Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is akkora baj ha...

Szerintetek is akkora baj ha magyar embernek nem magyar parja van? Es ezt hogyan lehet elfogadtatni a szulokkel?

Figyelt kérdés

Ez az elso komolyabb kapcsolatom, a tobbi csak szorakozas volt igy nem is nagyon volt szuloknek bemutatas de akinel volt azok normalisan fogadtak, a mostaniak nagyon kiakadtak ami amugy nem zavar annyira de szeretnem hogyha nem lenne harag kozottunk. Ugy beszeltuk meg,hogy karacsony egyik napjat nalunk a masikat naluk toltjuk de csak o volt nalunk mert a szulei nagyon elleneztek az egeszet, foleg az apja. Nagyon szegyenli oket. Nem szivesen beszel roluk. En nem akarom megjobban rontani a kapcsolatukat de hulyeseg lenne miattuk nem talalkozni. Nem is ertem. 10 honapja vagyunk egyutt es meg az elejen mutattuk be egymast de az volt eletem egyik legrosszabb napja. Mikor fogadjak majd el hogy szeretjuk egymast?

17/L

18/F


2012. dec. 25. 23:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Mert milyen a párod?
2012. dec. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen beszűkült látókörű primitív nagymagyarokkal ne foglalkozzatok, ilyenek mindig lesznek körülöttetek amíg ebben az országban vagytok.

Ehhez sajnos hozzá kell szokni, de tapasztalatból mondom, hogy hozzá lehet.

Sajnálatos hogy pont a szülei is ilyenek, de ez egy olyan dolog amivel nem lehet mit kezdeni, csak rájuk hagyni, és nem foglalkozni velük.

Vegyétek körbe magatokat olyan emberekkel, akik kicsit nyitottabbak a világra, a többi pedig akár meg is pukkadhat :)

2012. dec. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
28%
Ha nem cigany nincs baj :d
2012. dec. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Roma,mi?Az a baj,hogyha egy roma véletlenül rendes,azt lehúzza a többi,aki tör zúz az utcán és megkeserítik az egész ország életét,ezért a normálisakkal is előítéletes mindenki.Ezzel nem tudsz mit tenni.
2012. dec. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Most ki milyen nemzetiségű eben a történetben, mert szerintem a kérdező az aki nem magyar.
2012. dec. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
O magyar, en neger de ugy hogy apum is magyar. Nekem kicsit fontos lenne a jo kapcsolat az anyosapos jelolttel. De akkor ezek szerint nem sokat lehet tenni :s
2012. dec. 26. 00:16
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ti egymást választottátok, nem egymás szüleit. Erre majd ők is rájönnek, ha ilyenek miatt hanyagoljátok őket.
2012. dec. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

szerintem részben a kulturális különbségek miatt szokták azt gondolni a szülők, hogy gond lehet(ezt nehéz megfogalmazni, hogy mit jelent). viszont ha jól értem kulturális értelemben te magad részben magyar vagy nem?(tökéletesen írsz legalábbis)


másrészt meg lehetnek valakiben bőrszín miatti előítéletek is. ami nem szép dolog, de tény, hogy előfordul. lehet a szülei ilyenek. és ezért szégyelli őket.


ha ez utóbbi van, akkor is lehet elfogadják majd. mert az emberek képesek megváltozni. de gondolom azt gondolják/remélik, hogy nem lesz komoly. Majd ha felnőtt életben is egymás mellett maradtok, akkor egyértelmű lesz nekik, hogy mi van.

2012. dec. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
6%
a néger az majdnem olyan rossz, mint a cigány, annyival jobb, hogy legalább a családja Afrikában van, nem a szomszédban. de ha rendes fiú, és szereted, akkor előbb-utóbb megbékélnek a szülők.
2012. dec. 27. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező a néger, és ő a lány!
2012. dec. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!