcsolatra. Ilyen marhaságon nem tud megegyezni két felnőtt ember, akik állítólag egymás társai az éltben, jóban, rosszban, stb.! Az ész megáll! :D

2013. febr. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/123 anonim ***** válasza:
70%
Na megjöttek a női hónaljkutyás lepontozók. Számomra a szőrös hónalj egy nőn az igénytelenség netovábbja.
2013. febr. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!