Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nejed nem akarná borotvál...

Ha a nejed nem akarná borotválni a hónalját az nálad válóok lenne?

Figyelt kérdés
2013. febr. 12. 22:37
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/123 anonim ***** válasza:
27%

Fejezzetek mar be ezt a rohadt MEDIA dumat! Gyulolom a mediat, baromira ellene vagyok, a szortelenites NEM ERROL SZOL!!!!!


Nem a media tehet rola, hanem az IGENYESSEG!

Konnyu mindent a mediara fogni ugyebar...

2013. febr. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/123 anonim ***** válasza:
16%

A szortelenites divat????


Na jo, ez mar sok volt. Erre mar szavak sincsenek, inkabb csak rohogok rajtatok. Novesszetek csak a honaljkutyatokat, aztan majd vallonhanylak titeket nyaron a villamoson.

2013. febr. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/123 anonim ***** válasza:
13%

Én még a férjemtől is elválnék :) Na jó csak vicceltem:)

Válóok nem lenne, de biztos zavarna férfi létemre, hogy ott fekszik alattam a nő, a keze a feje felett, és a szőrt látom miközben szexelünk..

A férjem is borotválja a hónalját, mert úgy esztétikusabb, szerintem izzadás szempontjából sem mindegy. (de ha a lábát borotválna az már válóók lenne:D)

2013. febr. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/123 anonim ***** válasza:
87%
A nemiszervek teljes szorteleniteni valóban divat. A hónapja es a láb szortelenitese pedig csupan azert, mert vizualisan szebb elmeny, semmi koze az igenyesseghez. Az igénytelenség másban nyilvánunal meg, a szemelyes higienia hiányaban.
2013. febr. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/123 anonim ***** válasza:
60%

Divat???

Divat van az utcan, a boltokban, a kifuton, na de a furdoszobaban es a haloszobaban??

Ez NEM DIVAT! Jo esetben 2 ember latja a nemi szervet: a parom es en.

Ebben hol a divat?


Egy cseppnyit gondolkozzatok mar. Ha divat lenne, korbemutogatnatok a varosban, megsem teszitek. Nem divat.

2013. febr. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/123 anonim ***** válasza:
100%

Itt megint mélyebben gyökeredzik a probléma!

Mint annyira sok ehhez hasonló kérdésnél.

Ha a kapcsolatotok rendben lenne, akkor eszedbe sem jutna a válás egy ilyen dolog miatt, hanem kompromisszumra tudnátok jutni. HA nem tudtok dolgokban megegyezni az már lehet válóok, mert idővel egyre több olyan probléma fog felmerülni, amit közösen kellene megoldani, de nem sikerülhet ilyen hozzáállással.


Egy nagy jel: rejtegeti magát előled az asszony (te írtad, hogy dugdossa a hónaljszőrét), ez szerintem óriási gond.


25/N

2013. febr. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/123 anonim ***** válasza:
65%

Aki azt mondja, hogy divat, azt hiszi, a "divat" egy csúnya szó, és ha valamit ezzel definiál, akkor ő sokkal nagyobb ember lesz, hisz nem követi a divatot.


Tudjátok, mi divat manapság? Pl. az okostelefon. Ennyi erővel akinek okostelefonja van, az is majmolja a nyugatot.

2013. febr. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/123 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem igenis divat! Amikor anyukám fiatal volt, akkor senkit se zavart a hónaljkutya, akkor az volt a divatos. Van is anyukámról egy halom bikinis kép, ahogy pl. beletúr a hajába, és ott ugatnak a méretes szőrpamacsok. És apukám már akkor is odavolt érte meg vissza, ő készítette róla ezeket a fotókat. Apukámnak meg pl. szőrös a háta (is), és soha nem jutott eszébe az, hogy ez bárkit is zavar. De most a legtöbb fiatal férfi még a mellkasát is gyantáztatja. Miért? Mert ez megy az Old Spice reklámokban meg a filmekben... Keresni kell a szőrős mellkasú férfit a médiában... Ugyanez volt akkor is, amikor divatba jött a hónaljkutyák eltávolítása, csak azt már annyira megszoktuk, hogy sokaknak, mint pl. nekem is, ez a természetes.


Ez a cikk pl. 2009-es, és fazontrendekről, a szőrtelenítés divatjáról ír: [link]


Ez pedig 2008-as, címe: Nem divat a hónaljkutya [link]


Szerintem -hogy a kérdésre is válaszoljak- a hónaljkutya önmagában nem válóok, de a megfelelő kommunikáció hiánya, az egymástól való eltávolodás már elég nagy probléma még akkor is, ha csak "néhány" szőrszál okozza. Komoly gondok lehetnek még ebből, ha a feleség nem adja be a derekát, hanem makacskodik. Én megértem, ha valakinek ez gusztustalan, azt is, ha valaki szereti a hónaljkutyáit, de azt nem igazán, hogy miért nem lehet legalább néha likvidálni a blökiket, főleg egy férj kedvéért. 26N

2013. febr. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/123 anonim ***** válasza:
71%
Véleményem szerint itt egyáltalán nem az a fő probléma, hogy szőrös vagy nem szőrös. Az csak egy mellékes tényező. Az igazi gond, hogy a férfi fejében megfordult, hogy emiatt elválna, a nőben meg nincs annyi, hogy leszedje a szőrt, hogy a férjének tessen. Mindkét fék hibás, nem tudnak megegyezni és ez nagy baj. Itt a házasság van válságban, a szőr meg akinek tetszik tetszik, akinek nem nem. A kérdező sem arra volt kíváncsi, hogy kinek tetszik a szőrös hónalj, hanem hogy ez válóok lenne-e. Kedves kérdező, hogy válaszoljak is: nem, nem lenne válóok, az viszont igen, hogy az asszony ennyire semmibe veszi az igényeimet.
2013. febr. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/123 anonim ***** válasza:
59%

#95 - "Ez NEM DIVAT! Jo esetben 2 ember latja a nemi szervet: a parom es en. Ebben hol a divat?" - picit el tetszel tájolva lenni, a divat nem csak a külsőségekben van jelen, hanem pl. a gondolkodásmódban is... és igazándiból az a sokkal gázabb, mint ha valaki csak a külsőségekben követi a divatot... itt a témát valójában a testiség kultusza, túlértékelődése jelenti, amivel nyilván tiszta véletlenül:) jól korrelál az, hogy ma az abszolút illegál drog-fegyver-nő-kereskedelem után az egészség-, és szépségipar a legprofitábilisabb, és 20 év alatt kb megduplázódott, hogy a fizetésünk hány százalékát költjük ilyesmire, átlagban.

A szánalmas meg az, amikor valakinek a külsőség többet számít, mint az, hogy pl. képes-e értelmesen elbeszélgetni az adott másik emberrel. Vagy amikor a külsőségben a divatot, trendeket követőről kiderül (és igen gyakran kiderül) hogy a belső tulajdonságaiban is az, és hát önmagában némi szőr vagy annak hiánya tényleg nem számít semmit, de pl. a karrierizmus, maximalizmus, törtetés trendjeinek, divatjának követése már tényleg alapban hiúsíthat meg egy párkapcsolatot. Alkalmi kapcsolatokban persze számítanak a külsőségek is, de minél inkább a tartós kapcsolatról beszélünk, annál inkább az jelenti az igényességet vagy igénytelenséget, hogy mi van az emberben belül... mert hát az ember mi a fenét kezdjen egy akár rendkívül mutatós ellenkező nemű személlyel, ha az teszem fel ostoba, undorodik a munkától, becstelen, törtető, rasszista, vagy ilyesmi...

2013. febr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!