Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akkora baj, ha valaki...

Miért akkora baj, ha valaki megüt egy nőt?

Figyelt kérdés

Még az elején tisztázzuk, hogy én is nő vagyok.


Több olyan kérdést olvasok itt is, hogy valakit megütött a párja (teszem hozzá, néha teljesen jogosan!), azért senki sem tűr a végtelenségig, én sem tenném. Főleg akit pillanatok alatt fel lehet idegesíteni. Egy pofonból olyan dolgot csinálnak, mintha gyilkosság történt volna. Én úgy vagyok vele, hogy ha megérdemli, akkor megérdemli. IGEN, VAN AMIKOR MINDEN OK NÉLKÜL ÜT MEG, AZ NEM HELYES, de sokszor a nő a hibás. Engem még nem ütött meg férfi, még apám sem de ha tudom, hogy én idegesítettem vagy valami, akkor nem csinálnék belőle ügyet, mert tudom, hogy az én hibám is. Mindenki elítéli a férfit, de hogyha a nő üt meg egy férfit akkor az akárhonnan nézzük megérdemli. De miért? Egyáltalán miért kell egy pofonból akkora nagy ügyet csinálni? Még egyszer mondom, nem minden esetben helyes.


Ui: Ha egymást akarjátok meggyőzni vagy veszekedni szeretnétek, kérlek privátban tegyétek! Köszönöm!


2013. febr. 5. 21:37
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim válasza:
29%
Azért mert ha férfi megüt egy nőt, az nem FÉRFI! Ugyanis nem egy súlycsoport. Olyan mintha gyereket verne. De ha a nő nagydarab izmos akkor az más, az vissza tud ütni.
2013. febr. 6. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:
100%

Alapból az nem helyes, ha egy ember bánt egy másikat. Gyerek-gyerek, gyerek-felnőtt, felnőtt-felnőtt, egyik esetben sem!!! Ha valaki annyira szerencsétlen, hogy nincs a kezében más eszköz a konfliktus rendezésére, akkor csapja földhöz saját magát, de ne mást bántson. Nincs olyan, hogy kiérdemli valaki. Ha valaki annyira idegesít, hogy nem lehet elviselni, ott kell hagyni a fenébe és kész.

Butaságokat gondolsz, kérdező!


24N

2013. febr. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
77%

SENKINEK nem megengedett, hogy pofozkódjon. Nemtől, kortól függetlenűl!!!NINCS olyan, hogy valaki "túlfeszíteni a húrt"! Ha már ennyire túlfesziti valaki a húrt az épp elég a szakitáshoz, váláshoz bármihez! Ha az egyik ember, ezt képes kihozni a másikból, nincs már keresni valójuk egymást mellett!!! Aki kioszt egy pofont ne bocsánatot várjon, ő maga lépjen le... mi keresni valója van olyan valaki mellett aki a lehető legrosszabbat hozza ki belőle?

ÖNKONTROL! Még ha megis érdemelné a pofont az illető SAJÁT MAGAMRA való tekintettel nem űtöm meg! Egészegyszerűen ott kell hagyni! Egyszer s mindenkorra!!!

Nincs értelme kapcsolatban lenni valakivel aki a legrosszabbat hozza ki belőlem! Ennyi!!!

2013. febr. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:
18%

Egy volt barátom csikizett és már inkább idegesitett mint h vicces lett volna. Kértem h hagyja abba,de nem már elég ideges voltam miatta és mondtam neki h menj anyádba... Abba hagyta meg fel is pofozott. Az anyukája nem élt neki,nem is ismerhette őt.

Szerintem jogosan pofozott fel...

Vannak helyzetek amikor meg érdelmik a nők

2013. febr. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
35%
Tesómat is felpofozta már a párja. Mentünk vidékre le 3an busszal,de rossz helyen szálltunk le. Tesóm kiborult és csak sikonyált itt ragadtunk a semmi közepén. Időközbe megoldottunk h jöjjenek értünk,de tesomnak hiába magyaráztunk csak obégatott továvv. Akkor barátka lekevert neki egyet. Abba hagyta a rinyálást,20 perc mulva már mindenkihez normálisan szólt
2013. febr. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
91%

"Vannak helyzetek amikor meg érdelmik a nők"


Ha hisztiznék, és kapnék egy pofont a férjemtől, átrepülnék a szobán.

Ha a férjem hisztizne, és kapna egy pofont tőlem, röhögne.


Ha pár agymosott szerint néhány nő megérdemli, akkor néhány férfi is, viszont a férfiaknak ez nem akkora büntetés, mint a nőknek. Akkor le kell őket sokkolni, vagy paprikaspray-vel lefújni, ha hisztiznek?

2013. febr. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:
0%

Itt nem az ütés mértékéről van szó és erejéről, hanem, hogy egyes nők KÉPTELENEK FELFOGNI, hogy igenis van olyan, hogy az ember nem tud mit csinálni és üt. Tovább megyek! Nem érzik, mikor kéne befogni és nem tovább idegelni a másikat!

Ellenben ők aztán meg vannak arról győződve, hogy nekik szabad felképelni a férfit, ha az rákiabál, hogy maradj már csöndben vagy megcsalja vagy akármi.

20N

2013. febr. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:
0%

9-es kért példát, hát tessék:


Pl a nő ráugrik a pasi hátára és karmolja, marja, üti ahol éri. Ilyenkor kérdem én, mi a teendő? Várjuk meg amíg hülyére ver minket majd próbáljunk az őrült lelkére hatni? Vagy esetleg várjuk meg amíg kést ragad és intelligensen vérezzünk el? Hozzáteszem a férfi nem bántotta, csak leleplezte a titkos viszonyát.


Vagy pl terhes nő hormonális hisztirohamában üvöltve kitalálja, hogy most világgá megy egy szál hálóingben és papucsban a mínusz 15 fokos havas éjszakán. A kapuban éritek utol, karon fogjátok de visszaüt...


Nem kenyerem az erőszak, de ilyenkor mit csináltok? Intelligensen lerázzátok, megkötözitek? Az sem sokkal jobb, hát még ha megfagy terhesen az árokparton.


Inkább egy pofon, aztán indulás befele, mert kapsz még egyet.


Persze nem megoldás az erőszak, de ha hagysz valakit meghalni, ahelyett, hogy végső megoldásként megpróbáld egy óriás pofonnal észhez téríteni, az se lesz szebb megoldás.


Ezek most nagyon szélsőséges példák voltak, de igen is előfordulnak! Természetesen nem a hideg vacsorára gondolok.

2013. febr. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
100%

"Nem érzik, mikor kéne befogni és nem tovább idegelni a másikat!"


De épp ez a lényeg! A nő vigyázzon a szájára, mert bármikor beverhetik, a férfi meg mondjon, amit akar? A férfiaknak soha nem mondja senki, hogy tudják, mikor kell befogni, mert az, hogy a nő felpofozza őket, nem akkora büntetés, mint a nőknek a férfi ütése.

2013. febr. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:

A 32. ÉS 35. válaszoló már leírta a véleményemet.

Ismételni nem akarom. De sok nő szégyell segítséget kérni,talán pont az olyanok miatt, akik úgy gondolják, néha megérdemeli a nő a pofont. A vert nők szégyenkeznek..

Sok diplomás, jól szituált férfi veri a feleségét, barátnőjét, akiről a környezete nem is feltételezi.

Nem hisznek (nem akarnak) hinni a bántalmazottnak, nert szerintük ez a férfi nem is lenne képes rá.

A megvert, megalázott nő pedig magyarázkodjon?

Válasz, biztos megérdemelte, hiszen a férfi olyan kedves.

De nem otthon, a gyengébbel.

2013. febr. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!