Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nejed nem akarná borotvál...

Ha a nejed nem akarná borotválni a hónalját az nálad válóok lenne?

Figyelt kérdés
2013. febr. 12. 22:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/123 anonim ***** válasza:
88%
Dehogy lenne válóok... A szeretet nem a hónaljborotválásról szól. De miért nem akarja? Lehet gyantázni is és akkor nem kell olyan sűrűn.
2013. febr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/123 A kérdező kommentje:
Mert szerinte így kényelmes ilyeneket mond. Meg minek azt. Meg ő nem akar ezért rakos lenni mert mi van ha kiserítik hogy az ott irritálja a szöveteket stb. És mutogat régebbi képeket pl bálint antóniárol és hogy ez csak egy divat. De már szóvá tették mások is és cikinek érzem.meg máshol se akarja borotválni mert neki igy kényelmes
2013. febr. 12. 22:43
 3/123 anonim ***** válasza:
86%

Ez nehéz kérdés. Felszínes dolognak hangzik ilyen dolog miatt elválni, de gondolom senkinek sem esik jól hogy az egykor kívánatos partnere igénytelen feleség lett.


Ha te vagy a nő akkor próbálj meg "kedveskedni" ezzel a férjednek.


Ha férfi vagy akkor szerintem jogos az elvárás, de akkor neked is példát kell mutatnod, próbáld meg nem elereszteni magad.

2013. febr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/123 anonim ***** válasza:
43%
Nagyon undorító és kiábrándító amikor egy nő nem borotválja a hónalját. Lehet képmutatás de nekem válóok lenne, nem lenne gusztusom a pamacsát fogdosni szex közben.
2013. febr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/123 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem akarnám borotválni, de megtudnám, hogy a párom ilyen kérdéseket ír ki, az válóok lenne.
2013. febr. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/123 anonim ***** válasza:
61%

Vegyél neki gyantát és kérd, hogy próbálja ki.

Ha már ott van előtte biztos kipróbálná.

Utána pidig dicsérd, hogy milyen szexi lett.

Hátha kedvet kap tőle.

2013. febr. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/123 anonim ***** válasza:
83%

Nyilván a házasság előtt sem borotválta. Vagy hipp-hopp meggondolta magát...egyszercsak?

Elvenni nem kellett volna, ha zavar :) Bár akkor meg azt kérdeznéd, hogy "kidobjam a nőt, ha nem borotválja a hónalját?"

2013. febr. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/123 anonim ***** válasza:
68%
Nem lenne.Én utálom a szőrt,a barátom nem borotválja magát és mégis szeretem így.:)
2013. febr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/123 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ez generáció függő. Anyukám (53) egyszer legyantáztatta a hónalját és apa (62) teljesen kiakadt, hogy miért... Nekem meg alap, hogy járok gyantáztatni, mert most ez a divat. Válóoknak szerintem kevés, meg kell vele beszélni, hogy miért nem akarja és hogy neked sokkal jobban tetszene úgy, kívánatosabbnak találnád, stb. 26N
2013. febr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/123 anonim ***** válasza:
7%
9-es valamit félrenéztél, nem ez volt a kérdés.
2013. febr. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!