Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nejed nem akarná borotvál...

Ha a nejed nem akarná borotválni a hónalját az nálad válóok lenne?

Figyelt kérdés
2013. febr. 12. 22:37
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/123 anonim ***** válasza:
27%

A nem teljes csupaszság nem egyenlő a bozonttal! Hanem pl csak egy kis csikót hagynak meg ami egész rövidre van vágva.


Úgyhogy ne örülj!

Nem lesz a bozontos bull "divat" már soha!

2013. febr. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/123 anonim ***** válasza:
56%

A szőrtelenítés divat, és az iparnak kedvez.

Aki undorodik a szőrtől az azért teszi mert már a csupasz világba született, vagy átmosták az agyát.


A feleséged egyszerűen nem halad a korral, ahogy írták is.

Én is imádok szembe menni a mostani idióta divattal, de a szőrtelenítést természetesen nem hagyom ki.

A hónalj és a láb! szőrtelenítése mára az alap higiénia része, nőknél!!

A többi divatmarhaság.


Egy csupasz férfitól röhögnöm kell. Ugyanígy azokon a nőkön akik már a felkarjukról is eltüntetik a pihéket.

De azt én is igénytelennek tartom ha egy középkorú, vagy annál fiatalabb nőnek ugat a kutya a hónaljában.


Ahogy mennek az évek, változnak a társadalmi elvárások, és mostanra már alap dolog hogy felnőtt nő szőrtelenítsen...


Ha férfi lennék válóok ugyan nem lenne, de biztosan befizetném az asszonyt egy végleges szőrtelenítésre.

Jelen helyzetben az lenne válóok, ha a férjem megzakkanna és leborotválná magát :)


Btw, nekem is ekcémás a testem, a lábam és a hónaljam is.

Epilátor nálam tökéletesen bevált, még csak ki sem üti a bőröm. 22/N

2013. febr. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/123 anonim ***** válasza:
88%
hány éves?
2013. febr. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/123 anonim ***** válasza:
21%

"Aki undorodik a szőrtől az azért teszi mert már a csupasz világba született, vagy átmosták az agyát."


Vagy csak mert sima undort érez, minden ok nélkül, mint mások a pókok, kígyók, vér, tű láttán... ?


Egyébként érdekes szerzet vagy, amit te is csinálsz, azt társadalmilag elfogadottnak nyilvánítod, ami meg nem tetszik, azt lehülyézed. Logika nem sok van benne.

2013. febr. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/123 anonim ***** válasza:
41%

Divat lenne, hogy undorok az átizzadt, csapzott, bűzös szőrzettől? Ez esetben inkább vállalom, hogy azzal 'vádoljon' bárki, hogy divat őrült vagyok, de nem szeretném megérinteni - akár barátom, akár férjem, de még a gyerekem - hónaljszőrét sem.

A barátom borotválja magát hónaljban, és a nemi szervénél is. El tudnám képzelni milyen illúzióromboló lenne, ha épp kényeztetném orálisan, és a szőrszálakat félre köpködném..

Vagy másik példa: szeretünk eljárni táncolni, most épp olyat tanulunk, amiben egyszer csak felkap a hónom aljánál fogva és úgy pörget meg. Én rókáznám le magam, ha az áthevült tánc közben csimbókokba kellene belekapaszkodnia.


Visszamehetünk amúgy mindig oda, hogy bezzeg régen mi volt..

Bezzeg régen barlangba laktak az emberek, nem fürödtek, fogat nem mostak, hátsót nem töröltek.

De egye fene, ne legyen ennyire régi példa. Vegyük csak azt, hogy az úrinők sem mostak hajat sem, hanem ha úgy érezték, hogy már viszket, vagy bántja a tetű, akkor az erre célra tartott tűvel megvakarták.

Hangoztathatjátok itt, hogy bezzeg a régi értékek, megnézném melyikőtök élne újra így, és mennyire tolerálná a környezetetek a szutykos bőrötöket és a szagotokat.

2013. febr. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/123 anonim ***** válasza:
39%

"Egyébként érdekes szerzet vagy, amit te is csinálsz, azt társadalmilag elfogadottnak nyilvánítod, ami meg nem tetszik, azt lehülyézed. Logika nem sok van benne"


Nos, ebben nincsen logika.

Én azért szőrtelenítem magam mert társadalmi ELVÁRÁS, ahogy ki is fejtettem.

Természetesen attól még nagy marhaságnak tartom, de mivelhogy elvárás, így kénytelen vagyok igénytelennek titulálni aki nem teszi.


Azt ugyan ne várja el már senki kötelező jelleggel hogy egy férfi lecsupaszítsa magát, vagy egy nő borotválja a p.náját...

2013. febr. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/123 anonim ***** válasza:
80%

Aki még mindig a hónaljszőrön pattog, az tud értően olvasni?


"A hónalj és a láb! szőrtelenítése mára az alap higiénia része, nőknél!!

A többi divatmarhaság. "


Vagy már az is kiment a divatból? :))

2013. febr. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/123 anonim ***** válasza:
20%

"Azt ugyan ne várja el már senki kötelező jelleggel hogy egy férfi lecsupaszítsa magát, vagy egy nő borotválja a p.náját..."


Miért? Gondolj bele, a hónalj -és lábszőrtelenítés elterjedése is egy FOLYAMAT volt. Nem úgy volt, hogy egy nap felébredtek, és kihirdették, hogy mától ki van közösítve, akinek szőrös a csülke.


A nemi szerv szőrtelenítés is egyre gyakoribb, és ugyanígy lehet, hogy egy szép nap olyan lesz, mint a lábborotválás.


Nagy segítség ilyenkor a hozzád hasonló sok félszeg birka, akik nem merik vállalni, hogy nekik kell a szőrös láb, hanem könnyek közt az elhullott szőrt siratva leborotválják azt.

2013. febr. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/123 anonim ***** válasza:
40%
Ekcema. Nekem kijött a borotvalastol. Mindenütt....Nem az elso alkalommal, hanem több mint 10 év utan. Semmit nem tudok használni, se borotvat, se krémet, se gyantat. Égővörös, borzalmasan viszketo foltok jönnek ki rajtam, ha megis megpróbálom. Hat akkor mar inkább a szőr. A partnereket nem zavarja, pedig meg a lábam is szőrös.... Igaz, nem mutogatom, nyáron is takarom magam, pont az ilyen "milyen igénytelen egy nő" emberek miatt.
2013. febr. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/123 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem undorító a szőr,remélem,nemsokára a férfiak is olyan kényszer alatt lesznek,hogyha nem borotválják,akkor visszataszítónak fogják tartani őket.De attól még nem válóok.Az azért már elég abszurd,hogy egy hónaljkutya miatt váljatok el.
2013. febr. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!