Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg akkora bűn? Nem...

Tényleg akkora bűn? Nem lehetünk barátok?

Figyelt kérdés
Férjnél vagyok. A hobbim által megismerkedtem egy fiatal fiúval, nagyon jóba lettünk, olyan öcsi-nővér kapcsolat (13 év van közöttünk). A férjem féltékeny rá, ő a vetélytársat látja benne, de én tényleg úgy nézek rá, mintha az öcsém lenne és szerintem ő sem kezdene velem.
2012. okt. 19. 05:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%

Sok nőtől hallottuk már ezt:)

"Én tényleg nem értem mert az elején tényleg csak barátok voltunk, nagyon megkedveltem aztán egyszer mikor felmentem hozzá megtörtént a dolog, teljesen össze voltam zavarodva"


Mindig ez megy.

Na jó, ha a gyerek homokos vagy te vagy 120 kiló akkor lehet nem lesz semmi.

2012. okt. 19. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
55%

Van aki a 120 kilós nőkre bukik..:))

Aba ne legyél olyan biztos, hogy ő sem kezdene Veled...

Nem akkora bűn, de féltékenység nélkül is gyanús.

Öcsi, nővér kapcsolatba nem hiszek.. (jó, mondjuk 5-6 éves korba)

Foglalkoztat a kérdés, férjed gyanúja, ha már ide kiírtad..

Lehettek barátok..de mintha több lenne ez a barátságnál.

2012. okt. 19. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Pedig tényleg nem több a számomra és ő sem mutatja jelét a dolognak. Azért azt észrevenném, és ott van az a 13 év köztünk, ami miatt se lenne lehetséges. Nekem mindig is fiú barátaim voltak ami nem okozott gondot a férjemnek addig még össze nem házasodtunk. Azért foglalkoztat a kérdés, mert szeretném mások véleményét is "meghallgatni". Nem akarom bántani a férjem, de ha lehet a barátságot is megtartanám.
2012. okt. 19. 06:00
 4/18 anonim ***** válasza:
65%
Őszintén... forditva hogy esne,ha a férjed találkozna másik nővel "olyan mint a húgom" alapon ...? Én speciel ezt nem igazán tolerálnám.. ! egyébként már én sem hiszek az igazi női-férfi barátságban... az egyik fél titkon úgyis többet szeretne ! Ha mindenáron találkozni szeretnétek,akkor csináljatok úgy programot,hogy a férjed is ott van...
2012. okt. 19. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
58%

1. Nincs férfi női barátság.

2. Annyit tegyél meg, amennyit magad sem bánnád, ha veled megtörténne. Vagyis: képzeld bele magad, hogy a férjed haverkodik egy hölggyel. Csak a húga ne izgulj !!!!

2012. okt. 19. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Igen, elgondolkoztam ezen, ismerem a férjemet (16 éve vagyunk együtt) és tudom, ha ő más nővel barátkozna annak a vége válóindok lenne. Szerettem volna bevonni őt is a hobbimba, de nem szereti :(. Amúgy kutyákkal foglalkozom.
2012. okt. 19. 06:07
 7/18 anonim ***** válasza:
31%

Tudom hogy aa nőknek alacsonyabb a libidójuk (azt is, hogy a nők egy negyede "impotensnek" tekinthető), de akkor sem fair.


Amúgy férfi és nők között incs barátság. Kivéve ha meleg az a férfi.

A véleményemet fentartom.

2012. okt. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
36%
Ne hidd hogy csak a baratsagnal maradtok.gondolj bele arra az osztrak parra,ahol a nö 47 az elettetarsa ,mostmar a ferje 16.A fiu 13 volt mikor szerelmesek lettek,az iden babajuk is lett,na de ök legalabb szabadok voltak.
2012. okt. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%

A 13 év korkülönbség akkor számít, ha te 26 vagy ő pedig 13, akkor tényleg nem gond. Viszont én idősebb vagyok és a párom (férfi) majdnem ennyivel fiatalabb..


De nőként azért megértelek, nekem is van pár férfi a munkahelyemen, akikkel nagyon jól elvagyok, ökörködünk, nagyon kedvelem őket, de még egy átborozgatott este után sem kellenének még egy kósza kufircra sem. És nem a más libidó miatt ahogy írta valaki, mert ez nem igaz, hanem egyszerűen nem kellenek.

Valahogy a férjeddel kéne megértetni, hogy csak haverok vagytok, és próbálj meg ne lelkesen mesélni, ne hozd fel minden témára a srácot, hogy ezt vagy azt csinálta.

2012. okt. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Mikor kislány és fiatal felnőtt voltam akkor a lányokkal jól kijöttem a fiúkkal nem. Mára majdnemhogy fordítva van. Nekem is volt 4 évig barátom, tényleg csak barát, mint férfi nem vonzott, de Ő többet akart tőlem egy idő után ezért is lett vége a barátságunknak. És sajnos rá kellett jönnöm, h nagyon ritka a férfi-női BARÁTSÁG, mert ha nem most akkor 5 év múlva vall szerelmet. :-((((

És olyan szituba is voltam, hogy haverok voltunk aztán valahogy olyan helyzetbe kerültünk, h megcsókoltuk egymást, egymásba estünk. Együtt vagyunk 2 éve.

Nem mondom azt, h nincs nő és férfi között más csak tesvéri szeretet, de én még olyannal nem találkoztam.

24/N

2012. okt. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!