Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nejed nem akarná borotvál...

Ha a nejed nem akarná borotválni a hónalját az nálad válóok lenne?

Figyelt kérdés
2013. febr. 12. 22:37
 81/123 anonim ***** válasza:
25%
Ti nők ezt nem értitek, nekünk férfiaknak ez egy nagyon fontos pont az igényesség terén, ha a nő hónaljborzas. Egyszerűen undorító.
2013. febr. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/123 anonim ***** válasza:
25%
A férjemnek az lenne.-
2013. febr. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/123 anonim ***** válasza:
34%

"Ha a kezei ekcémásak (allergiás bőrbetegség), akkor máshol is érzékenyebb lehet a bőre"


Durva ekcémám van,gyantát nem is birja a bőröm,de kismillióféle borotva van érzékeny bőrre,simán megoldható,nem tudnám meghagyni a szőrt magamon,fujj.


Ez egy hülye kifogás,csak kisérletezni kell,nem felfázásra fogni,nem a szőr véd meg...


Szőrtelenitek mindenhol,én is elvárom a páromtól,hogy intim részen és hónaljban tegye ő is .


Orálszex szokott lenni? (mármint te őt)

Te csupasz vagy?

2013. febr. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/123 anonim ***** válasza:
56%

"Édes Istenem...és 2013 van?!:))" - bizony az van... az a 2013, amikor az agymosott kis divatmajmok bebeszélik maguknak, hogy a külsőségen meg a pénztárca teltségén műlik egy párkapcsolat, aztán ott rinyálnak kórusban szegények, hogy nekik azért nem jut pár mert... (nem tudnak eléggé megfelelni az agyukba kúszott ideáknak...)


De még jáccásiból sem próbálnák meg egyszerűen önmagukat adni... hát kérlek hölgyek-urak, aki szeret szenvedni, az tegye, saját maga ellenében egyetlen embert sem lehet megváltani... én mertem önmagamat adni, lett is párom, jól is vagyunk egymással... beteg elvárások nélkül...

De aki szeret szenvedni, annak én nem fogom egyetlen pillanatát sem elrontani, tessen csak nyugodtan a "nem vagyok elég trendi, nem elég kocka a hasam, nem elég nagy a mellem, nem elég vastag a pénztárcám" körben pörögve szenvedni...

Azután majd pár év múlva elég rájönni, hogy a kapcsolat halála nem ezek közt keresendő, hanem pont az elvárásokban...

2013. febr. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/123 anonim ***** válasza:
29%

Akkor majd önmagamat adom: nem szőrtelenítek sehol, nem vágatok hajat, nő ahogy nő, nem pótlom a kihúzott fogamat, nem mosakszom, nem is manikűrözöm, szemöldököt sem igazítok.


Persze, biztos találtál egy hozzád hasonlóan igénytelen párt magadnak.

2013. febr. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/123 anonim ***** válasza:
35%

Édes Istenem, mennyit röhögtem a válaszokon... Egyesek tisztában vannak mit írkálnak?! Manipuláció meg agymosás?! Jó hogy ki nem találjátok hogy a szőrtelenítés az ördög találmánya... Mit kell ezt felfújni? Divat, a kereskedők és a média agymosása, aha, persze. Van aki nem borotválja és van aki igen. Ennyi. Én sem azért borotválkozom mert agymosott lettem, hanem mert ha nem tenném, előbb beizzadnék, büdösödnék. Ez tény emberek. Divat, ide vagy oda. Hiába igényes az ember, ahhoz hogy ne legyen büdös, napi 2x kéne zuhanyozni... Arról már ne is beszéljünk hogy amikor az asszonynak meg van és ott van alúl a csubakka.. És ha ezek mellett nem tampont, hanem betétet használ.. Hát még a gondolat is elborzaszt.


A kérdésre válaszolva ha nekem feleségem lenne én meg pasi, nem lenne válóok, de a libidóm vele szemben a béka segge alatt lenne.

2013. febr. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/123 anonim ***** válasza:
86%

Ez totál egyénfüggő. Egyik érv sem mindenható. Én nő vagyok, lent szőrös, irtóra nem jön be a csupasz "alj". De ettől nem vagyok kevesebb, mint aki szerint a szőrös gusztustalan, csak másképp gondolkodom. Elképesztő, mennyire nem bírunk/merünk másképp gondolkodni. Fel sem tűnik a nagy többségnek, hogy mindig az aktuális divat az igényes.

Amúgy hónaljszőr és hónaljszőr között is van különbség. Szerintem nem gusztustalan, de én szedetem. Nem bírok ellenállni a divatnak. De valamiért így lettünk teremtve, ne felejtsük.

2013. febr. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/123 anonim ***** válasza:
24%

84-es! Szerintem másszál vissza a fára!


Egyébként már egyszer a kérdésben leírtam, hogy ez nem egy mai divat!

Több mint 2000 éves "divat". Aki nem hiszi járjon egy kicsit utána (pl: Google).

Úgyhogy elég gyenge védekezés a szőrösség mellet, hogy ez csak egy mai divat!

2013. febr. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/123 anonim ***** válasza:
82%

Néhányan itt vastagon keverik a szezont a fazonnal!


Az, hogy valaki nem borotválja a hónalját, lábát, vagy az intim testrészét, NEM IGÉNYTELENSÉG! Igénytelenség az, ha büdös, ha koszos, ha nem mossa, magarán ha nem ápolja!


Amúgy meg ha neked ez akkora nagy probléma, válj el! Jobban jár a feleséged!!!

2013. febr. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/123 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem a hajszőrzetet is le kell borotválni, mert undorító szőr az is, csapzott, ázott, büdös tud lenni a fej tőle, igénytelen, aki nem szedi le a fejéről azt a sz*rt! :D
2013. febr. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!