Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akkora baj, ha valaki...

Miért akkora baj, ha valaki megüt egy nőt?

Figyelt kérdés

Még az elején tisztázzuk, hogy én is nő vagyok.


Több olyan kérdést olvasok itt is, hogy valakit megütött a párja (teszem hozzá, néha teljesen jogosan!), azért senki sem tűr a végtelenségig, én sem tenném. Főleg akit pillanatok alatt fel lehet idegesíteni. Egy pofonból olyan dolgot csinálnak, mintha gyilkosság történt volna. Én úgy vagyok vele, hogy ha megérdemli, akkor megérdemli. IGEN, VAN AMIKOR MINDEN OK NÉLKÜL ÜT MEG, AZ NEM HELYES, de sokszor a nő a hibás. Engem még nem ütött meg férfi, még apám sem de ha tudom, hogy én idegesítettem vagy valami, akkor nem csinálnék belőle ügyet, mert tudom, hogy az én hibám is. Mindenki elítéli a férfit, de hogyha a nő üt meg egy férfit akkor az akárhonnan nézzük megérdemli. De miért? Egyáltalán miért kell egy pofonból akkora nagy ügyet csinálni? Még egyszer mondom, nem minden esetben helyes.


Ui: Ha egymást akarjátok meggyőzni vagy veszekedni szeretnétek, kérlek privátban tegyétek! Köszönöm!


2013. febr. 5. 21:37
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 A kérdező kommentje:
A másik az, hogy "aki egyszer megtette, máskor is meg fogja". Miért? Ha megbánja akkor nyilván tanul belőle, és még csak eszébe sem jut.
2013. febr. 5. 21:38
 2/67 anonim ***** válasza:
98%
Írod, hogy téged még soha nem ütött meg senki. Pedig az ugye nem igaz, hogy rád még soha senki nem volt ideges?
2013. febr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem eleve nem kéne senkit sem megütni, mert számtalanszor be lett már bizonyítva, hogy az agresszió nem vezet semmire se férfi, se nő közt.

Egyébként azért nagy baj, ha valaki megüt egy nőt, mert főképp az erkölcsel függ össze a dolog.

2013. febr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 A kérdező kommentje:
Nyilván idegesítettem már fel valakit, de nem ütött meg senki, mert nem pattanásig idegesítettem. Amúgy is ha látom valakin, hogy nagyon ideges akkor inkább békén hagyom, nem idegesítem még jobban, ha férfi, ha nő.
2013. febr. 5. 21:42
 5/67 anonim ***** válasza:
98%

Aki állat, az verekszik.


Aki ember, az meg a maga érdekében lerázza azt, aki idegesíti.

2013. febr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
82%
Mert megvan hozzá a kellő intelligenciád neked is és a környezetednek is. Akiket a kérdésedben említesz, ott legalább egyik oldalon hiányos ez a képesség.
2013. febr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
87%
Jaj, most ez, legutóbb meg a "Miért fújják fel az emberek a megcsalást?" Szintén nő írta. Mi a franc van mostanában veletek?
2013. febr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
98%

Na pontosan itt kezdődik a baj...amikor a nő bebeszéli még magának is, hogy nem probléma, mert biztos ő a hibás és megérdemli.

Ilyen nincs!!!!!

2013. febr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
97%
Megkérhetlek, hogy mondj egy példát amikor helyes, és máshogy nem lehet megoldani?
2013. febr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
98%

Na látod, van akait nem kell nagyon sem idegesíteni és üt, na ezért...szerencséd van, hogy nem találkoztál ilyennel.


Másrészt, gyengébbet nem ütünk meg..az uralkodás, nyomás gyakorlás..persze aki nem olyan okos az üt.


Az ütlegelő is hátat fordíthatna annak aki idegsíti, ő mégsem ezt teszi hanem üt.


Magánvélemény: Aki egyszer üt, az ütni fog és egyre nagyobbat...Amikor éppen nem üt, akkor lelki terror van..csak adott estben a bántalmazó észre sem veszi, mart a hatása alatt van a bántalmazónak. Ez egy pszichológiai játszma...

2013. febr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!