Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akkora baj, ha valaki...

Miért akkora baj, ha valaki megüt egy nőt?

Figyelt kérdés

Még az elején tisztázzuk, hogy én is nő vagyok.


Több olyan kérdést olvasok itt is, hogy valakit megütött a párja (teszem hozzá, néha teljesen jogosan!), azért senki sem tűr a végtelenségig, én sem tenném. Főleg akit pillanatok alatt fel lehet idegesíteni. Egy pofonból olyan dolgot csinálnak, mintha gyilkosság történt volna. Én úgy vagyok vele, hogy ha megérdemli, akkor megérdemli. IGEN, VAN AMIKOR MINDEN OK NÉLKÜL ÜT MEG, AZ NEM HELYES, de sokszor a nő a hibás. Engem még nem ütött meg férfi, még apám sem de ha tudom, hogy én idegesítettem vagy valami, akkor nem csinálnék belőle ügyet, mert tudom, hogy az én hibám is. Mindenki elítéli a férfit, de hogyha a nő üt meg egy férfit akkor az akárhonnan nézzük megérdemli. De miért? Egyáltalán miért kell egy pofonból akkora nagy ügyet csinálni? Még egyszer mondom, nem minden esetben helyes.


Ui: Ha egymást akarjátok meggyőzni vagy veszekedni szeretnétek, kérlek privátban tegyétek! Köszönöm!


2013. febr. 5. 21:37
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
100%

az a baj,hogy az sem baj sokszor,ha valaki megüt egy gyereket...Én is azt vallom,hogy nem ütünk meg egy másik embert,az erőszaknak semmi értelme.Hogy miért baj az,ha megüt egy ffi egy nőt?mert erősebb..Ugyanezért baj,ha megüt egy felnőtt egy gyereket...Értelme nincs,de nagyon nagy károkat tud okozni(mind fizikailag,mind lelkileg)

Számomra az sem fér bele,hogy egy nő megüssön egy férfit,az meg azért szánalmas,mert a nő "visszaél"azzal,hogy nő,hiszen normális férfi nem üt vissza.

Szóval a mi családunkban nincs erőszak,ennyi,tök jól megvagyunk:)Ez az oka annak,hogyha szándékosan megütne mondjuk a férjem,akármilyen okból kifolyólag,akkor az válóok.

2013. febr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, egyetértek!

8-as,19-es voltam

2013. febr. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ha megérdemli akkor oké.

Az én pasim is így tudott leállítani egy csajt mert nagyon kapkodott a farka után .. elment hozzá és vert neki 1 fülest. :D

bár a nő akart volna de ő megelőzte .. XD

2013. febr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
74%
Most már utolsó előttinek szólt,vagyis a 20-as -nak :)
2013. febr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:
43%

Annyira látszik, hogy itt zömében nők válaszolnak.

Csodálkozom, hogy még senki nem írta le azt, hogy ha egy férfi megüt akkor ő egy szar alak, de ha a nő, akkor annak biztos oka volt.

Én nőként amondó vagyok, hogy nekem sem szabad csak mert nő vagyok és gyengébb- sok nő erre fejleszti ki a "semmire nem vitted az életben"-dumát, amivel persze, hogy felhúzzák az illetőt.

Ha mégis eljárna a kezem, megérdemelném a viszonzást mert SENKINEK sem szabad kezet emelnie a másikra.

A hisztis rúg-kapálás, pofozkodás meg csak azt erősítené meg, hogy Én vagyok a gyenge és Én nem vagyok képes konfliktust kezelni.

20N

2013. febr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
92%

Te ilyen ügyes csaj vagy, hogy nem jönnél össze vele. Hát vagyunk egy páran, amikor kijön a valódi agresszivitás, már benne vagyunk a levesben.


Engem a volt férjem, akkor ütött meg nagyon amikor a 3. gyerekünket vártam..és eltelt még 4 év mire elmertem tőle várni. És felismertem, hogy nem én vagyok a szerencsétlen. Amikor már nem életünk együtt, de még jelzésértékkel, ripityára vert a gyerekek előtt. Csak én nem voltam sokáig olyan pozícióban, hogy elválhassak tőle.


És elég komoly pocizóiban dolgozó, nem kocsmázó.. a barátai által intelligensnek mondott emberről van szó.

2013. febr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
72%
8-as, 19-es: Dettó! :) És még csak nem is kell meggyőznünk egymást, az ugyanis ennél a kérdésnél tilos! :D
2013. febr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
100%
A verés semmire nem megoldás, normális emberek nem verekednek. egyébként, én egy hisztis libának tartom az a csajt aki megüt egy férfit, de azt azért valljuk be, közel sem tud olyan sérüléseket okozni egy nő a férfinek, mit egy férfi a nőnek.
2013. febr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:
98%

Azért az sokat mondó, hogy egyetlen példát sem tudsz írni, amikor a pofon helyes lenne...Fizikai erőszakhoz csak a gyengék és primitívek folyamodnak, mert idegesítsen engem egy másik személy BÁRMIVEL, amíg fizikailag nem fenyeget, addig én nem ütök.

Oké, hogy itt előadod magad, hogy te milyen karakán és menő csaj vagy, csak 1. erre senki sem kíváncsi 2. hidd el, hogy ki lehet fogni olyan embert, akiről csak x idő múlva derül ki, hogy milyen pszichopata....

2013. febr. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
100%
Nemtol fuggetlenul. A pofozkodas a buta, ertelmetlen, 0 inteligenciaval rendelkezo emberek fegyvere. Azoke aki esz ervekkel nem tudnak sem vedekezni sem tamadni. Nincs az az ok amiert egy pofon kioszthato.
2013. febr. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!