Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is akkora baj ha...

Szerintetek is akkora baj ha magyar embernek nem magyar parja van? Es ezt hogyan lehet elfogadtatni a szulokkel?

Figyelt kérdés

Ez az elso komolyabb kapcsolatom, a tobbi csak szorakozas volt igy nem is nagyon volt szuloknek bemutatas de akinel volt azok normalisan fogadtak, a mostaniak nagyon kiakadtak ami amugy nem zavar annyira de szeretnem hogyha nem lenne harag kozottunk. Ugy beszeltuk meg,hogy karacsony egyik napjat nalunk a masikat naluk toltjuk de csak o volt nalunk mert a szulei nagyon elleneztek az egeszet, foleg az apja. Nagyon szegyenli oket. Nem szivesen beszel roluk. En nem akarom megjobban rontani a kapcsolatukat de hulyeseg lenne miattuk nem talalkozni. Nem is ertem. 10 honapja vagyunk egyutt es meg az elejen mutattuk be egymast de az volt eletem egyik legrosszabb napja. Mikor fogadjak majd el hogy szeretjuk egymast?

17/L

18/F


2012. dec. 25. 23:50
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Én vagyok a fiú és 9-es nem vagyok cigány. Sok különbség van közöttünk...
2012. dec. 27. 11:16
 12/13 anonim ***** válasza:
94%
A szülőkkel nem kell foglalkozni. Engem sem akartak a páromnak (nem faji dolog, inkább anyagiak), de amikor látták hogy a párom olyan szinten kiáll mellettem, hogy ha választani kell akkor engem fog, már nem szóltak rosszat.
2012. dec. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha apukád magyar és ilyen jól beszélsz magyarul nem tudom, hogy miért vannak úgy kiakadva. A testvérem Londonban él és egy nős török pasival kavar, aki ráadásul alig tud angolul. Mi ennek nem nagyon örülünk, de majd csak túleszünk rajta. Szerintem próbálj meg nem foglalkozni a szüleivel, találkozzatok inkább nálatok, vagy menjetek el otthonról, aztán, ha látják, hogy komoly, előbb, vagy utóbb csak megbékélnek. Ha meg nem, az se baj, nem őket választottad csak a lányukat. Ő meg úgy szeret, ahogy vagy. 25N
2013. jan. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!