Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akkora baj, ha valaki...

Miért akkora baj, ha valaki megüt egy nőt?

Figyelt kérdés

Még az elején tisztázzuk, hogy én is nő vagyok.


Több olyan kérdést olvasok itt is, hogy valakit megütött a párja (teszem hozzá, néha teljesen jogosan!), azért senki sem tűr a végtelenségig, én sem tenném. Főleg akit pillanatok alatt fel lehet idegesíteni. Egy pofonból olyan dolgot csinálnak, mintha gyilkosság történt volna. Én úgy vagyok vele, hogy ha megérdemli, akkor megérdemli. IGEN, VAN AMIKOR MINDEN OK NÉLKÜL ÜT MEG, AZ NEM HELYES, de sokszor a nő a hibás. Engem még nem ütött meg férfi, még apám sem de ha tudom, hogy én idegesítettem vagy valami, akkor nem csinálnék belőle ügyet, mert tudom, hogy az én hibám is. Mindenki elítéli a férfit, de hogyha a nő üt meg egy férfit akkor az akárhonnan nézzük megérdemli. De miért? Egyáltalán miért kell egy pofonból akkora nagy ügyet csinálni? Még egyszer mondom, nem minden esetben helyes.


Ui: Ha egymást akarjátok meggyőzni vagy veszekedni szeretnétek, kérlek privátban tegyétek! Köszönöm!


2013. febr. 5. 21:37
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 A kérdező kommentje:

A megcsalás az teljesen más.


Biztos van rá más megoldás is, de én tudom magamról, hogy néha nem sok kell ahhoz, hogy megüssem azt aki idegesít, én is elég idegbeteg tudok lenni ha olyan a helyzet. Aztán ha még valaki tovább lökné a hülyeséget akkor én is képes lennék ütni.

2013. febr. 5. 21:54
 12/67 anonim ***** válasza:
98%
Ha majd egyszer megtapasztalod milyen az hogyha egy 100 kilós férfi úgy megüt hogy felszakad a szád, és napokig alig bírsz enni, mert hideg volt a vacsora, akkor nem teszel fel ilyen kérdést. Egy férfi erősebb mint egy nő ergo nem helyes vissza élni a fizikai fölénnyel. Ezért elítélendő a dolog.
2013. febr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 A kérdező kommentje:
Minek jön össze olyannal valaki, aki azért képes megütni valakit mert hideg a vacsora? Tehát megint itt hibázik a nő.
2013. febr. 5. 21:55
 14/67 anonim ***** válasza:
93%
Na...melyik kollegina szólta le a cipődet, hogy így hirtelen utálni kell a nőket?:D
2013. febr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 A kérdező kommentje:
Nem szólom le a nőket, de általában a férfiaknak adok igazat :D
2013. febr. 5. 21:59
 16/67 anonim ***** válasza:
100%

A nő hibázik, baromi nagyot...de mire ezt észre vehetné, már a hatása alatt van..lelkileg, anyagilag, teljesen az uralma alatt az erős embernek..ha meg visszabeszél megüti, megfélemlíti, ellehetetleníti.

És uralkodik rajta az agresszor..és ezek nem nagy szavak.


A nő nem bízik magában..fél mindentől, fél kilépni a kapcsolatból, mert nem tudja, hogy mi lesz vele...az uralkodója, parancsolója nélkül..aki mindent megmond még azt is, hogy milyen zokni vegyen fel. Ezt sarkosan mondom..

2013. febr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
91%

Engem is nagyon idegesített már fel sok mindenki. Köztük anyukám is, később ő kért bocsánatot, tudtam hogy mással van problémája egyébként, rajtam vezeti le. Akkor őt is jogom van megütni? Amúgy ki dönti el, hogy mi a jó "ok" rá? Az aki üt?

Akárkit megüthetek, ha hülyén viselkedik és felbosszant? Szomszédot? Tanárt? A boltban az előttem állót?

Vagy csak a párkapcsolatban vagyunk erre "felhatalmazva"? Miért is azon vezetjük le a feszültséget, akit elvileg szeretünk és szeret? Mert őt meg lehet ütni, de a főnöknek nem lehet visszadumálni?

Gondolkodjál már hogy mit írsz!

Ha valaki olyan hülye, hogy csak pofonnal lehet "megoldani" azzal nem kell együtt lenni.

2013. febr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 A kérdező kommentje:

Még mindig csak azt tudom mondani amit eddig.

Eleve nem jönnék össze egy olyannal aki folyton parancsolgat. Ha ez később derül ki, akkor szakítok vele még akkor is hogyha nem tudom mi lesz később. Inkább élek egyedül, mint hogy valaki megmondja, hogy mit csináljak vagy valaki uralkodni próbáljon felettem.

2013. febr. 5. 22:02
 19/67 anonim ***** válasza:
98%

Rendben kérdező, kár veled beszélgetni:)

Adj igazat a férfiaknak,és üttesd magad agyon!

2013. febr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
100%
Visszavonom a hatos hozzászólásomat, simán mázlid volt eddig.
2013. febr. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!