Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nejed nem akarná borotvál...

Ha a nejed nem akarná borotválni a hónalját az nálad válóok lenne?

Figyelt kérdés
2013. febr. 12. 22:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/123 anonim ***** válasza:
63%
Bocsi véletlen elküldtem közben. Szóval volt egy 70 éves tanárnőnk is, járt térdig érő szoknyában és ujjatlan felsőben nyáron, de egy szál szőrt rajta soha nem láttunk. Szóval nem kor és divat függő. Igényesség függő.
2013. febr. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/123 anonim ***** válasza:
15%
De téged egyébként zavar, vagy csak ciki, ha mások is látják?
2013. febr. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/123 A kérdező kommentje:
Milyen bőrbetegséget lehet kapni a borotválástól? Egyébként ekcémás kenegetni kell a kezeit. Szokott neki viszketni meg piros lenni de állandó jelleggel évek óta csak hol erősebben hol gyengébben de ott olyan fura neki a bőr a karján. Mivel mosogatott nyári munkán gondolom irritálták a tisztítószerek
2013. febr. 12. 23:02
 24/123 anonim ***** válasza:
92%

20-as, senkit nem pontoztam le, csak jót röhögök. :D

A hónaljkutyás 19-es voltam. :D


Amúgy senki pártján nem állok, egyszerűen csak egy párkapcsolatban szerintem régen rossz, ha már ebben sem tudnak a felek zöld ágra vergődni egymással. Nehogy már ne tudjam leborotválni azt a fránya szőrt, ha egyszer a páromnak az tetszik és nehogy már csak akkor szeressem a párom, ha csupasz a hónalja! Bombázzatok szét a piros kezekkel nyugodtan, de én nem tudnám elképzelni, hogy olyan kapcsolatban éljek, ahol ilyeneken kell vitáznunk. Annyi komoly problémával kell szembenézni sokszor együtt szembenézni az életben együtt és ha már ilyesmin elakad a kapcsolat...

2013. febr. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/123 anonim ***** válasza:
55%

azért álljunk már meg egy percre attól hogy valaki szőrös attól még lehet igényes,a tisztálkodás a szépség nem ezen múlik.

Egy dolog hogy ma divattá vált.Másrészről meg nem véletlenül van ott szőr hanem hogy megvédjen a betegségektől és fertőzésektől.

2013. febr. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/123 anonim ***** válasza:
96%
Egyébként gyantáztatni is lehet. A sűrű borotválás lehet, hogy irritálja a bőrét, nekem is szokta. A gyantázás fájdalmasabb, de jóval tovább tart.
2013. febr. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/123 anonim ***** válasza:
44%

Ez önmagában nem lenne válóok, viszont én borzasztó módon kiábrándulnék a feleségemből ha így elkezdene igénytelenedni.


Egy szőrös női hónaljnál nem sok igénytelenebb dolog van. Talán még az lenne a rosszabb ha bűzlene.


Én nekem szerintem még a sex se menne úgy. Ránéznék a hónalj kutyájára aztán biztos elmenne a kedvem tőle. Áááá belegondolni is rossz.


Bár mondjuk nálunk ilyen veszély nem áll fent. A feleségem igazi igényes nő. Neki eszébe sem jutna, hogy ne szőrtelenítsen és nem csak a hónaljnál.

2013. febr. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/123 anonim ***** válasza:
81%

Nekem ugyan nincs nejem, mert én is nő vagyok, de azért írnék valamit.

Az, hogy valaki szőrös, nem mindig az igénytelenség jele. A nyolcvanas években ez volt a divat, a legtöbb férfinek ez tetszett és nagyon sokan vannak, akiknek még mindig ez jön be. Én nagyon nehezen vettem rá magam, hogy a párom kívánságának eleget téve megnövesszem a szőrt odalent. De ha neki így tetszik, akkor legyen, ezen nem múlik. A hónalj viszont már más kérdés. A hónalj és a láb olyan terület, amit (hacsak nem takargatjuk magunkat), a külvilág is lát, ezért nem árt odafigyelni rá.


Érdekes lehet a feleséged felfogása, én nem tudnám elképzelni, hogy ha a párom megkér, hogy borotválkozzak meg, akkor azt mondjam, hogy nem. Az ember a párjának akar elsősorban megfelelni, nem? (Legalábbis szerintem.)


31/N

2013. febr. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/123 anonim ***** válasza:
31%

Borzalom mik vannak:) Hogy lehet valaki nő létére ilyen igénytelen?!


Máshol is szőrös az asszony? Bull, küllők?

Bár ha a hónalja az akkor máshol mit is várhatna az ember:)

2013. febr. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/123 anonim ***** válasza:
37%

Uh... előre bocsánat mindenkitől, de szerintem a hónaljszőr a világ leggusztustalanabb dolga. Férfiakon is. Amikor valakinek hosszabb a hónaljszőre, mint a haja...


A szerelem nem múlik el a hónaljszőrtől, de a szexuális vonzalom biztos.

2013. febr. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!