Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nejed nem akarná borotvál...

Ha a nejed nem akarná borotválni a hónalját az nálad válóok lenne?

Figyelt kérdés
2013. febr. 12. 22:37
 71/123 anonim ***** válasza:
96%
Hány éves a feleséged?
2013. febr. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/123 anonim ***** válasza:
22%

Durva ekcemam van, megis siman tudok epilalni...

Az ekcema csak kifogas.


Az en szememben undorito es igenytelen, nem is no az olyan, aki nem szortelenit.

2013. febr. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/123 anonim ***** válasza:
56%

Nálam az lenne válóok, kedves Kérdező, ha birka módra követni kezdene divatokat, meg úgymond "elvárásokat", ahelyett, hogy saját egyénisége és saját véleménye lenne... az elvárásoknak való megfelelési kényszert mindig is főbűnnek tartottam...

Én nem vagyok látens pedo, hogy a másodlagos nemi jelleg (aminek egyik külső jele a testszőrzet) eltüntetése hozzon lázba, se divatmajom, aki aszerint ossza az embereket "igényes" és "igénytelen" kategóriába, hogy mennyire hajlandó trendi lenni. Nálam az az ember igénytelen, aki ostobenkó, és ezzel nem is hajlandó mit kezdeni... az a hervasztó, ha megszólal egy IQ-light, és nem egy szőrpamacs:)

Szóval nem, nem vagyok Ken, hogy Barbit keressek...

2013. febr. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/123 anonim ***** válasza:
63%
Akkor ne borotválja, hanem menjen el lézeres vagy ipl-es szőrtelenítésre. Az nem ingerel semmi szövetet, csak kihal a szőr. És nem is drága. Én megcsináltattam, de nem egyszerre kellett kifizetni sokat, hanem 2-3 havonta 5000 forintot, mivel jelentősen lecsökken a szőrök száma és annak növekedési ideje. Ennyi havonta meg bőven kibírható még nagyobb összeg is, ha legalább egy minimális színvonalon éltek. Szerintem undorító a hónaljszőr és sokkal jobban izzad tőle az ember.
2013. febr. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/123 anonim ***** válasza:
63%

A házasságban (párkapcsolatban) nem az a fontos, hogy a párunk jól érezze magát?? Ha egyszer megszerettük, akkor ilyen apró-cseprő dolog miatt kell eldobni?

A feleséged így érzi jól magát.

Felszínes egy hapsi lehetsz...


24N

2013. febr. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/123 anonim ***** válasza:
21%
Hát akkor kedves utolsó bámuld és szagold az izzadságtól csöpögő hónaljkutyákat nyáron 40 fokban a 7-es buszon.
2013. febr. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/123 anonim ***** válasza:
34%
Most már utolsó előtti.
2013. febr. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/123 anonim ***** válasza:
76%
Igazán guszta: [link]
2013. febr. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/123 anonim ***** válasza:
31%

#78, hát milliószor inkább ez, mint egy olyan nő, aki hagyja magát manipulálni a tömegmédia által... tudod, aki ebben a nyugatot majmolja, az sanszosan minden másban is...

Egy embernek legyen saját egyénisége, és a testszőrzetről IS aszerint döntsön, hogy neki magának mi a jó, és ne másoknak akarjon görcsösen megfelelni...

2013. febr. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/123 anonim ***** válasza:
29%

Akkor mondjad a nőidnek, hogy a fogukat se mossák meg ne is fürödjenek!

Azok is csak "nyugati" manipulációk meg a multik azokon is jól keresnek!


Menjél aztán játsszál a kutyáiddal!

Gyomor forgató vagy!


Édes Istenem...és 2013 van?!:))

2013. febr. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!