Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el nekik, hogy...

Hogy mondjam el nekik, hogy időre van szükségem? Vagy talán soha többé nem lehetünk barátok!

Figyelt kérdés

Egyszerűen már nem akarok a barátnőimmel lenni. Nem tudom már ki vagyok, mit akarok, össze vagyok zavarodva. Hogy lehet elmondani nekik, hogy hagyjanak már békén segíteni se akarjanak csak ne is szóljanak hozzám, hagyjanak magamra? Nem tudom szeretném-e még valaha ezt a barátságot. Nem tudom valaha szeretnék-e bármilyen kapcsolatot. Félek, hogy megint összetörnének, megbántanának. Hogy lehet ezt szépen elmondani? És rendbe jövök még? Miért érzek most így? Kérlek segítsetek!

16/L


2009. nov. 20. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt veled, hogy így érzel?
2009. nov. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy semmi!
2009. nov. 20. 18:56
 3/6 anonim ***** válasza:

-Hé,figyu!Asszem mostanság nemigen tudok mit kezdeni magamma,és azthiszem h egy kis szünetet kéne hagynunk ebben a barátságban:) ok?-és menj el....

nyugodtan barátkozz fiúkkal,nekemis csak 2 lánybarátnőm van a többi fiu.És mit ne mondjak,ővelük sokkaljobbankijövök mint a csajokkal....Sok Sikert:)

16,5/L

2009. nov. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! De miért van ez? Hirtelen így rám tört ez az érzés!
2009. nov. 20. 19:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Talán nem a neked megfelelő emberek vesznek körül, nem lehet?

Bár én fiatalabb vagyok, mint te, de nekem nagyon hasonló sztorim van.

14 éves voltam, amikor egyik napról a másikra előjött bennem ez, mint benned. Kik ezek az emberek, akiket a barátaimnak hívok? És ki vagyok én? Hirtelen egy csapásra úgy láttam, nem jó nekem köztük, nem akarok velük lenni. Én sem értettem, azt kérdezgettem: mi lehet velem a baj?

Én nem mondtam nekik semmit. Szépen lassan kimaradoztam a társaságból, megszakítottam a legtöbb barátommal a kapcsolatot.

Aztán középiskolába kerültem. És rájöttem, hogy hoppá. Úristen. Milyen emberek vettek eddig körül? Milyen borzalmas dolgokba mentem bele? Nem mondom, hogy miattuk, de hogy lehettem ennyire vak, hogy nem vettem észre hogy ezek a dolgok és ezek az emberek mennyire rosszak?

Jó társaságba kerültem, olyanba, ahol végre nagyon jól éreztem magam, és ahol olyan voltam, amilyen igazából vagyok.

Nem lehet, hogy nálad is ez a gond?

2009. nov. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2 szó!



Kopj Le !!


Mivel azt írtad nem akarsz a jövőben semmiféle kapcsolatot, ez esetben nem tökmindegy hogy megbántod e vagy sem?



Sztem teljesen mind 1...

2009. nov. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!